Bernardo Şikayetleri

Bernardo Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 03

Cevap Sayısı   : 00

Bernardo Yanlış Ürün Gönderdi ...

 Elif HANIM     11 EYLÜL 2020  

Bernardo. Çeyiz paketi aldım her türlü konudam madur ettiler para almaya veya paketi satmaya gelince mükemmeller ama iş ürünleri göndermeye gelince tırt. Ne istediğim ürünler girilmiş sisteme eve gelen ürün yanlış istediğim bazı ürünler kalmamış . Olan ürünleride aylar sonra gönderdiler hala gönderilmeyi bekleyen ürünlerim var.

 

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Bernardo Ürünü Satarken Verilen Garanti Neden Bir İşe Yaramıyor...

Çayan BEY      30 HAZİRAN 2020  

Bernardo. Aldığımız granit setin 1 yıl içinde büyük tenceresin kapağı yemeğin üzerindeyken tuzla buz oldu 5 ay gibi bir sürede en sonunda sorunu çözdüler setin en küçük tenceresi toplam 5 kere bile kullanılmayan tencerenin kulpu eşim yemeği ocaktan alırken düştü ve eşim ciddi bir yanma tehlikesiyle karşı karşıya kaldı ürünü aldığımız bayiye götürüp durumu anlattık bugün gelen cevap bu şekildedir kullanım kaynaklı çizilen, yanan, kararan, renk değiştiren, kırılan, deforme olan veya tabanı düşen ürünler garanti kapsam dışıdır merak ediyorum en ufak bir çizik dahi olmaya tencere yaklaşık 2 ay incelendikten sonra nasıl böyle bir cevap yazıldı birde ürünü satarken verilen garanti neden bir işe yaramıyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Bernardo Kurumsal Bir Şirket Olarak Çalıştığı Kargo Şirketini Değiştirmeli...

Sera HANIM      8 HAZİRAN 2020  

Bernardo dan 07.05.2020 tarihinde anneler günü için 2 takım rosün marka granit cezve sipariş ettim. Bir aydır bana teslim etmelerini bekliyorum. UPS Kargoya verilmiş. 15 .05.2020 den beri Adana ups şubede. Kargo hareketsiz duruyor. Arıyorum açmıyorlar. UPS Türkiyeyi aradım. Döneceğiz deyip dönmüyorlar. Bugün aradım tekrar Bernardo’yu sorun Kargo şirketiyle alakalı ararız bize ne zaman dönerlerse diyorlar. Kurumsal bir şirket diye tercih etmiştim ama bu kadar rezil olacağımı bilseydim kesinlikle alışveriş yapmazdım. Bir aydır anneler gününe aldığım ürünün nerede olduğunu anlamaya çalışıyorum ve ürün hala ortada yok!

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK