Arnica Şikayetleri

Arnica Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 03

Cevap Sayısı   : 00

Arnica Süpürgesi Çekmiyor...

Kübra HANIM       8 EYLÜL  2020  

 

Arnica ET14402 elektrik süpürgesi alalı daha bir sene olmadan ürünün çekim gücü aşırı derecede azaldı. (bir çekirdek tanesini bile çekemiyor.)bu durumdan dolayı servise götürdüm oradaki beyefendi ürüne doğru düzgün bakmadan ilgilenmeden bizim yapabileceğimiz bir şey yok diyerek gönderdi ürünümün garantisi olduğunu belirttiğim halde ilgilenmedi. En kısa sürede mağduriyetimin giderilmesini istiyorum

 

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Arnica Süpürgemin Led Göstergesi Çıkmış Bir Şekilde Geldi...

Seçil HANIM       29 NİSAN 2020  

 

Arnica tesla piremium rose elektrikli süpürgesi aldım. Ama çalıştırma düğmesinin üstündeki led göstergesi (koltuk perde gibi işaretleri gösteren) çıkmış bir şekilde geldi. Ve takamadım ne yapmalıyım?

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Arnica Yaptık Denilen Alet Yapılmadı...

Ülkü HANIM       16 NİSAN 2020  

 

Arnika kıyma makinası ürünüm aldıkta kısa bi süre sonra bozuldu servise götürdüm yaptık diyip verdiler fakat hiç bi değişiklik olmamıştı bıcakları hiç kesmiyo dogramıyo şimdiye kadar çogu servise götürdüm biz bişey yapamayız dediler tüketici haklarını arayın gidin dediler ama içinde bulundugumuz bu zor günlerden dolayı cıkamadım gidemedim garantisi daha dolmadı sizden ricam lütfen beni madur etmeyin umarım güzel haberlerle dönüş yaparsınız saygılar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK