Bershka Şikayetleri

Bershka Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 06

Cevap Sayısı   : 00

Bershka 1 Montu 2 Defa Aldım...

Esra HANIM   2 ARALIK 2020  

 

berska akasya şubesinden 24 kasımda oğlum için alacağımız montun bedeni olmadığından online satışa yönlendirildik. mağaza çalışanına en geç 27 kasım cuma günü almam gerektiği çünkü oğlumun yurtdışına gideceğini söylediğimde teyit aldığım için alımı gerçekleştirdim.

ancak cuma günü mağazaya gittiğimde ürünün gelmediğini ve yapacak birşey olmadığını söylediler. hiçbir çözüm üretmediler. kendi ısrarımla başka mağazada (hilltown) beden buldurup kendi imkanlarımla aynı montu 2. kez aldım. tabii ki gelecek olan ürünü iade edeceğim ama içinde bulunduğumuz pandemi şartlarında 1 mont için 4 kere avmye girmek zorunda kalacağım. gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Bershka Canlı Destek Hattı Çoğunlukla Çalışmıyor...

Aygül HANIM     2 TEMMUZ 2020  

Online alışveriş sonrası ürünün iadesinin gerçekleşip gerçekleşmediğine dair bir bilgilendirme yapılmadı. Ve ürün iadesi gerçekleşmesine karşın para iadesi yapılmadı. Firmanın web sitesindeki numaraların biri çalışmıyor, diğerine ise ulaşmak imkansız denecek noktada. İki hafta boyunca aramanın sonunda ulaşabildim. Canlı destek hattı da çoğunlukla çalışmıyor (maillere de dönüş yapılmıyor ya da geç yapılıyor). Firmaya ulaştığımda iade işleminin bir ay önce onaylanmış olduğu söylendi ve hemen para iadesinin yapılacağı vaad edildi ancak bir hafta geçmesine karşın yapılmadı. Tekrar iletişime geçtiğimde de yoğunluk olduğu için şurayla işlem yapıldığı belirtilerek yine aynı şeyler söylendi. Ancak 4 gün geçmesine karşın yine bir işlem yapılmadı. Şu anda para iadesi yapılmamış durumda ve sürekli müşteriyi oyalıyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Bershka Hatası Yüzünden İademi Yapamıyorum...

Merve HANIM     24 HAZİRAN 2020  

İnternetten misafir kullanıcı olarak sipariş verdim. Ürün elime ulaştı fakat ürünün kemeri eksik, etiketi yok ve faturası da yoktu. Beden küçük geldiği ve kemeri olmadığı için mağazaya değişime götürdüm fakat değişim değil iade alabildiklerini ve bunun için faturanın gerekli olduğunu söylediler. Ama faturam ürün bana geldiğinde zaten yoktu. İnternetten fatura bulma kısmından gerekli yerleri doldurdum fakat yinede fatura bulunamadı diyor. Mağaza bana mail adresi verdi durumu verilen adrese bildirdim ve iki gündür hala bir dönüş yapılmadı. Çağrı merkezini arıyorum açan yok. Ben onların hatası yüzünden iademi yapamıyorum. Şikayetçiyim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Bershka 45 Gündür Para İadem Yapılmadı...

Necat BEY     17 HAZİRAN 2020  

6 mayısta sipariş ettiğim ürün bana hiçbir şekilde ulaşılmadı. Defalarca aramama rağmen kargodan kaynaklı hasar olduğundan para iadeniz yapılacak dendiği halde 45 günden fazla bir zaman oldu para iadem yapılamadı ve muhattaplarda yetkili olamadıklarından çözüme kavuşamıyor bir türlü şikayetçiyim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Bershka 1 Ayı Geçti Ne Ürünüm Geliyor Ne De Ücret İadesi Yapılıyor...

Elif HANIM      14 HAZİRAN 2020  

 

27 Nisan 2020 de bir ürün sipariş verdim ama 1 ayı geçti. Ürünüm ne geliyor ne de ücret iadesi yapılıyor. Firmayı arıyorum ama hiçbir şekilde geri dönüş yapılmıyor. Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Bershka Verdiğim Siparişten Apayrı Ürünler Geldi...

Tuğçe HANIM      8 HAZİRAN 2020  

 

Verdiğim siparişimden apayrı ürünler geldi. Böyle bir firma böyle hataları nasıl yapabilir. Siparişime göre değilse kargoları neye göre hazırlıyorsunuz? Gerçekten sinirlerim bozuldu. 1 haftadır bu siparişin gelmesini bekliyorum. Üstelik bu dönemde bu ürünlerin iadesi ile mi uğraşacağım!

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK