Dominos Pizza 1 Buçuk Saat Bekledik...

Tuğba HANIM     29 TEMMUZ 2020  

Erzurum şehir merkezinde bir uçtan başka bir uca gitmek 15 dk sürerken, 2 pizzayı tam 1.5 Saat bekledik. Tekrar arayıp neden geciktiğini sorduğumuzda kendi alanları içinde olmadığımız için yarım saatte getirme zorunluluğu olmadığı belirtildi. Ve maalesef 1.5 Saat sonra gelen buz gibi pizzaları yemek zorunda kaldık.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Dominos Pizza Mağduriyetimi Nasıl Karşılayacaksın...

Salih BEY      19 TEMMUZ 2020  

İnternet sitesinde tek kisilik pizza koymuş oldukları ekran görüntüsüyle bana gelen ürün arasında dağlar kadar fark var kendilerine ulaştığımda tek kisilik söylediğimi bildirmektedir tek kisilik pizzalar en küçük boy olduğunu siparişim geldiğinde öğreniyorum yalnız sitede en küçük boy pizza gönderilecek diye bi ibare yoktur. Milleti dolandırıyorlar 70 tl para ödedim benim mağduriyetimi nasıl karşılaşacaksınız?

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Dominos Pizza Adres Giremediğimi Ve Siparişimin Bu Nedenle Gelmediğini İddia Ediyor...

Ahmet BEY      1 HAZİRAN 2020  

Dominos Pizza sipariş verdim. 1 saat geçti ana merkezi aradım. Siparişiniz yolda görünüyor dedi. 15 dk sonra sipariş verdiğim aspendos şubesini aradım. Adres telefon numarası hatalı dedi elimde sipariş kodu var ve halen adres girmemişsiniz diye ısrar ediyorlar. Adres girdim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.