Ds Damat  Şikayetleri

DS Damat Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 04

Cevap Sayısı   : 00

Ds Damat Montumu Göndermedi ...

Mehmet  BEY   30 KASIM 2020  

Ds damat 9 kasım 2020 de ücretini internet uzerinden ödediğim mont bugün 27 kasım 2020 olmasına rağmen ürün teslim edilmediği gibi teslim tarihi ile ilgili bilgilendirmede yapılmadı 25 Kasım ve 27 kasım günü 800 lu hatlardan müşteri temsilcisi ile yaptığım 2 telefon görüşmesinden de bir sonuç alamadım .

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Ds Damat Parasını Ödediğim Ürün Gönderilmedi ...

Mustafa BEY   5 EKİM 2020  

Dsdamat 149910385031*** sipariş numarası ile ürün satın aldım. 11 Kasımda EFT/Havale yoluyla ödeme yaptım. Ödeme dekontunuda firmanın muhasebe bölümüne mail ile gönderdim. Bugüne kadar firmanın sitesinden ürünün gönderilmesine yönelik 2 3 defa mail yoluyla talepte bulundum. Her seferinde ilgili birimimize konuyu ilettik size bilgi verecekler şeklinde cevap vererek başlarından savmayı tercih ettiler. Siparişleri hanesinde halen ödeme bekleniyor yazıyor. Uzaktan bakınca kurumsal bir firma gibi gözüksede içi boş demekki. Hergün mailime kampanyalarını gönderen firma talebime halen bir çözüm üretemedi. Parasını ödediğim ürünü gönderemedikleri gibi adam gibi bir cevap bile veremedi. Bir daha sizden alışveriş yapmam. Yazıklar olsun

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Ds Damat Tarafıma Dönüş Yapmadı...

Anıl BEY       5 EKİM 2020  

Ds damat Bir aydan fazla zaman önce sipariş verdiğim 2 adet yazlık ürünüm hala elime ulaşmadı kargo çapraz kargo yapılmış bana başka bir kişinin ürünü geldi ve ben bana söylendiği gibi ürünü iade gönderdim. Ancak benim ürünlerim hala gelmedi. Bir defa sözlü kayıt oluşturdum bir defada yazılı kayıt oluşturdum ancak geri dönüşte yapılmadı.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Ds Damat Dolandırdığını Düşümüyorum...

Ahmet BEY       11 HAZİRAN 2020  

 

Ds damat 14 Nisan 2020 tarihinde internet üzerinden yaptığım alışveriş, değişim için çağrı merkezlerinden almış olduğum teyit ve bana verdikleri kodla değişime gönderdim. 5-6 kez aramama rağmen beni hep oyalayıp yalan yanlış bilgi verdiler. Ne paramı iade ediyorlar ne de ürünümü gönderiyorlar. Ds damat tarafından dolandırıldığını düşünüyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK