Emsan Şikayetleri

Emsan Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 07

Cevap Sayısı   : 00

Emsan Bıçaklarım 2 haftada Paslandı...

Esra HANIM       11 HAZİRAN 2020  

 

EMSAN , markasından almış olduğum rose gold detaylı siyah bıçaklarım 2 haftalık kullanım süresinde paslanmışlar ve Marmara park mağazasından temin ettiğim için oraya danışmak istedim. Fakat getirin bir göndeririz cevabı aldım yapıcı olmayan tavırlar hiç hoş değildi. Kişinin kendisini tarif etmek istemiyorum. Satış yaparken harika ilgi sahibi olan satış danışmanlarının çözümcü olmadığını fark ettim. Bu durum da emsan dan tekrar alışveriş yapmayacağımı anlamış oldum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Emsan Granit Tencere Seti Aldığıma Çok Pişmanım...

Nevin HANIM       11 HAZİRAN 2020  

 

Ersan 3'lü Granit Tencere seti aldım. Ürünün kullanım kılavuzu okudum. Onun üzerine içerinde yemek bırakmıyorum ve elde yıkıyorum ama ürünü temizleyebilmek ne mümkün. Her türlü yağ sökücü ve sıcak sularla yıkamama rağmen yemeğin kokusu çıkmadığı gibi temizleyemediğimi kağıt havlu ile kurulamaya çalıştığımda anlıyorum. Aldığıma çok pişman oldum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Emsan Kartımdan Para Çekti Lakin Bir Siparişimin Olmadığını Söyledi...

Nevzat BEY      26 MAYIS 2020  

 

01.05.2020 de emsan markalı 4 adet tencere siparişi verdim.Karttan peşin ödemesini yaptım. 04.05.2020 de faturanız hazırlanmıştır diye telefonuma mesaj geldi fakat siparişimin ne durumda olduğu hususunda tarafıma hiçbir bilgi verilmedi.Defalarca müşteri hizmetleri ile görüştüm mail adresim ve ad soyad üzerinden sipariş durumumu öğrenmek istedim bir siparişiniz görünmüyor dendi. 550 tl yi anında hesaptan çektiğiniz o parayı nasıl çektiniz o zaman?

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Emsan Elime Ulaşmayan Siparişlerim İade Alınmış...

Pınar HANIM       13 MAYIS 2020  

 

Emsan...28 Nisanda aldığım tencere setime ek olarak baharatlık tava ve yağdanlıkta almıştım fakat sadece tencere setini yollayıp diğer ürünleri göndermediler.Defalarca ulaşmaya çalıştım aradığın numara 40.sırada fln olduğumu 40 dakikaya yakın beklemem gerektiğini söyleyip duruyor.Bugun emsandan bir mesaj aldım ve ürünlerimin iade alındığı yazıyordu elime ulaşmayan bir ürünü nasıl.iade edebilirim ki. Günlerdir o ürünleri bekliyorum ama gelmedi. Yılların markası ve ürünlerinden çok memnunum ama bu olay beni gerçekten üzdü ve bir daha kesinlikle alışveriş yapmayı düşünmüyorum ürünleriniz size kalabilir.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Emsan Olmayan Şeyleri İndirime Sokuyorlar...

Hikmet HANIM       12 MAYIS 2020  

 

Emsan markasının online sitesi olan www.emsan.com.tr isimli internet sitesinden 05.05.20 tarihinde stand mikser siparişi verdim 12.05.20 tarihinde stokta olmadığı gerekçesiyle iptal edildiğine dair mail aldım. Müşteri temsilcisine bağlanmak için yarım saat telefonda sıra bekledim. Müşteri temsilcisine bağlandığımda bana ürünün ellerinde olmadığı için iptal ettik sizin gibi çok sayıda kişi bu durumdan dolayı mağdur dendi. Ayrıca aradığımda geri ödeme işlemini yapmamışlardı ve ben talep edince yaptılar Bişey değişmedi yani olmayan bir şeyi indirimli fiyatla internette satışa sundukları için anneler gününde insanları mağdur ettikleri için şikayet etmek istedim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Emsan Tencere Hava Kaçırıyor...

Pınar HANIM       11 MAYIS 2020  

 

Emsan upline düdüklü tencere seti aldım hava kaçırıyor klipsi tam kapanmıyor hiçbir şekilde yardımcı olunmadı mağduriyetim giderilmedi et nohut hiçbir şey pişiremiyorum neden marka aldım ki keşke almasaydım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Emsan Kırık Mal Gönderdi...

Vildan HANIM       7 MAYIS 2020  

 

Emsan internet sitesinden flava yemek takımı aldım.!1 servis 2 y.tabağı kırık defolu geldi.Yenilerini sağlam olarak tabi kide istiyorum.Fatura no.ETA 2020000055098

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK