Bim Şikayetleri

Bim Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 19

Cevap Sayısı   : 00

Bim Aldığım Ürün Kalitesiz Çıktı...

Tuğba HANIM    19 EKİM 2020  

BİM A.Ş 3 Ekimden bu yana BİM’in müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayamadım aradığım ilk gün cumartesiydi orda çalışan biri çıktı abla benim bilgim yok hafta içi arayın dedi Hafta içi aradığım halde bekletilip günlerdir suratıma kapatılıyor eşim 3 ekimde İstanbul Beylikdüzü Kavaklı şubesinden ekmek aldı Çavdarlı bildiğin fare diş izi ve izinin olduğu yerde yenmiş ekmek kırıntısı ve biz bunu yendiğimiz yerde gördük çözüm İçin müşteri hizmetleri ile iletişim kuramam beni çok rahatsız etti şikayet edip en güzel şekilde cvp alacağıma da inanıyorum siz kaliteyi ucuza satıp insanların canını hiçe sayan sektör olmak yerine müşterilerle ilgilenen sorumlu insanları koyun tlf ardına bana dönüş yapılması ve işimin Halledilmesini istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Bim Aldığım Ürün Kalitesiz Çıktı...

Ebru HANIM     8 EYLÜL 2020  

Çok amaçlı çekmece olarak BİM marketlerinde satılan bir ürün.BİMde satılıyor güvencesi ile satın aldık ancak ürün çok dandik çıktı sunta üzerinde çatlaklar var ve çekmecelerin arkasına gelen yer için paketten çıkan 2 ince suntanin ebatları farklı.Tam bir fiyasko.Marka güvenine hiç yakışmıyor.

 

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Bim Çalışanının Ukalalığı...

Murat BEY        19 AĞUSTOS 2020  

Bim hakkında bugun saat 17.30 17.35 arası Ankara Altındağ Dogu mahallesi Necip Fazil Kısakürek kültür merkezi arkasında faaliyet gösteren Bim marketten ekmek alacağım sırada bir vatandaşın şeffaf eldiven takmadan ekmek aldığını görerek ikaz ettim. şahsın kızı eldiveni görmediklerini söyledi. Bim çalışanlarınında olaya müdahale etmedikleri müdür kim diye sorduğumda kasada gorevli bir şahıs benim herkesi mi ikaz edeceğiz sizde 3 kisi girmişsiniz diye ukala bir sekilde konustu. Bende yanımdakiler çocuk dışarıda bırakamam dedim. Covid 19 virüsünün kol gezdiği dünyada bu kadar duyarsızlık beni çileden çıkarıyor. Bim genel müdürlüğünün gerekli hassasiyeti göstermesi icin gereğinin yapılmasını istiyorum. Saygılarımla.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Bim Dost Süt Kesilmiş Çıktı...

Eda HANIM        30 TEMMUZ 2020  

Bim dost süt. Bim den aldığım süt kesilmiş çıktı. Yani süt kesintisi olmuş. Bir daha bim ürünü mü asla!

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Bim Katalogta Yer Alan Ürünün Gelmediğini Söyledi...

Ayşegül HANIM        16 HAZİRAN 2020  

16.06.2020 tarihli Naturolove yüz temizleme cihazı aktüel ürün Tunceli Atatürk mahallesinde bulunan 2 tane bim mağazasına saat 9 da gidildi. Ürünün mağazaya gelmediği çalışanlarımız tarafından belirtildi. Madem ürün gelmeyecek katalog da yer alması da çok saçma.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Bim Çalışanları Ürünleri Saklayıp Satışa Sunmuyor...

Aynur HANIM        16 HAZİRAN 2020  

Mareşal fevzi çakmak caddesi no136 -138 Eyüpsultan /İST adresindeki bim mağazası yüz temizleme cihazını saklıyor. Diğer mağazalarda 2 şer tane alan arkadaşlar oldu. Bu mağazada kadınlar boş yere sırada bekledi. Sadece 2 tane vardı alındı dedi o onda kimse almamıştı. Sanırım çalışanlar bu ürünleri müşteri girmeden alıp saklıyorlar. Bilginize.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Bim Kampanyalı Ürünlerini Bim Çalışanları Bitiriyor...

Sena HANIM        16 HAZİRAN 2020  

Bime gelen indirimli ürünler yok. 09.01 de gittim ve sordum kalmadı dediler çalışanlar tanıdıklarına kendilerine ya da bahşiş aldıkları müşteriler için saklıyorlar. Çünkü açılır açılmaz gittim ve yok dendi. Madem yok reklam yapmayın. Bir daha bimden alışveriş yapmayacağım. Zaten hijyen kurallarına da dikkat etmiyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Bim Açılış Saatinde Gittim Kampanyalı Ürünlerimiz Bitti Dediler...

Nesrin HANIM        16 HAZİRAN 2020  

Merhabalar. Açılış saatinizden hemen sonra girdiğim Fındıklı/ Maltepe-İstanbul mağazanızda bugüne özel olan ürün kalmamış. Ve aldığım cevap bölgedeki mağazalara da boşuna bakmayın ürün kalmadı. Kaç tane ürün getiriyorsunuz ki açılış saatinizde mağazalarınızda ürün kalmıyor. Ben işe giderken yolumu değiştiriyorum mağazanıza gitmek için. Bu hem vakit hem umut hırsızlığıdır. Kampanya yapıyorsanız ya hakkını verip yeterli sayıda ürün getirin. Ya da bu şekilde insanları kandırmayın.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Bim Maskesiz Müşteri Alıyor...

Murat BEY        8 HAZİRAN 2020  

Bim şubesi maskesiz gittim. Çalışan arkadaşlar beni uyardı. Maskesiz almıyoruz diye. Bende maske alıp taktım. Bir bayan müşteri geldi ve ona hiç bir şey demediler. Maskesiz alışverişini yaptı çıktı.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Bim Yaş Pastaları Çamur Gibi...

Mustafa BEY       31 MAYIS 2020  

Yaş pastalar çamur gibi insanların hem sağlığı hem de cebindeki 3-5 kuruşa göz diken bu markaları engellemek lazım 1 değil bu üçüncü kez aynı mağduriyet.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Bim Kıyması Suyun Altında Eridi...

Rabia HANIM       31 MAYIS 2020  

Bim kıyması, suyun altına tutmamla bembeyaz ve hacminin yüzde seksenini kaybeden bir cisim haline geldi. Allah aşkına bize ne yediriyorlar? Denetleme olmuyor mu?

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Bim Bilgilendirme Föylerindeki Kampanya Tarihleri Yanlış Yazılıyor...

Gamze HANIM       29 MAYIS 2020  

 

Mağazaların camında yer bilgilendirme föylerin de ürünler ve tarihleri yazmaktadır. Bu doğrultuda müşteriler belirli saatlerde mağazalarda o ürünleri almak için beklemekte ancak mağazalardan ve BİM' e ait 08502544444 şikayet numarasından ürünlerin çarşamba günü mağazalarda satışa sunulduğu ve TV' ler de bilgilendirme yapıldığı oldu. Ben TV izleyen bir insan değilim tamam bunu geçtim koskoca BİM' in dışarda yer föylerindeki tarihleri 4 haftadır değiştirmemeleri (Bİm' e ait şikayet sitesindeki konuştuğum bayan 4 haftadır bu şeklide cevabını verdi) insanları yanıltmaları ne kadar saçma . Bu hem kişinin zamanını hem de alacağı oyuncak ya da başka bir şey dahi olsa hevesini güvenini kırmaktan ve kişilerin haklarını almaktadır başka bir şey değil. Reklam sektörüne yaptığı yatırım kadar bilgilendirme föylerindeki tarihleri düzelmesi için de çaba harcamalılar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Bim Ürünün Fiyatını Yükseltip Kaliteyi Düşürüyor...

Serpil HANIM       28 MAYIS 2020  

 

Aplus bimden aldığımız bir ürün sürekli onu kullanıyordum ama artık eskisi gibi değil fiyat yükseltip kalitesini düşüreceklerini anlayamadım rendelenmiş sabun var sanki şampuan şişesinde kokusu iğrenç olmuş bedava verseler kullanmam artık beş para etmez sakın almayın saçlarım keçe gibi oldu düzelmiyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Bim İndirimli Ürünleri Bulamıyoruz...

Ayşe HANIM       26 MAYIS 2020  

 

Merhabalar ben bime gelen indirimli ürünleriniz için yazıyorum mesela kaydırak gelecek yarın ama biz hiç bir yerde bulamayacağız ne zaman indirimli ürün gelse hemen bitiyor ya çalışanlar alıyor ya da az geliyor.madem indirimli ürün getirdiği zaman ya fazla gelsin ya da bu kadar reklam yapmaya gerek yok sonuçta alamayacağız.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Bim Aldığım Bozuk Ürünün İadesini Yapmadı...

Kezban HANIM       19 MAYIS 2020  

 

 Arnica süpürge Buhara evler 5. Caddedeki BİM’den aldım fiş elimde iken iade almadı çekmiyor süpürge servise götürün dediler serviste çekim gücünün düşük olduğunu söyledi geri almıyor mağaza sorumlusu görevini yapmıyor beni mağdur etti şikayetçiyim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Bim Aldığım Ketçap İçerisinden Farklı Bir Madde Çıktı...

Ömer BEY       19 MAYIS 2020  

 

 Bim market ürünü bol bol ketçap içerisinden katı katı beyaz şeyler çıkıyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Bim Aldığım Gecelik Boyası Aktı...

Tülay HANIM       7 MAYIS 2020  

 

 Bim den 17 nisan da aldığım katalok viskon güpürlü gecelik o kadar renk çıkardı oturduğum yattığım her yer boyandı.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Bim Çiğ Köfteleri Çok Tuzlu...

Sude HANIM       5 MAYIS 2020  

 

 BİM etsiz çiğ köfte M.Z Ege markalı çiğ köfte acayip derecede tuzlu yetkililere duyurulur dikkate alınmasını istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Bim Kurallara Uymuyor...

Neslihan HANIM       16 NİSAN 2020  

 

 ankara etimesgut kazım karabekir mah. duru ana okulu karşısındaki bimden sürekli alışveriş yapmaktayım. Diğer semtlerde bulunan bim'lerde müşteriler içeriye sırayla alınmasına rağmen bizim bim'de böyle bir uygulama görmemekteyim. Uyarım sonrasında işyerinin 300 metrekare olduğu ve 25 kişi içeriye aldıklarını beyan ettiler. Ancak işyerinin depo kısımının büyük bir metrekareyi kapladığı ve meyve sebze kasalarının insanların gezindiği alanda zaman zaman istiflendiği düşünüldüğünde inanılmaz bir kalabalık söz konusu olmaktadır. Etimesgut vb. insanların duyarlılığının az olduğu semtlerde içeri alınan insan sayısının depo kısmının metrekaresi düşürülerek planlanması pandemi salgını yaşanan ülkemizde benim gibi kendini korumaya çalışan insanlar için pozitif bir adım olacaktır. Gereğinin sağlanması hususunda faaliyet başlatılacağına inanıyorum. İyi çalışmalar dilerim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Bim Ürünlerini Çalışanlar Kendileri Veya Tanıdıkları İçin Ayırıyor...

Asuman HANIM       16 NİSAN 2020  

 

 her reklamda çıkan traş makinesi için kuyrukta bekledim ve sıra geldiğinde Çanakkale’de küçük sanayii bölgesindeki mağazada 1 adet geldiğini ve arızalı çıktığı için geri gönderildiği söylendi, Troyadaki BİM’e gittiğimde ise 1 adet geldiğini ve bittiğini söylediler. Çalışanlar kendilerini veya tanıdıklarına ayırıyorlar. Bir de 100 kere reklamını gördüğümüz bir ürünü her mağazaya 1 adet göndermeyin lütfen.eski

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK