Arzum Merkez Ne De Teknik Servis İlgilenmiyor...

Erhan HANIM      13 TEMMUZ 2020  

Arzum dukati traş makinesi aldım 3 kez traş oldum bıçakları kesmiyor ne teknik servis ne de arzum merkezi ilgilenmiyor tek tavsiyesi makineyi yağlayın 3 ayda 3 kez tıraş oldum ne kadar yağlamam gerek sizce. Kısaca 5 para etmez kimseye tavsiye etmem.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Arzum Ürün İade Konusunda Yardımcı Olmuyor...

Erhan HANIM      9 TEMMUZ 2020  

Arzum ütü alalı 3 ay oldu bir türlü randuman vermedi neyi ütülesek tabanına yapışıyor düşük ayarda kullandığımız zamanda kırışıklıkları açmıyor servisine götürdüm baktı ayardan dedi eve getirdim yine aynı neyi ütülersen ůtünün tabanına yapışıyor memnun değilim iade etmek istiyorum ağrı migrosa gidiyorum alan yok iade yardımcı olursanız memnun kalırım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Arzum 15 Günlük Ürünümü Servise Gönderdim Ve Ücret İstedi...

Sıla HANIM      8 TEMMUZ 2020  

Yaklaşık 1.5 ay önce aldığım Blander set ilk kullanımında fişe takılan yerin içindeki parçadan yanık kokusu gelerek parça elimde kaldı. Önceki kullandığım ve bozulan arzum Blander setimden bildiğim kadarıyla 2 dk çalıştırıp 3 dk mola vermeme rağmen cihazın fişe takılan kısmı ısınıyor ve yanık kokusu geliyor.Daha 15 günlükken servise gönderdim ve yaptırma ücreti ödedim.Geldi 2. kullanımdan yine bozuldu. Daha borcunu ödemediğim ürüne sürekli yaptırma ücretimi ödeyeceğim..

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Arzum Ürün Sorunum İle İlgilenilmedi...

Filiz HANIM      14 HAZİRAN 2020  

Garanti kapsamında olan ve halen devam eden blander setimi yetkili servise götürdük. Hiçbir şeyi olmadığını güzel çalıştığını sorun olmadığını söyleyip bıçağı değişirse garanti karşılamadığını söyleyip başlarından savdılar. Oysaki ne blander kısmı ne de doğrayıcı kısmı hiç çekmiyor. Hele çorba blandere çalışmıyor ve  öğütmüyor bile. Dolayısıyla pişman oldum bu aleti aldığım için ilgilenilmedi sorunda ÇÖZÜLMEDİ.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Arzumdan Aldığım Ürün Teslim Tarihinde Gelmedi...

Cansu HANIM      27 MAYIS 2020  

Arzum vanessa saç düzleştirici sipariş verdim Cumartesi günü. Pazartesi teslim tarihi görünüyordu. Çarşamba oldu hala kargo gelmedi kargo nerde diye baktığımda ise detaylı olarak göremiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.