Colins Şikayetleri

Colins Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 04

Cevap Sayısı   : 00

Colins Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum...

Sonnur HANIM   4 ARALIK 2020  

 

Colins'in internet sitesinden üye olmadan birkaç urun aldım mail adresimi de yazdım fakat hala dönüş olmadı 2. Haftaya girdik ürünlerim nerede olduguna dair bir bilgim yok arıyorum müşteri hizmetlerine ulaşmak ne mümkün telefon.açan yok mail atıyorum karşı tarafın maili dolu mailiniz ulaşmadı diyor nasıl bilgi alıcam ben her yolu denedim

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Colins Mağazası Müşterilere Karşı İlgisiz Davranıyor...

Ahmet BEY     26 HAZİRAN 2020  

 

Trabzon uzun sokak colins mağazanız gittim kimse beni karşılamadı ilgilenmedi seslendim kasada güller hanım diye bir bayan vardı personelle şakalaşıp gülüyor sohbet ediyorlardı bir şey sordum cevap bile vermediler yüzüme bakmadan ordan bakın dedi nasıl personel çalıştırıyorsunuz tüm çevreme bilgi vereceğim kimse alışveriş yapmasın alışveriş yapmadan çıkıp gittim ateş bile ölçmediler şikayet edeceğim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Colins Bu Kadar Amatörlük Görmedim...

Sema HANIM     8 HAZİRAN 2020  

 

19.05.2020 de colinsten ürün aldım. İnterneten baktığımda kargoya verilmiş görünüyor fakat kargo takip nosundan baktığımda ürün görünmüyor. Müşteri hizmetlerini aradım. Kargo takip no istedim. Dönüş yapmadılar. İptal edemiyorlarmış siparişimi. Bu kadar amatörlük görmedim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK