D-Smart Üyeliğimi İptal Etmede Sorun Yaşıyorum...

İsmail BEY   13 AĞUSTOS 2020  

Dsmart kullanıcısıyım yeni eve taşındım ve bu eve dsmart yayınıma internetimi ve televizyon bağlantınla yaptırmak istedim alt yapının olmadığını söylediler bunun akabinde iptalini yapılmasını gerektiğini ve bu sebepten dolayı başka bir birime aktardıklarını söyleyip Üç 4 dakika kadar bekledikten sonra farklı bir kişi ile konuşmaya başladım altyapının olmadığından dolayı bu ürünü iptal etmek istediğimi söyledim bana aile bireylerinden birinin üzerine yapabileceğimi söyledi ben de böyle bir şey istemediğimi taahhütüm 24 aylık taahhütüm dolduğunu ve bu sebepten dolayıArtık iptal etmek istediğimi söyledim yaklaşık bunu söyledikten sonra benimle konuşmayı kesip telefon açık bir şekilde bir dakka boyunca hiç ses vermeyip yani benim iptal mi yapmamam adına bekledi ben de akabinde telefonu kapattın ya 1 dakika beklemem gerekmiyordur , Yani bunu bir çok arkadaşımdan da duydum dsmart üyeliğimi iptal etmemek için bu tarz yaklaşımlarda bulunuyor ve ben de yaklaşık 24 aylık taahhüt sürem de en az on kere iptal etmek için aradım ve bu şekilde saatlerce telefonda bekleyip iptalini yapamadığım için 24 ay boyunca para ödemek zorunda kaldım bu paranın geri yâdesi’ne ve şu anda bu ürünün iptalini istiyorum tarafınıza şikayetimi değerlendirip araştırmanızı arz ederim 24 ay boyunca kullanmış olduğum internetin maksimum bir ayı kadar ya da iki ay kadarını kullanmışımdır geri kalan ayda hiçbir şekilde internet kullanımı ya da televizyon kullanımı yoktur araçları olması halinde bu verileri Ulaşabileceğinizi size bildirmek isterim uygulamanızdan dolayı teşekkür eder tez vakitte cevabınızı beklerim kolay gelsin.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

D-Smart İnternet Anlaştığım Hızdan Çok Çok Yavaş...

Nisanur HANIM   13 AĞUSTOS 2020  

3 gündür internetim yok arıyorum sistem yok diyorlar Anlaştığım hızımdan çok çok yavaş kendileri de bir çözüm bulmuyor. Ama fatura gönderirken sistemleri çok güzel çalışıyor. İnternetleri Ve alt yapıları Çok berbat kimse bizimle ilgilenmiyor. Taahhüdümüz bitmeden de çıkamıyoruz böyle devam etmek istemiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

D-Smart Onayım Olmadan Kandırarak Ürün Satışı Yaptı...

Ülker HANIM   29 TEMMUZ 2020  

D smart internet başvurusu yatım kuruluma gelen şahıs bana sormadan tv kurulum yaptı bu ney diye sorduğumda tv kanalları ücretsiz hediyesi dedi simdi bana fatura çıkartıyorlar istemiyorum dediğim halde iptal ücreti çıkarttılar benim bilgim dışında bana sormadan ücretsiz diye kurulum yaptılar birde sözleşme imzalatmış ben sadece internet icin diye imzaladım insanları dolandırıyorlar allah aşkına artık bunlara dur desin yetkili makamlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

D-Smart Beni Kandırdı...

Sema HANIM   29 TEMMUZ 2020  

Beni dsmart olarak aradılar sözleşmemin bittiğini ve yenilemezsem daha çok ücret geleceğini söylediler ttnet kullanıyordum ve bende en az 3 ay gibi evde olacağıma göre kabul ettim internetim kesilmesin diye fakat aslında benim taahhütnamem ağustos ayında bitiyormuş benim hastalık zaafımdan resmen faydalandılar beni kandırdılar ve ben simdi hem onların bağlattığı hemde ttnet faturaydı ödüyorum çok yalancılar ve ben çok yürüyemediğim için herhangi bir yere gidip başvuramadım kim haksızlıkla kazanç sağlarsa haram olsun d smartdan şikayetim çok geri feshedersem daha çok para ödemeliymişim her gün ah ediyorum şimdiden teşekkürler.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

D-Smart İnterneti Bağlatmama Rağmen 1 Aydır İnternetim Açılmadı...

Deniz HANIM   22 TEMMUZ 2020  

3 Temmuz da Dsmart tan internet bağlatmama rağmen hala internetimin açılmaması ve defalarca aramama rağmen çözüm bulunamaması ve tarafıma ilgili kişiyi yönlendirmemeleri konusunda desteğinizi rica ederim. Ayrıca iptal ettirmek istediğimde kullanmadığım halde cayma bedeli yansıtacaklarını belirtmektedirler.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

D-Smart 4 Gündür Arıyorum İnternetimi Açmıyor...

Şehriban HANIM   21 TEMMUZ 2020  

Faturada yazan internet hızı ve kullanımı aynı değil. 4 gündür devamlı aramama rağmen internetimi açmadılar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

D-Smart Pişmanlıktır...

Fatih BEY   21 TEMMUZ 2020  

İnternet nakili yapıldı kurulum için oyalayıp duruluyorum bölgede bulunan bayileri telefonlarına cevap vermiyor sürekli meşgul d smartı aradığımda sürekli istediğiniz acık gelecekler deniyor d smart pişmanlıktır.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

D-Smart 2 Aydır Arıza Var Diyor...

Özlem HANIM    21 TEMMUZ 2020  

D Smart internet 2 aydır arıza var diyorlar modemde dediler sorun modemi değiştirdim DSMART tan faturaya yansıttılar kablo arızalı dediler gelen kişiler dışarıya giden kabloya kadar değiştirdiler parasını verdim kablonum halen olmadı kullanamadığım internetin faturasını yolluyorlar birde dalga geçer gibi arıza kaydı oluşturuyoruz diyorlar geçen ay ödedim bu ay yine yollamışlar fatura lütfen yardımcı olun gerçekten çok mağdurum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

D-Smart İstemediğimizi Söylediğimiz Halde Tv Kanal Aboneliği Yaptı...

Hilal HANIM    21 TEMMUZ 2020  

İnternet aboneliği yaptırdım istemediğim halde d smart tv kanalı aboneliğide yapmışlar istemediğimizi söylemiştik görüşmemizde ise sözleşmede imzanız var iptal edemeyiz dediler ses kayıtlarında da görüşmemiz kayıtlıdır biz bu aboneliğin iptalini istiyoruz gereğini yapmanızı arz ederiz tarafımıza bildirmeniz dileğiyle.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

D-Smart Teknik Servis Hala Gelmedi...

Sercan BEY    8 TEMMUZ 2020  

D smart 5 gündür internet yok ama hala teknik servis gelecek ne biçim bir hizmet.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

D-Smart İnternetim 5 Gündür Kesik Çözüm Yok...

Ayşe HANIM     7 TEMMUZ 2020  

Dsmart İnternet hizmeti 5 gündür kesik. İlgi olmadı her gün arıyorum. Çözüm yok.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

D-Smart İnternetim 1 Haftadır Çalışmıyor Müşteri Hizmetleri İlgilenmiyor...

Fırat BEY     6 TEMMUZ 2020  

D-smart internet 1 haftadır internetim çalışmıyor d-smart müşteri hizmetleri sürekli ilerleyen saatte arayın diyor başka bir şey demiyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

D-Smart Tv Paketi  2 Gün İçinde Bağlanılacak Denildi 15 Gün Oldu Bağlanmadı...

Ömer BEY     2 TEMMUZ 2020  

D smart tan internet ve TV paketi aldım internet iki gün içinde bağlanılacak denildi 15 gün oldu bağlanmadı şimdi bana sormadan internet paketini iptal etmişler TV yi de iptal edin diyorum cayma bedeli vs diyorlar bana sormadan paket iptal eden bir şirket sonradan nasıl ücret talep edebilir bir daha asla D Smartta almam kimseyede tavsiye etmem kullanmadan bezdirdiler kullansak ne olurdu.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

D-Smart Tarafından Dolandırıldık...

Mukadder HANIM     2 TEMMUZ 2020  

Pandemi döneminde Telekomdan internet başvurusu için 0850.. numaralı bir hattı arayıp internet bağlantısına başvurdum. Bize D-Smart giysili 3 kişi gelip bizle Telekom aynıyız D-Smart da internetin hediyesidir dediler. Eğer 200 lira şimdi peşin öderseniz internet bağlantısı yüzde elli indirimli olacak deyip 200 lira hemen aldılar. O gün araştırdım bu şekilde bir ücretin olmadığını öğrenince bir saat içinde kurdukları cihaz bağlantılarını söktüm ve iptal ettim. Şu anda birde bağlantı ücreti olarak 180 lira borcunuz var diye mesaj geldi bu durumu müşteri temsilcisine söylediğimde haklısınız ama yapabileceğim bir şey yok dedi. Dolayısıyla dolandırıldık D-Smart tarafından.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

D-Smart 10 Gündür İnternetim Kesik...

Ozan BEY     2 TEMMUZ 2020  

D SMART internet abonesiyim 10 gündür netim kesik her aramam da talep oluşturup takip etmiyorlar problem bendedir diye d smart yetkili servisini çağırdım gelip baktılar ve sıkıntının benim kablo ve modemde olmadığını söylediler fakat yinede netim yok d smart ve telekom arasında benimle top gibi oynuyorlar teşekkür ederim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

D-Smart Müşteri Hizmetlerini Arıyorum Cevap Veren Yok...

Tuncay BEY     1 TEMMUZ 2020  

D smart üyeliğim iptal ettirmeme rağmen bana böyle bir mesaj geliyor müşteri hizmetlerini aramama rağmen kimse cevap vermiyor. Bana bu konuda yardımcı olur musunuz ve iadem ürünü almadan 3 hafta içinde iptalini ve iadesini yaptım Degerli üyemiz, Haziran 2020 ayına ait 265.36TL tutarındaki faturanızın son odeme tarihi 13.07.2020 dur.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

D-Smart Kullanmadığım Hizmetin Ücretini Ödüyorum...

Kenan BEY     1 TEMMUZ 2020  

Merhabalar d-smart internet bu arkadaşlar fatura kesiyorlar hiçbir şey hizmet vermediği halde hiçbir işlem olmadığı halde imzalamadığı mahalde çalışmadığımız halde sadece başvurdum uzun bir süre bekledikten sonra gelmedikten sonra ben de iptal ettim telefonla da görüşüldü iptali sağlandı ama hiçbir imza atılmadı hiçbir işlem yapılmadı bana hiçbir hizmet verilmedi buna istinaden bana şu anda fatura kesiyorlar şikayetçiyim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

D-Smart Ne Problem Çözen Var Ne De Maillere Geri Dönüş Yapan...

Seren HANIM     27 HAZİRAN 2020  

İnternet bağlantısını aldım günden bu yana inanılmaz problemler yaşadım. Sürekli bağlantı sorunu, instagramda video bile izleyemiyorum. Youtube,f ilm izlemek istediğimde de durum aynı. Defalarca arayıp dile getirdim problem görünmüyor deyip bi güncelleme yapıyorlar görüşme bitiyor ama ben haftada en az 2 defa aynı problemle yaklaşık 1 bucuk yıldır bu şekilde bir iletişim sağlamaya çalışıyorum. Ne problem çözen var ne de maillere geri dönüş. İptal işlemi içinde bi dünya bedel istiyorlar. Hizmetten memnun olmayıp bosa fatura ödediğim gibi bi de benim şikayetlerimi çözmüyorlar. Böyle bi rezil hizmet anlayışı ben görmedim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

D-Smart Modem Kurulumdan İtibaren İnternet Vermedi...

Zafer BEY      25 HAZİRAN 2020  

D SMART INTERNET ABONELIGI ICIN 08502660266 NOLU NUMARADAN 89 TL YE 24 MB HIZ INTERNETI MURACATI YAPTIM EVE TÜRK TELEKOM YETKILILERI MODEMI KURUP GEREKLI BAGLANTIYI SAGLAYIP GITTILER ONAY IÇIN D SMARTI BEKLEDIM ANCAK MODEM KURULUMUNDAN ITIBAREN 7 GÜN BOYUNCA INTERNETI VERMEDILER SUREKLI ARADIM BU INTERNET NE ZAMAN GELECEK DİYE KAYIT OLUSTURUP SÖZE EN KISA ZAMANDA DONUS SAGLANACAK DENMESINE RAĞMEN TARFIMA HIC DÖNÜŞ YAPILMADI IPTAL EDILMESINI ISTEDIM IPTAL IÇIN TALEP ALDILAR GENE DÖNÜŞ SAGLACANACAK DENDI EN SON MUSTERI HIZMETLERI ARADI IPTAL TALEBINE ONAY VERIYORMUSUN DEDI VERIYORUM DEDIKTEN SONRA SISTEM GITTI SIZI BIR DAHA ARAYACAKLAR DEDI BENI O GÜN BUGUNDUR HIC MUSTERI HIZMETLERI ARAMADI BEN ARIYORUM BANA YARDIMCI OLMADIKLARI GIBI SIZI ARAYACAKLAR DENILIYOR BEN INTERNETIN IPTAL OLUP OLMADIGINI HIC BILMIYORUM FATURA YANSITILIRSA MAĞDUR OLACAĞIM VE YOGUN CALISAN BIR INSANIM BUNLARLA UGRACAK VAKTIM BILE YOK D SMART UYESI OLACAKLARA KESINLIKLE TAVSIYE ETMIYORUM KARSINIZDA CIDDI MUHATAP YOK HAKKIMI KESINLIKLE HELAL ETMIYORUM.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

D-Smart İnternet Aboneliği İşlemlerinde Kandırıldık...

Melahat BEY      22 HAZİRAN 2020  

Dsmart internet aboneliği işlemlerinde kandırıldık ve size itirazda bulunduk ve haklı bulunduk ödediğimiz 845.00 lira tarafımıza iade edilecekti bizden iban no istediler gönderdik 15 gün içersinde paranız iade edilecek dendi fakat iade etmediler.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

D-Smart Aboneliğim Başladı İnterneti Kullanamıyorum...

Bünyamin BEY      18 HAZİRAN 2020  

Ben Türktelekom interneti aboneliği için aradım bana d smart önerildi bizde tamam dedik ve süreç başladı d smart kurulumu yapıldı. 1 ay 20 gündür internet, yok sinyal yok benden 50 tl 3 kez aldılar hala internet yok ne olur bu işi haledin artık.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.