Çiçek Sepeti Gönderilen Çiçek Sipariş Ettiğim Çiçek Değil...

Ecem HANIM    13 AĞUSTOS 2020  

Çiçek Sepeti'nden doğum günü için çiçek siparişi verdim, sipariş verdiğim çiçek ile gönderilen çiçek hiçbir alakası olmayan yanlış ürün gitti ve düzeltmediler muhatap bulamıyorum. Şikayet var aracılığı ile ilgililerden telefon bekliyor ve bu durumun artık düzeltilmesini rica ediyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Telefonu Açmıyor...

Arife HANIM    28 TEMMUZ 2020  

Çiçek sepeti 26.07 tarihinde 28 07 tarihe ulaşması için sipariş verdim ulaşmadı ve müşteri hizmetleri telefonu açmıyor tam18 dk beklemem raen dönüş olmadı ilginizi bekliyorum iyi günler.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Çiçek Sepetine İtibar Etmeyiniz...

Dilaver BEY    26 TEMMUZ 2020  

Çiçek sepeti.com dan sipariş ettiğimiz mi4 akıllı saat çakma çıktı. İade talebi oluşturup iade ettim. Ürüne ödenen para iade edilmedi. Çiçek sepeti dolandırıcıdır. İtibar etmeyiniz.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum...

Burak BEY    24 TEMMUZ 2020  

490557 nolu çiçek siparişim var bugün saat 12 de verdim saat olarak 09.00-18.00 saatlerini işaretledim çiçek hala ortada yok arıyorum hiçbir şekilde ulaşamıyorum dakikalarca bekletiliyor müşteri hizmetlerine bağlanmıyor. Çiçeğimin 18.00 a kadar ulaşması gerek ne bi mail ne bi mesaj hiçbir şey gelmiyor dolandırıldığımdan şüpheleniyorum ya da büyük sorumsuzluk.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Çiçek Sepeti Sorunuma Geri Dönüş Yapılmıyor...

Esra HANIM    23 TEMMUZ 2020  

Çiçeksepetinden rubens marka vantilatör aldım arızalı çıktı hemen iade talebinde bulundum kargoda sorun çıktı 2 kere kargoya gittim. Ürünü iade edemiyorum paramı da iade etmiyorlar. Her gün telefon açıyorum hepsi başka şey söylüyor ve geri dönüş yapılmıyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Çiçek Sepeti 1 Ay Olacak Siparişim Gelmedi...

Filiz HANIM    23 TEMMUZ 2020  

Çiçek sepetinden 23 haziran 2020 de aldığım 146009903 sipariş takip numaralı ürün bir türlü kargoya verilemedi defalarca aradığımda farklı bilgiler verildi yıllardır çiçek söylerim devamlı ınternet sitelerinden alışveriş yaparım bu kadar saçma ve sinir bozucu bir durum yasamadım kartımdan alınan tutarın yasal faizi ile derhal iadesini talep ettiğimde ise inceleneceği ve bu süreçten 13 sonra iadesi yapılacağı söylendi meblağ çok büyük değil ama yapılan resmen dolandırıldığımızı hissettirdiler bize umarım sesimizi duyan çıkar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Çiçek Sepeti Şirket Hattına Ulaşamıyorum...

Seda HANIM    22 TEMMUZ 2020  

Çiçek sepeti şikayet hattına 60 dk dır ulaşılmıyor fox habere bekletilme görselini göndericem.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Çiçek Sepeti Her Sattığımız Ürün İade Geliyor Nedeni Belirtilmiyor...

Ramazan BEY    21 TEMMUZ 2020  

Ağaoğulları efendim biz çiçek sepetinde mağaza satışımız var biz kimseye ulaşamıyoruz ve her sattığımız ürün iade geliyor neden geldiğinde belirtilmemiştir ve hiçbir şekilde diyolaga gidemiyoruz ve iade edilen ürünlerde kargoda gözükmüyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Çiçek Sepeti Çalışanları Ciddiyetsiz...

Ayşen HANIM    17 TEMMUZ 2020  

Isparta çiçek sepeti çalışanı doğum günümde tarafıma gönderilen çiçeği kapıya bırakıp telefonda ''ben odaya kadar gelemem buraya bırakıyorum, çok işim var, vaktim yok'' diyerek bırakıp gitti. Ben böyle bir ciddiyetsizlik böyle bir saygısızlık görmedim. Çiçek sepeti kimlerle çalıştığını gözden geçirmeli. Rezalet.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Çiçek Sepeti Meyveler Bozuktu...

Selma HANIM    17 TEMMUZ 2020  

Dün bir arkadaşım doğum günü için yenilebilir bonyfood siparişi verdim. sipariş kodum 147684641 dir. Daha önce de bir çok kez sipariş verdim. Ancak bu gelen ürün o kadar özentisizdi ki, onu da geçtim; meyveler bozuktu. Siz bozuk bir çileği doğum günü hediyesi olarak gönderdiğiniz birine yedirir misiniz? Bana söyledi inanmadım, gittim ofisine bende yedim. İğrençti. Olduğu gibi çöpe attık. Verdiğim paraya değmedi. Şikayetçiyim. Bana paramı geri iade etsinler yada tekrar bozuk olmayan bir çiçek göndersinler.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Çiçek Sepeti Şikayetim İle İlgilenmiyor...

Bingül HANIM    16 TEMMUZ 2020  

10/06/2020 de oğlum yaşgünüm için bana 4 dal orkide gönderdi. 2-3 günde çiçekleri bozulmaya, yaprakları çürümeye başladı, ortam değişiklinden zannedip, 10 gün sonra şikayet ettim. Şimdi itiraz süresinin 3 gün olduğunu hiçbir şey yapmayacaklarını söylüyorlar. Lütfen bu konuda yardımcı olur musunuz?

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Çiçek Sepeti Bir Müşteri Bu Kadar Da Mağdur Edilmez...

Serdal BEY    15 TEMMUZ 2020  

Malum firmanın internet sitesinden eşimin oğlumuz için 11 Haziran'da vermiş olduğu erkek çocuk scooter öncelikle 15 Haziran'da kız scooter ı olarak gönderildi, iade ve değişim için süreç başlattık, bugün 15 temmuz, defalarca çiçek sepeti ile konuşsakta maalesef kimse yardımcı olmuyor, değişim ürünü 30 hazirandan beri kargo aktarma merkezi demiş sözde! Bir kargo 16 günde teslim edilemiyor mu? İşlemi iptal edin diyoruz Kargo sürecindeki ürünler de iptal edilemiyormuş. Siz sadece çiçek çikolata satmaya devam etseydiniz keşke.Bir müşteri bu kadar da mağdur edilemez.yazık!

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Çiçek Sepeti Siparişimi Ulaştırmadı...

Nurcan HANIM    13 TEMMUZ 2020  

Çiçek sepeti siparişimi ulaştırmadılar dakikalarca ulaşmak müşteri hizmetlerine bağlanmak için bekledim asla bağlanamadım ödememi de yaptım ama hizmete dair ne olur ne özür ne de sonuç alamıyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Çiçek Sepeti İlgisiz Davranıyor...

Yasin BEY    13 TEMMUZ 2020  

Herhangi bir şekilde müşteri hizmetlerine ulaşamıyorsunuz Saati öne çekemiyorsunuz aracı firma yetkilisinin numarasını vermiyor paranızın iadesi mümkün degil çok ilgisiz alıcı başka adrese geçince adresi yakınsa ürünü teslim ediyoruz deniliyor ama her mesafe onlara uzak geliyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Çiçek Sepeti Tarafından Mağdur Edildim...

Betül HANIM     9 TEMMUZ 2020  

Çiçek sepeti uygulamasından mavi erkek güneş gözlüğü 13 Mayıs'ta sipariş verdim.bir ay sonra çok farklı bir ürün geldi tekrar değişim için yolladım bir ayda anca işleme alındı ve bir ay sonra tekrar değişim için gönderdiğim ürünün aynısını yolladılar. Ödemesini 3 ay önce yaptığım ve hala ürünü alamadım. Sabırla bekledim sürekli aradım. Çiçek sepeti tarafından mağdur edildim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Çiçek Sepeti 10 Gündür Sorunum İle İlgilendiklerini Söylüyor Beni Oyalıyor...

Ece HANIM     5 TEMMUZ 2020  

143180555 no.lu bir çanta siparişim çok uzun süre gönderilmedi ve en sonunda 10 gün önce telefondaki uygulamada bana ulaştırıldığı söyleniyordu. Derhal müşteri hizmetlerini arayarak ve hatta mail atarak ürünün bana ulaşmadığını söyledim. Madem ürün kayıp kime gitmiş belli değil para iadesi yapın yada ürünü bulup bana yollayın dedim10 gündür ilgileniyoruz diyip beni oyalıyorlar. Her gün bu telefon görüşmesinden artık sıkıldım bana dönüş saģlanmiyor ve para iadesi de alamadım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Çiçek Sepeti Siparişim Doğru Adrese Teslim Edilmiyor...

Nilay HANIM     3 TEMMUZ 2020  

İyi günler 23 mayıs 2020 de yağlı boya tasarımlı çerçeve siparişi vermiştim bu siparişim 16.06.2020 de başka bir kişi teslim edilmiş daha sonra çiçek sepeti, müşteri hizmetlerini aradım ve siparişim doğru adrese teslim edilmediği söyledim ve bana yeni sipariş oluşturdular bugun 13.07.2020 ama benim siparişim halen istediğim adrese teslim olmamıştır gereğinin yapılmasını arz ederim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Çiçek Sepeti Siparişim Başkasına Teslim Edilip Alıcının Adı Yazılmış...

Ayşenur HANIM     2 TEMMUZ 2020  

01 Temmuzda Çiçek sepetinden 10:41 saatinde vermiş olduğum sipariş alıcıya teslim edilmediği halde, başkasına teslim edip alıcının ismini yazmışlar. Siparişimde hızlı teslimat seçtiğim için de gelen mesaja istinaden teslim olmasını şaşırıp alıcıyı aradım. Almadığını söyleyince, çağrı merkezinizi aradım. Başkasına teslim ettikleri halde alıcının adını yazdıklarını ilettiler. Kurye ürün teslim ettiğini söylüyor ama ne kime teslim ettiğini söylüyor, ne de teslim bilgisi verebiliyor. 2 gündür çağrı merkezlerini arıyorum ve derdimi her kişiye anlatıyorum. Ve her defasında yetkili biri size geri dönüş sağlayacak diye telefonu kapattırdılar. Dönüş alamıyorum, bayi teslim ettiğine dair iddia ettiği için de para iadeside alamıyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Çiçek Sepeti Belirlenen Tarihte Siparişimi Teslim Etmedi...

Songül HANIM     1 TEMMUZ 2020  

10 mayıs 2020 tarihinde anneler günüm hediyesi sipariş verdim 15,20 Mayıs arasında teslim edileceğini söylendi teslim edilmedi aradım özür dilerim Kargo verdiğiniz adrese gitmiyor dendi adresi değiştirdim 13 haziranda teslim olacağını söylediler yine teslim olmamış beni Çiçek sepetinden müşteri hizmetlerinden arıyorlar gereksiz konuşup kapatıyorlar telefonu arıyorlar hep bahane yapıyorlar 3 aydır ürünümün anneme ulaşmasını bekliyorum yaptığım sürprizi mahvettiniz gerinin mağdur edildim gereğini bilgilerinize arz ederim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Çiçek Sepeti Bu Nasıl Bir İş Ahlakıdır...

Sibel HANIM     1 TEMMUZ 2020  

Çiçek sepeti den istemiş olduğum 146189087 nolu yeşil kaplumbağa ve canlı bitki siparişimin saksısının ayak kısmı kırık geldi ve değişime gidilmedi bu nedenle çiçeksepetine bir daha sipariş vermemekle birlikte çevremdekileride bu konuda uyarıyorum sipariş vermesinler diye parayı almasını biliyorlar hemen parayı sizden çekiyorlar fakat kırık ellerinde kalmış ürünü size gönderiyorlar. Ben müşteriyim karalama yapan karşı şirket çalışanı değilim. Bu nasıl bir iş ahlakıdır ve nasıl bir haksız kazançtır anlayamadım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Çiçek Sepeti İade Talebimi Uygun Görmedi...

Ömer BEY     30 HAZİRAN 2020  

Crocs terlik aldım arka lastiği kopuk çıktı iade talebi oluşturdum hemen geri gönderdim bana iade talebiniz uygun değildir diye mesaj gönderdiler 220 tl lik terlik için tüketici haklarına gidicem mahkemelerle uğraşıcam bu firmadan bir şey almayın ben uğraşıcam sizde uğraşmayın.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Çiçek Sepeti Her Aradığımda Kargoyu Bahane Etti Hala Ürünüm Gelmedi...

Senem HANIM     28 HAZİRAN 2020  

10 mayıs 2020 tarihinde anneler günüm hediyesi siparişi verdim 15.21mayıs arasında teslim edileceği söylendi teslim edilmedi aradım özür dilerim resim kurulmuş olmamış biz sizi aramayı unuttuk tekrar resim gönderir misin dendi tekrar gönderdik bu sefer  1 haziranda teslim olacağını söylediler yine teslim olmadı her aradığımda kargo bahane ettiler 28 haziran yine aynı bahaneler anneme hediyeler olmadı odamı yanayım mağdur edildim gereğini bilgilerinize arz ederim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.