Burger King Şikayetleri

Burger King Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 10

Cevap Sayısı   : 00

Burger King Eksik Hizmet Veriyor...

Merve HANIM   19 EKİM 2020  

Burger yiyelim yayla- 1 saattir sipariş bekliyoruz ve aradığımızda 10 dakika sonra cıkacak diyorlar paket serviste rezilsiniz gercekten evde hamburger yapsak daha çabuk olurdu.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Burger King Eksik Hizmet Veriyor...

Halil BEY    15 AĞUSTOS 2020  

Merhaba burger king Mahmutbey yolu şubesinden yaptıgım son üç alışverişde buzsuz kola veriliyor bugün neden soruna çözüm üretilmiyor iki haftadır buz yok dediğimde dalga geçen bi ses tonlaması ile iki hafta degil aslında iki aydır buz vermiyoruz denildi iki aydır çözemedikleri beceriksizlikleri ile gururlanır gibilerdi ve bu konu yüzünden tartıma yaşadık ne buz olmadıgına dair bir bilgi levhası ne de verdikleri eksik hizmete rağmen bir mahcubiyet üstüne birde neredeyse dayılanacaklar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Burger King Yanlış Menü Gönderdi...

Nida HANIM      27 TEMMUZ 2020  

 

2 Tane JR. Wopper Menü söylememize rağmen iki tane çedar soslu hamburger geldi. Ve paralarını almalarına rağmen eksik sos geldi. Ve değiştirmek istediğimizde yarım saat beklettiler.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Burger King Tıkla Gelsin Hizmettinden Şikayetçiyim...

Sema HANIM      8 TEMMUZ 2020  

 

Burger King tıkla gelsin üzerinden 27.06.2020 tarihinde sipariş verdim ve ödemeyi online yaptım. 1 saat boyunca beklememe rağmen gelmeyince canlı yardımdan yazdım çalışanın yarım saat boyunca incelemesini bekledim. Sonuç kendi sistemlerinin hatası yüzünden ödeme askıda kalmış ve sipariş hazırlanmamış. Bu sebeple iade istedim daha fazla beklemek istemedim. İade için en az 7 iş günü en fazla 15 iş günü dendi . Hala iade yapılmadı 7 iş günü geçti ve 15 gün beklemek zorunda değilim . Sonuçta ben bu hizmeti alırken parasını 7 iş gününde ödemedim. Firmadan ve hizmetlerinden şikayetçiyim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Burger King Verdiğim Siparişimin Karşılığını Alamıyorum...

Neslihan HANIM      2 TEMMUZ 2020  

 

Bugün Burger King meydan avm den 134 TL lik sipariş verdim ama verdiğim paranın karşılığını alamadım. Sandviçlerin içinde çürümüş marullar ve yok denecek kadar az konması. Buz gibi olmasından bahsetmiyorum bile. Kesinlikle burayı tercih etmeyin.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Burger King Pandemi Sürecinde Önlemini Almıyor...

Serdar BEY      29 HAZİRAN 2020  

 

Adapazarı/Sakarya Adapazarı Outlet Burger King restorandında maskesiz müşterilere personel “-peçete vereyim.ağzınıza tutun” diye hizmet veriyor. Müşteri peçeteyi alıp mutlulukla elinde tutup siparişini gülerek verebiliyor. Bu koşullarda bu hassasiyetinizi tebrik etmek yerine buradan iletmeyi tercih ettim. Tebrikler, bütün dünya peçete ile virüsü toplamayı düşünemedi, sizin pratik çözümünüz ile dünya kurtulacak. Kamera kayıtlarına 28.06.2020 saat 21:00-21:20 arasında ulaşıp izleyebilirsiniz.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Burger King Hamburgerinden Kurt Çıktı...

Nur HANIM       17 HAZİRAN 2020  

 

İstanbul güngören kale center Burger King şubesinde aldığım hamburgerden kurt çıktı. Gayet sakin ve normal karşılayan Burger King çalışanları çok sıradan bir durummuş gibi yeni hamburger vermeyi teklif ettiler. Pandemi döneminde herkesin hassas olduğunu böyle bir dönemde insan sağlığıyla oynayanlar umarım cezasını çekebilir.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Burger King Her Seferinde Bozulmuş Salata Getiriyorlar...

Emine HANIM       7 HAZİRAN 2020  

 

Burger king tarabya şubesi her seferinde salata söyleyip extra sos ile sadece iğrenç bir salata getiriyorlar. Soslar hiçbir zaman gelmiyor. Artık çok sıkıldım. Bir söylemeyim iki söylemeyim. Ama bende o kadar para veriyorsam tadınıda çıkarmak isterim. Her seferinde bozulmuş iğrenç bir salata getiriyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Burger King Siparişimi Onayım Olmadan İptal Etti...

Çağatay BEY       26 MAYIS 2020  

 

Siparişi veriyorum 1 saat sonra iptal edildi diyor ben hazırlığımı buna göre yapıyorum. Ne gerekirse yapacağım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Burger King Bir Sürü Yanlışlık Yaptı...

Azra HANIM       10 MAYIS 2020  

 

Burger King Merhaba biraz önce gazi caddesi üzerinde ki şubenizden çıktık ve kola ve patates büyütülmüştü fakat büyütmemişler söylemediğimiz şeyler var içinde düzeltmelerini istedik yine yanlışlık vardı ilgilenirseniz sevinirim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK