Bauhaus Şikayetleri

Bauhaus Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 03

Cevap Sayısı   : 00

Bauhaus İade İşlemi İçin Daha Ne Kadar Bekleyeceğim...

Sibel HANIM      8 TEMMUZ 2020  

 

29.05.2020'de yaptığım online alışverişiminden bazı ürünleri 04.06.2020 tarihinde geri gönderdim. Üç defa aradım ama hala iade işlemi gerçekleştirilmedi. İade işlemi için daha ne kadar bekleyeceğim? Koçtaş'tan online yaptığım iade çok kısa zamanda geri yatırıldı.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Bauhaus 2 Haftadır Para İademi Yapmadı...

Ömer BEY      22 HAZİRAN 2020  

 

Sipariş verdim daha sonra siparişimi iptal etmek için mail attım. Maili dikkate almayarak siparişimi kargoladılar. Kargoyu teslim almadım para iadesi yapacaklarını söylediler yaklaşık 2 haftadır para iademde yapılmadı. İlgilenmelerini rica ediyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Bauhaus Ürün Sorunumuzu Bildirmemize Rağmen Dönüş Sağlamadılar...

Gülnur HANIM      17 HAZİRAN 2020  

 

951835096 numaralı siparişteki bahçe koltuk takımını 1 aydan fazla süre önce teslim aldık ancak üründe hem sorunlar var hem de minderleri eksik bir şekilde teslim edildi. Müşteri hizmetlerine durumu defalarca bildirmemize rağmen en kısa sürede dönüş yapılacak denilip hiçbir geri dönüş olmadı. Acil ihtiyacımız olan ürünü hiç kullanamadık üstelik bu arada fiyatı düşmüş acil dönüş ve hatta iade talep ediyoruz dedik yine ses yok. Hatta bu mesajı Twitter ve genel merkeze mail yoluyla da ilettik ona rağmen muhattap bulamıyoruz. İzmir de Bauhaus olmadığı için gidip bir işlem de yapamıyoruz. Böyle büyük bir markadan yaptığımız 2200 TL lik alışverişimizde maalesef hiç profesyonel olmayan bir tutum sergileniyor. Bir daha asla Bauhaustan alışveriş yapmayız.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK