BKM Kitap Şikayetleri

BKM Kitap Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 06

Cevap Sayısı   : 00

BKM Kitap Siparişim Nerede...

Özlem HANIM     19 EKİM 2020  

 Bkm kitap BUGUN ITIBARI ILE YAKLASIK 2 AY OLDU ,KIMSE ILETISIM KURMUYOR,KIMSEYE ULASAMIYORSUNUZ..SIPARIS GELMEDI ,SIPARIS IPTALI VE YA PARA IADESI VB SEYLERI YAPMIYORLAR...

 

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

BKM Kitap Siparişi Geç Gönderiyor...

Zeray HANIM     2 EKİM 2020  

 

BKM Kitap. 17.09.2020 tarihinde sipariş verdiğim kitaplar bükün 02.10.2020 olmasına rağmen hala hazırlanıyor olarak görülüyor, defalarca telefon açtım ama çözüm bulamadım. Evet istediğim kitapları uygun fiyata bulabiliyorum ama her siparişimde gönderimdeki gecikme nedeni ile sıkıntı yaşıyorum, oradan alacağım bu son kitaptır, kimseye tavsiye etmiyor ve bunu da sosyal medya hesaplarımdan paylaşmayı düşünüyorum. 16 gün oldu, 16 gün daha beklerim herhalde. 

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

BKM Kitaba Ulaşamıyorum...

Fatma HANIM       30 Eylül 2020  

 

bkm kitaptan 1 ay önce 11 adet kitap aldım. hala gelmedi.müşteri hizmetlerini arıyorum telefonları açmıyorlar. geri dönüş sağlamıyorlar. kızım zor durum da kalıyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

BKM Kitap Yaptığı Reklamlar İle Kandırıyor...

Şenay HANIM       22 Eylül 2020  

 

Bkm kitabevinden internetten 3 kitap sipariş verdim.Bugun aradım 10 dakika bekledim ve müşteri hizmetlerine ulaşamadım 8 iş günü gecti hala sipariş hazirlaniyor...internetten çok alisveris kaparım ilk defa böylesi başıma geldi böyle bi sorumsuzluk yok mesaj geliyor pandemiden gecikme yaşanıyor diye ben bunu kabul etmiyorum her yer 2 veya 3 gün icinde siparişini çıkarıyorsa bkm kitabevi bu isi yapmasın paramin geri iade edilmesini isteyeceğim ama muhattap bulamıyorum..ilk ve son birdaha asla alışveriş yapmayacağım...Tavsiye etmem.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

BKM Kitap Yaptığı Reklamlar İle Kandırıyor...

Müzeyyen HANIM       19 MAYIS 2020  

 

BKM kitabevi bütün reklam panolarında 3 al 2 öde diye yazmış fakat seçtiğiniz kitaplarla kasaya gittiğinizde bu kitapların indirime dahil olmadığını öğreniyorsunuz. Sorduğunuzda bu kampanyanın belli kitaplar için olduğu söyleniyor. Bu reklam tüketiciyi yanıltmaya yönelik bir reklam içi boş ve kitaplar piyasadan oldukça pahalı.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

BKM Kitap Kargo Sıkıntısı Var...

Azra HANIM       11 MAYIS 2020  

 

Bkm kitap evinden sipariş verdim 2 hafta önce, kargoya 1 hafta sonra verildi ve ben 1 haftadır kargoyu bekliyorum daha teslimat şubesine bile ulaşmamış acaba günümüz şartları arabalar yerine kaplumbağa sırtında mı getiriyorsunuz bu kargoyu. Gerçekten mng kargoyu ilk defa kullandık diğer kargo şubelerinde hiç böyle bir şeyle karşılaşmadık. bkm kitapevini de mng kargoyu da tekrar kullanacağımı hiç sanmıyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK