Emsan Şikayetleri

Emsan Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 09

Cevap Sayısı   : 00

Emsan Siparişimi Değil Başka Bir Ürünü Gönderdi...

Recep BEY   3 ARALIK 2020  

Emsan Karaca Züccaciye 24 Kasım tarihinde Emsan sitesinden düdüklü tencere siparişi verdim.28 Kasım gibi gelen kargomun içinden çift kişilik battaniye çıktı.Müşteri hizmetlerini aradım ürün iadesi için kod verdi.Birincisi yanlış gelen ürünün iadesini ben niye yapıyorum. İkincisi elinizde sipariş ettiğim ürün yoksa neden bilgilendirilmiyorum.Üçüncüsü iadem ne zaman gerçekleşecek, ben ne zaman yeni ürün sipariş vericem ne zaman bana ulaşacak.Bu zaman kaybının hesabını kim verecek.Allah'tan korkun.Size beddua etmekten başka bişey elimden gelmiyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Emsan Markası Ürünleri Kalitesiz...

Dilek HANIM  17 KASIM 2020  

 

Emsan İnternet üzerinden hepsİ buradadan 17 ocak 2020 tarihinde yapmış olduğum 630**** nolu siparişimle ilgili asla muhatap bulamadım. Yaklaşık 6 aydır emsan müşteri hizmetlerinden ve hepsiburadan kaç defa kayıt talebi oluşturduysam neticeye ulaşmadı. Ürün alındıktan bir ay sonra arıza yaptı. Servise göndermek için defalarca talepte bulunduysakta asla ilgilenilmedi. Emsan biz ilgilenemiyorum siz e ticaret sayfası üzerinden alım yapmışsınız diyor hiçbir yönlendirme yapmıyor, hepsiburada servis taleplerini emsan karşılayacak diyor. 6 aydır sürekli kayıt açıyorlar. Tek talebimiz bir servis bilgisi alıp servise ürünü garanti kapsamında yollamak. Artık faturamız ile tüketici hakem heyetine başvuru yapacağız. Emsan asla malının arkasında degil ve asla elektrikli ev aleti alıncak bir firma degil.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Emsan Bıçaklarım 2 haftada Paslandı...

Esra HANIM       11 HAZİRAN 2020  

 

EMSAN , markasından almış olduğum rose gold detaylı siyah bıçaklarım 2 haftalık kullanım süresinde paslanmışlar ve Marmara park mağazasından temin ettiğim için oraya danışmak istedim. Fakat getirin bir göndeririz cevabı aldım yapıcı olmayan tavırlar hiç hoş değildi. Kişinin kendisini tarif etmek istemiyorum. Satış yaparken harika ilgi sahibi olan satış danışmanlarının çözümcü olmadığını fark ettim. Bu durum da emsan dan tekrar alışveriş yapmayacağımı anlamış oldum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Emsan Granit Tencere Seti Aldığıma Çok Pişmanım...

Nevin HANIM       11 HAZİRAN 2020  

 

Ersan 3'lü Granit Tencere seti aldım. Ürünün kullanım kılavuzu okudum. Onun üzerine içerinde yemek bırakmıyorum ve elde yıkıyorum ama ürünü temizleyebilmek ne mümkün. Her türlü yağ sökücü ve sıcak sularla yıkamama rağmen yemeğin kokusu çıkmadığı gibi temizleyemediğimi kağıt havlu ile kurulamaya çalıştığımda anlıyorum. Aldığıma çok pişman oldum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Emsan Kartımdan Para Çekti Lakin Bir Siparişimin Olmadığını Söyledi...

Nevzat BEY      26 MAYIS 2020  

 

01.05.2020 de emsan markalı 4 adet tencere siparişi verdim.Karttan peşin ödemesini yaptım. 04.05.2020 de faturanız hazırlanmıştır diye telefonuma mesaj geldi fakat siparişimin ne durumda olduğu hususunda tarafıma hiçbir bilgi verilmedi.Defalarca müşteri hizmetleri ile görüştüm mail adresim ve ad soyad üzerinden sipariş durumumu öğrenmek istedim bir siparişiniz görünmüyor dendi. 550 tl yi anında hesaptan çektiğiniz o parayı nasıl çektiniz o zaman?

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Emsan Elime Ulaşmayan Siparişlerim İade Alınmış...

Pınar HANIM       13 MAYIS 2020  

 

Emsan...28 Nisanda aldığım tencere setime ek olarak baharatlık tava ve yağdanlıkta almıştım fakat sadece tencere setini yollayıp diğer ürünleri göndermediler.Defalarca ulaşmaya çalıştım aradığın numara 40.sırada fln olduğumu 40 dakikaya yakın beklemem gerektiğini söyleyip duruyor.Bugun emsandan bir mesaj aldım ve ürünlerimin iade alındığı yazıyordu elime ulaşmayan bir ürünü nasıl.iade edebilirim ki. Günlerdir o ürünleri bekliyorum ama gelmedi. Yılların markası ve ürünlerinden çok memnunum ama bu olay beni gerçekten üzdü ve bir daha kesinlikle alışveriş yapmayı düşünmüyorum ürünleriniz size kalabilir.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Emsan Olmayan Şeyleri İndirime Sokuyorlar...

Hikmet HANIM       12 MAYIS 2020  

 

Emsan markasının online sitesi olan www.emsan.com.tr isimli internet sitesinden 05.05.20 tarihinde stand mikser siparişi verdim 12.05.20 tarihinde stokta olmadığı gerekçesiyle iptal edildiğine dair mail aldım. Müşteri temsilcisine bağlanmak için yarım saat telefonda sıra bekledim. Müşteri temsilcisine bağlandığımda bana ürünün ellerinde olmadığı için iptal ettik sizin gibi çok sayıda kişi bu durumdan dolayı mağdur dendi. Ayrıca aradığımda geri ödeme işlemini yapmamışlardı ve ben talep edince yaptılar Bişey değişmedi yani olmayan bir şeyi indirimli fiyatla internette satışa sundukları için anneler gününde insanları mağdur ettikleri için şikayet etmek istedim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Emsan Tencere Hava Kaçırıyor...

Pınar HANIM       11 MAYIS 2020  

 

Emsan upline düdüklü tencere seti aldım hava kaçırıyor klipsi tam kapanmıyor hiçbir şekilde yardımcı olunmadı mağduriyetim giderilmedi et nohut hiçbir şey pişiremiyorum neden marka aldım ki keşke almasaydım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Emsan Kırık Mal Gönderdi...

Vildan HANIM       7 MAYIS 2020  

 

Emsan internet sitesinden flava yemek takımı aldım.!1 servis 2 y.tabağı kırık defolu geldi.Yenilerini sağlam olarak tabi kide istiyorum.Fatura no.ETA 2020000055098

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK