Çiçek Market Şikayetleri

Çiçek Market Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 06

Cevap Sayısı   : 00

Çiçek Market  Siparişimizin Gönderimini Yapmadı...

Hayriye HANIM    27 KASIM 2020  

çiçekmarket.24 kasım öğretmenler günü için internet sitesinden pasta çiçeklerden oğlumun öğretmeni için sipariş verdim.ödemeyi yaptım.çiçeğiniz yerine ulaştı memnun kaldınız mı diye bir numaradan aradılar .bende öğretmenimize gönderdim bilmiyorum dedim.çiçek hiç ulaşmamış.iletişime geçmeye çalışıyorum müşteri hizmetleri asla açmıyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Çiçek Market Siparişi Teslim Etmeyip Exstra Ücret Talebinde Bulundu...

Orhan BEY      23 EYLÜL 2020  

Çiçekmarketi  sitesinden verdiğim sipariş doğrultusunda mağdur oldum. Mağdurluğumun sebebini şu şekilde açıklıyorum. Vermiş olduğum siparişin teslim edildiği mesajını aldım. Arkadaşımı aradığımda çiçekten haberinin olmadığını söyledi. Buna istinaden firmayı geri arayarak bağlandım. Bana söyledikleri adreste bulanamadışı ve çiçeğin geri merkeze getirildiğiydi. Sonra tekrar geri arayıp çiçeği güvenliğe bıraktıklarını söylediler fakat yine bırakılmamış. Akşam saat 19.00 civarı aradıklarında ise teslimat için bir miktar daha para istediler. Bende yasal yollara başvuracağımı söyledim düpedüz dolandırıldım

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Çiçek Market Sipariş Ettiğim Çiçek İle Gönderdikleri Çiçek Çok Farklı...

Esranur HANIM       29 HAZİRAN 2020  

 

cicekmarket com bu çiçekçi ün salmış ve gazetelere çıkmış bir çiçekçi her ne koşulda olursa olsun işini iyi yapması gerekirdi. Bu sayfadan sipariş ettiğim çiçekle gönderdikleri çiçek arasında dağlar kadar fark vardı ve bana karşı taraf fotoğraf atarken utandım rezalet resmen buraya şikayeti yazıyorum saygılar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Çiçek Market Verdiğim Paraya Yazık...

Kader HANIM       11 MAYIS 2020  

 

ÇİÇEK MARKET Anneler günü dolayısıyla çiçek sipariş ettim. Ve ilk kez çiçek marketi denedim. 103 TL ödeme yaptım ve anneme gelen çiçeğin sipariş ettiğim çiçekle uzaktan yakından alakası yoktu. Buket çiçek sipariş ettim akvaryum vazoya koyup içine 1 tutam papatya koyup getirdiler. Tamamen yazık verdiğim paraya. Görsele farklı ürün koyup insanları özel günlerinde mahcup etmeye hakkınız yok Çiçek market. Bundan sonra o sayfadan asla alışverişim olmayacak.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Çiçek Market Ürünüm Hala Getirmedi Paramı Vermedi...

Tuba HANIM       11 MAYIS 2020  

 

Çiçek market adında bi İnternet sitesi Anneler günü için çiçek sipariş ettim arıyom cevap vermiyorlar dm atıyorum kimse dönüş yapmıyor ürünüm halen gelmedi. Rezil bir site paramı kartla ödedim üstelik. Paramı geri istiyorum ürünüm gelmedi.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK