A101 Ürünün Etiketi İle Kasa Fiyatı Uyuşmuyor...

Ömer BEY      30 TEMMUZ 2020  

A101 marketinde etiketi 45 olan çocuk bezi kasaya gelince 50 tl Kanuni hakkım olan düşük fiyat ödeme hakkımı kullanarak 5 TL mi geri aldım fakat biraz tartışarak sistem kaynaklı falan gibi bahanelerle resim çekince fiyat farkını iade ettiler Amacım insanlar kandırılmasın bu resmen dolandırıcılık.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

A101' den Bir Daha Alışveriş Yapmam...

Murat BEY      24 TEMMUZ 2020  

A101 den derin dondurucu aldım 20 gün önce alırken söyledim bayramdan önce gelsin diye tamam gelir sorun Yok dediler bende ürünü satın aldım lakin ürün gelmeyince bugün mağazaya gittim ürünü sordun kimsenin bir haberi yok meğer satışı yapmalarına rağmen bildirim yapılmamış ne olacak diyorum bana diyolar ki 10 sonra gelir ister iade edin ister 10 gün bekleyin böyle saçma bir iş olabilir mi koskoca bir firmada kimse bir şey bilmiyor muhatap olacak kimse yok para almaya gelince hemen karttan parayı almayı biliyorlar ürün ortada yok Allah bildiği gibi yapsın bir dahada 101den hiçbir şey almam.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

A101 Kendilerini Alternatifsiz Zannediyor...

Murat BEY      13 TEMMUZ 2020  

Firmadan alışveriş yapıyorsun, etiket yanlış diyorsun , adam sana parasını iade ediyor, sonra adamı uyarıyorsun fazla para verdin, adam sana cevap olarak BAŞIMIN GÖZÜMÜN SADAKASI OLSUN DİYE CEVAP VERİYOR... devlet bunlara destek verdikçe kendilerini kaf dağında görüyorlar. Personeli böyle konuşabiliyorsa allah bilir sahipleri nasıl bir insandır. Bir daha alışveriş yapmayacağım bu firmadan. Kendilerini alternatifsiz zannediyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

A101 Son Tüketim Tarihi Geçmiş Ürün Satıyor...

Özkan BEY      11 TEMMUZ 2020  

11.08.2020 bu tarihte a101in barış mahallesindeki yerine gittim, önce ekmek almak istedim, hamburger ekmekleri rafta küflü olarak duruyordu. Yetkili birini uyardım ve sonra alışverişimi yaptım çıktım. Dalgınlığıma gelmiş shnitzel aldım eve geldim üzerinde ki STT 02.08.2020 di. Yani hiç mi kontrol edilmiyor bu reyonlar anlam veremiyorum, bir daha asla gitmem oraya.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

A101 İndirim Uyarısı Yapıyor Ürün İndirimli Fiyatı İle Satılmıyor...

Ahmet BEY      8 TEMMUZ 2020  

Çok al az öde kampanyası olan kekspir kek 2 defadır almama rağmen indirim olamadan ödüyorum madem indirim yok neden reyonlara indirim uyarısı yapıştırıyorsunuz. Aldıklarınız iyi hesaplayın aksi halde ucuz ucuza aldık diye sevinmeyin.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

A101 Online Alışveriş Yaptım Yanlış Bir Tercih Yaptım...

Merve HANIM      7 TEMMUZ 2020  

A101 Online 'dan bir ürün satın aldım faturayı dükkanıma kestirecektim ancak hatalı seçim oldu. Hemen müşteri hizmetlerini aradım fatura adresini değiştiremeyeceğimi ancak iptal edebileceğimi söylediler. Siparişi iptal ettim ve iptal ettiğim ürün onaylandı durumunda ve iptali sistemde gözükmüyor. Defalarca aradım yazdım kimse dönüş yapmıyor. defalarca aradım sistemden de iptal işlemi başlattık müşteri temsilcisi ile ama hala iptal gözükmüyor. Şimdi yine arıyorum Sadece onaylandı statüsünde ki işlemler iptal edilebilir yazıyordu defalarca aradım müşteri hizmetleri ile iptal süreci başlattık ben ayrıca web den iptal yaptım şu an statü hazırlanıyor olmuş benimle dalga mı geçiliyor, şaka falan mı bu? Müşteri hizmetlerini arıyorum aynı şarkıyı dinlemekten sınır geldi 42 sıra numarasından beri bekliyorum kimse yardımcı olmuyor yazıklar olsun nereden aldım burnumdan geldi. 15 gün sonra son ödeme tarihinden sonra mı yatırılcak param dicek bişey bulamıyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

A101 Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürün Satıyorlar...

Hüseyin BEY      28 HAZİRAN 2020  

Son kullanma tarihi geçmiş ürün satıyorlar. Yeni ürünler olmasına rağmen yok çekiyorlar müşteriye. Maskeyi buruna kadar yarım şekilde takıyorlar. Müşterilerin binlerce ürüne eldivensiz dokunmasına rağmen kendileri taşıyıcı olma riskine karşı önlem almayıp eldivensiz ve dezenfektan kullanmadan iş yapıyorlar. X ürünü sabah başka şubeden belli fiyata alıyorum ,fakat akşam saatlerinde aynı ürünü almak için 6723 mağaza nolu şubeye gittiğimde fiyat farkı çıkıyor. Ürünü son kullanma tarihi geçmiş olarak satıp, iade için gittiğimde bana (seni ararlarsa ürünü iade etmek istediğimi söylememi ve son kullanma tarihinin geçip geçmediğini söylemememi) istediler. Yıllardır alışveriş yaptığım A101 firması benim için son alışverişti. Artık A101 firmasından ne alışveriş yaparım ne de çevremdeki insanlara iyi dileklerimi iletirim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

A101 Farklı Şehirlerde Aynı Ürünlerin Fiyatları Farklı...

Özlem HANIM       22 HAZİRAN 2020  

Osmaniye de Ariel 8 kg deterjan aldım 38 tl ye Kastamonu Taşköprüde olan eşime almasını söyledim 50 tl fiyat belirtmişler bu nasıl bir iştir farklı fiyat ?

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

A101 İndirimli Ürünler Fişe Yansımıyor...

Gökçe HANIM       8 HAZİRAN 2020  

A101'in sözde indirim yapmış olduğu Oreo bisküvisinden aldım en az 10 tl alışverişte bisküvi 25 liradan 10 liraya düşünüyordu. 130 liralık yapılan alışveriş fişinde hiçbir indirim yapılmamış sürekli karışılaştığım bir konu fakat laf anlatmaktan yeterince yoruldum lütfen bir çözüm bulunsun yeter.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

A101 Katalogta Yer Alan Ürün Bilgileri İle Ürün Birbiriyle Uyuşmuyor...

Fikriye HANIM       7  HAZİRAN 2020  

 

4 haziran 2020 kataloğundaki çekmeceli dolap ayağı metal ayarlanır ayak yazmasına rağmen plastik ayak çıktı. Mecburen onu taktım ama ayarlanır kapak ve metal olması benim için önemliydi ne olacak şimdi?

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

A101 Reklamlarındaki Fiyatla Kasa Fiyatı Aynı Değil...

Aysel HANIM       19 MAYIS 2020  

 

A101 vitrindeki fiyatlarla kasadaki fiyatlar aynı değil.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

A101 Tuvalet Kuaför Yapılmış...

Ahmet BEY       17 MAYIS 2020  

 

A101 Halkalı atakent palmiye çarşısı A101 mağazasında tuvalet yok büyük sıkıntı cektik tuvaleti kuaför yapmışlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

A101 Televizyonumu Göndermedi...

Öztürk BEY       13 MAYIS 2020  

 

A101 tv aldım ne olduda gelmedi sebebini öğrenemedim tüketici haklara şikayetçi olacam yarin aksama kadar cevap gelmezse.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.