Casper Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 04

Cevap Sayısı   : 00

Casper İlgi Alaka Sıfır...

Nasiha HANIM      17 AĞUSTOS 2020  

 

Yuki casper marka motor aldım aldığım 0 olarak aldım aldığım günden beri motor da sorun var ampül patlatıyor  elektrikte sorun var firma ya da bayiden bir yanıt gelmiyor sorunu servisten çözün gibi konuşmalar geçti ne bu markayı alın ne de adını anin gram ilgi alaka yok.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Casper Telefonum 15 Günde Arızalandı...

Nasiha HANIM      3 TEMMUZ 2020  

 

15.06.2020 tarihinde Çekmeköy Taşdelen VODAFONE mağazasından casper marka telefon satın aldım. 10 gün içerisinde bir hasar görmemiş olmasına rağmen önce kendi kendine kapandı sonra donmaya başladı seste problem olduğunu ve fotolarda bulanıklık oldugunu farkettim .30.06.2020 tarihinde aldığım mağazaya götürdüm yenisini vermediler cayma süresi yokmuş üstelik tamir için CASPER servisine yönlendirdiler telefonu götürdük. Program yükledik dediler 2 saat sonra verdiler kendilerine onca para verdim 15 günde arızalanan telefona ihtiyacım yok yenisini almak istiyorum dedim kesinlikle kabul etmediler .15 günlük bozuk telefon elimde 2500 tl onlarda kaldı şikayetçiyim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Casper Ürün Sorununu Kullanıcıya Attı...

Gülser HANIM      3 TEMMUZ 2020  

 

Cesper VIA A cep telefonunu alalı 2 ay olmasına rağmen ekranla arka kasa birbirinden ayrılmaya başladı teknik servise götürdüğümde bana kullanım hatası dedi 200 tl para istedi garanti kapsamına girmiyor dedi telefonda kullanırken çok dikkatli kullanıyordum düşmedi çarpmadı yine de bizi suçlayarak kullanım hatası dediler hiç sağlam telefon değil almanızı tasfiye etmem alınca bir daha düşünün iyi bir marka değil.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Casper Ürünüm Bozuk Ve Faturasız Geldi...

Recep BEY      2 TEMMUZ 2020  

 

Casper internet sitesinde almış olduğum ürün bozuk ve faturasız geldi. Bununla ilgili Casper genel müdürlükle görüşme yaptım görüşme bitmeden telefonu yüzüme kapattılar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK