English Home 1 Ay Oldu Siparişim Gelmedi...

Lamia HANIM       14 HAZİRAN 2020  

English homdan yorgan sipariş verdim. Nerdeyse bir ay olacak hala elime ulaşmadı. Parasını nakit verdim acaba bana özel mi dikiyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

English Home Siparişim Depoda Görünüyor Bana Hala Ulaşmadı...

Yunus BEY       4 HAZİRAN 2020  

Englis home çay bardağı bir haftadan fazla oldu Ankara Yenimahalle deposunda gözüküyor. Kargo on sefer aradım. Telefona cevap veren yok. Tüketici hakkına şikayet edeceğim yanıt gelmezse.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

English Home Siparişimin İptalini Yapmıyor...

Duygu HANIM       21 MAYIS 2020  

Trendyoldan aldığım English home'a ait olan ürünlerimi firma teslim etmiyor ve iptalini gerçekleştirmiyor tam bir rezillik sakın English homedan trendyol aracılığıyla ürün almayın iptalini yapmıyorlar alışverişin

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

English Home Siparişim Halen Gelmedi...

Süreyya HANIM       11 MAYIS 2020  

 

Trendyol English home dan sekiz tane yastık yüzü siparişini21Nisan da verdim en son 8 Mayısta elim de olmak zorundaydı. Hala gelmedi trend yol çözüme uğraşıyoruz diyor English home dan hiç açıklama yok. Az önce onlara da mail attım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

English Home Siparişim Halen Kargoya Verilmedi...

Seda HANIM       10 MAYIS 2020  

 

ENGLISH HOME 27 nisanda verdigim siparişim hala kargoya bile verilmedi . Çok büyük sorumsuzluk var . Kargolardaki yoğunluğu anlarız fakat ürünlerim kargoya ulaştırılmamış bile. Gerekli birimlere şikayette bulunacağım . Resmen insanları kandırıyorlar bir daha asla alışveriş yapmam.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.