Enuygun com Şikayetleri

Enuygun com Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 05

Cevap Sayısı   : 00

Enuygun com Paramı Bir Türlü İade Etmiyor...

Adem BEY      26 AĞUSTOS 2020  

ENUYGUN COM - 3 nisanda yurtdışına bir bilet aldım uçuşum iptal edildi. 2 ay paranın iadesinin ne zaman yapılacağını öğrenmeye çalıştım. Sonunda Ağustos’un 2. Haftasında yapılacak kelimesini öğrenebildim. Tabi bu sırada Defalarca size dönüş sağlıyacağız dediler tabi ne arayan var ne soran. Nihayet bu gün belirli bir kısmını gönderdiklerini gördüm sonra birden kayboldu yatacak tutar. Bankamı aradığımda firma tekrar göndermeyi iptal talebi girmiş param geri dönmüş ENUYGUN COM a. Artık ben çözebileceğime inanmıyorum. Sizin aracılığınızla bir şeyler olması son şansım. Şikayetimi okuyan arkadaşlarım bu siteden uzak durmanızı şiddetle Tavsiye ediyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Enuygun com Pandemi Sürecinde Mağdur Etti...

Adnan BEY      8 TEMMUZ 2020  

Enugun.com dan satın almış olduğum 3 adet bilet var. 3 adet bilet aldım birisi 18 yaşından küçük bir birey için. ÖĞRENCİ seçimi yaptım fakat uçağa alınmadı malum süreçten dolayı. En uygun bunları takip etmeli. Ya da öğrenci vs. Doğum tarihini yazdığımız olarak sistemine çeki düzen vermeli.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Enuygun com Uçak Bileti İle İlgili Hiçbir Şekilde Firmaya Ulaşamıyorum...

Mehmet BEY      22 HAZİRAN 2020  

Enuygun.com üzerinden aldığım uçak biletinin faturası ile ilgili hiçbir şekilde firmaya bir daha ulaşamıyorum yazdıkları tüm numaraları aramam rağmen bir tane yetkiliye ulaşamadım her şey karttan parayı çekene kadar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Enuygun com Uçak Bileti İademi Geri Vermiyorlar...

Yakup  BEY      11 HAZİRAN 2020  

 

Aldığım uçak biletinin iptali sonucu iade tutarını geri vermiyorlar. Pegasus biriminden ücret iadesini enuygun.com acentesine yaptıklarını belgelemelerine rağmen enuygun personelleri yasayı gerekçe göstererek geri vermiyorlar. Hırsızlık yapıyorsunuz adeta. Bilet alırken Ana firmalara bakın arkadaşlar bunlar gibi üçkağıtçılar üzerinden alın 20 tl daha uygun oluyor hemde. Pişmanım sizde pişman olmayın.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Enuygun com Uçak Bileti İptal Etmek İstiyoruz Yetkili Kişilere Ulaşamıyoruz...

Recep BEY      8 HAZİRAN 2020  

 

enuygun.com dan RBYCK8 pnr nolu uçak biletimizin geri dönüş biletlerimizi İPTAL etmek istedik fakat tüm aramalarımıza rağmen müşteri hizmetleri yetkililerine ulaşamadık. İnternet sitesi ve mobil uygulamadan da işlem yapamıyoruz, lütfen birileri bize acil ulaşsın çözümsüz kaldık.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK