English Home Şikayetleri

English Home Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 07

Cevap Sayısı   : 00

English Home Çok İlgisiz Davranıyor...

Aysun HANIM    19 EKİM 2020  

6 lı kahve fincanı Bugün Esenyurt city avm nin english homeden aldığım kahve fincanlarının yanında 6 lı kahve yani bardağı veriliyor diye yazıyordu ama maalesef dükkandaki çalışan bu geçen hafta bizde geçerli değil deyip bardakları vermedi. Halbuki internet sayfanıza tekrar baktım ve bu kampanya hala geçerli ne yazık ki bana fıs dahi verilmedi. Üstüne basa basa sormama rağmen hayır dendi. İsterseniz kamera kayıtlarına bakıp tespit ede bilirsiniz saat ortalama 17 ile 18 arasındaydı. Geri dönüş yaparsanız sevinirim. 

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

English Home Çok İlgisiz Davranıyor...

Çiğdem HANIM       24 AĞUSTOS 2020  

English Home web sitesinden mayıs ayında almış olduğum ürünlerden 1 adedini gerİ iade gönderdim aylardır müşteri hizmetlerini aramama rağmen para iadem gerçekleşmedi nasıl ilgisiz bir firmaymış yazık.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

English Home 1 Ay Oldu Siparişim Gelmedi...

Lamia HANIM       14 HAZİRAN 2020  

English homdan yorgan sipariş verdim. Nerdeyse bir ay olacak hala elime ulaşmadı. Parasını nakit verdim acaba bana özel mi dikiyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

English Home Siparişim Depoda Görünüyor Bana Hala Ulaşmadı...

Yunus BEY       4 HAZİRAN 2020  

Englis home çay bardağı bir haftadan fazla oldu Ankara Yenimahalle deposunda gözüküyor. Kargo on sefer aradım. Telefona cevap veren yok. Tüketici hakkına şikayet edeceğim yanıt gelmezse.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

English Home Siparişimin İptalini Yapmıyor...

Duygu HANIM       21 MAYIS 2020  

Trendyoldan aldığım English home'a ait olan ürünlerimi firma teslim etmiyor ve iptalini gerçekleştirmiyor tam bir rezillik sakın English homedan trendyol aracılığıyla ürün almayın iptalini yapmıyorlar alışverişin

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

English Home Siparişim Halen Gelmedi...

Süreyya HANIM       11 MAYIS 2020  

 

Trendyol English home dan sekiz tane yastık yüzü siparişini21Nisan da verdim en son 8 Mayısta elim de olmak zorundaydı. Hala gelmedi trend yol çözüme uğraşıyoruz diyor English home dan hiç açıklama yok. Az önce onlara da mail attım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

English Home Siparişim Halen Kargoya Verilmedi...

Seda HANIM       10 MAYIS 2020  

 

ENGLISH HOME 27 nisanda verdigim siparişim hala kargoya bile verilmedi . Çok büyük sorumsuzluk var . Kargolardaki yoğunluğu anlarız fakat ürünlerim kargoya ulaştırılmamış bile. Gerekli birimlere şikayette bulunacağım . Resmen insanları kandırıyorlar bir daha asla alışveriş yapmam.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK