Adidas İade Talebimiz Reddedildi...

Berkant BEY      23 TEMMUZ 2020  

 

30/07/2019 tarihinde ATR0011**45-1 Fatura numarası ile aldığım BB9339 article numaralı X18 fg profesyonel krampon altta erime burunda açılma ve kırılma olmasına rağmen kullanıcı hatası sürtünme darbe ve takılma ile hasarın oluştuğu söylenerek ürün ile ilgili iade talebimiz reddedildi.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Adidas Ürünüm Hala Kargoya Verilmedi...

Berkant BEY      13 TEMMUZ 2020  

 

Adidas spor ayakkabı siparişi verdim yaklaşık 1 hafta önce satıcı ile de iletişime geçtim marina spor izmir satıcı unvanı ama hala kargoya verilmemiş bu nasıl bir rahatlıktır nasıl bir gevsekliktir rica ediyorum böyle firmalarla çalışmayın.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Adidas Hatasının Mağduru Oldum...

Özcan BEY      7 TEMMUZ 2020  

 

Aralık 2019 da boost ayakkabı aldım ve ayakkabıyı fazla giyme fırsatım olmadı giydiğim dönemlerde ayakkabının tekinin 43 1/3 diğerinin 44 olduğunu anlamadım sonra araya pandemi girdi ve kullanma şansım olmadı. Pandeminden sonra kullandım ve bir terslik olduğunu anladım. Ayakkabıyı incelenmesi için adidasa yolladım ve olumsuz geri dönüş aldım. Yıllardır adidastan alışveriş yapıyorum ve böyle bir durum ilk defa karşıma geliyor 2-3 bin tl ye ayakkabı satıyorlar ve bu firmanın hatasının mağduru ben oluyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.