Doğtaş Hatalı Ürün Teslim Etti... 

Merve HANIM      17 TEMMUZ 2020  

 

Antalya Aspendos Bulvarı şubesinden 7-8 hafta önce babamın almış olduğu yemek masası ambalajından çizik ve kenarı çatlak yani hatalı çıkmıştır. Teslimat sırasında görevli arkadaşlar bu dursun 15 gün içinde yenisi ile değiştireceklerini belirterek gerekli işlemleri yapmışlar fakat haftalarca oyaladılar, ürünü değiştirmediler halen daha ve mağaza müdürü ozan bey hiçbir şekilde ilgilenmedi ve bugün ürünümüzü sormak için babam (erdal b ) mağazaya gittiğinde mağaza müdürü ozan benim müşterim var ne yaparsan yap istediğin yere şikayet et diyerek kovmuş bulunmaktadır ürünün ödemesi peşin yapıldı ve hatalı ürün teslim etmeleri yetmiyormuş gibi bir de mağazadan kovdular Tüketici Hakem Heyeti vb... Her yere şikayet edeceğim şahsın kendisindende bizzat şikayetçi olacağız terbiyesizlik. Haftalardır yaşanan mağduriyeti gidermek için çaba harcamak şurada dursun parasını aldıkları için terbiyesizde mağazan kovuyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Doğtaş Teslim Süresini Değiştirince Mağdur Oldum... 

Merve HANIM      17 TEMMUZ 2020  

 

Doğtaş, Balıkesir şube. Doğtaş Balıkesir şubesinden 27 Haziran da bianca koltuk takımı aldım. Bugün şube ile yaptığım görüşmede koltuk takımının tesliminin kurban bayramından sonra ağustosun 7 sini bulabileceği bilgisini aldım. Bu nasıl bir şey, ben taşınmayı bekliyorum.Sırf koltuk takımlarının geç gelmesinden dolayı yarım ay daha fazla kira vereceğim. O zaman doğtaş olarak kiramı yatırın. 1 ay normal bir süredir, bayramdan önce 28 inde koltuk takımının bana ulaştırılması gerekir. Bu müşteriyi mağdur etmekten başka bir şey değil, lütfen takımı bayramdan önce gönderin, gerekli yerlere durumu ileteceğimden emin olabilirsiniz.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Doğtaş Teslim Tarihinde Ürünler Ulaşmadı... 

Mert BEY      14 TEMMUZ 2020  

 

Almış olduğum ürünler teslim tarihinde ulaşmadı beni üzen kısım bana yalan söylenmesi bundan ötürü yaptığım programım ertelemek zorunda kaldım Doğtaş yüzünden bende yalancı oldum lütfen net teslim tarihi versinler.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Doğtaş Nakit Ödediğim Ürünlerim Eksik Geldi... 

İkbal HANIM      23 HAZİRAN 2020  

 

28 şubatta sipariş edip ödemesinin tamamını nakit ödediğim ürünlerimin yemek masası ve sandalyeleri hala gelmedi.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Doğtaş Verdiği Teslim Tarihinde Siparişimi Teslim Etmedi... 

Sadık BEY      14 HAZİRAN 2020  

 

Doğtaş Şanlıurfa, mart gibi siparişini verdiğim koltuk takımları hala gelmedi. Ürünleri en geç 21 iş günü teslim edeceklerini söylediler ama o zaman acelem yok diye 01 Hazirana kadar teslim etmelerini istedim. Bugün 14 haziran oldu ama hala ürünler gelmedi. Sözde tıra yüklenip gelecek, herhalde Afrika'dan gelecek bu tır. Bir daha Doğtaş'tan ne alışveriş yaparım ne de kimseye tavsiye ederim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.