Evfrom Şikayetleri

Evform Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 20

Cevap Sayısı   : 00

Evform Çalışanları Telefona Bakmıyor..

Özlem  HANIM  3 ARALIK 2020  

Ev form dan masa sandalye siparişi vermiştim sipariş elime hasarlı bir şekilde ulaştı komşum teslim almış kaç gündür mail atıyorum onlara zerre ilgilenmiyorlar değişim talep ediyorum ama yapmıyorlar böyle rezillik yok param çöp oldu masa desen kullanılacak durumda değil hiç kimseye ulaşamıyorum kaç gündür defalarca mail attım böyle bir saygısızlık görmedim berbat ötesi bir firma

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Evform 1 yıl Oldu İademiz Yapılmadı..

Hümeyra HANIM  1ARALIK 2020  

“Evform” 20 Martta masa sandalye siparişi verdik. Hazirana kadar oyaladılar gelmedi. İade talebi oluşturduk. En geç eylülde yatacağı söylendi. Sene bitti. Kandırmaktan başka bir şey yapmıyorlar. HIHCZ***Sipariş kodu.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Evform Siparişim Eksik Geldi...

Ayfer HANIM  27 KASIM 2020  

evform aldı siteden aldığım bank masa takımı ayağı eksik geldi 1 ay geçmiş olup hergun arayıp mail atmama rağmen hiçbir şekilde dönüş yapmadılar ürün kesinlikle iyi bir ürün değil ama fiyatından dolayı uygun olduğu için aldığım ürünü hem eksik .Gönderip hemde ilgilenmiyorlar aradığım da dahi kesinlikle muhattap bulunmuyor şikayet ettim ama hiçbir şekilde dönüş alamıyorum

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Evform Tarafından  Para İadem Yapılmadı..

Arife HANIM  24  KASIM 2020  

Ev form

Merhaba arkadaşlar iyi günler diliyorum herkese. 02.11.2010 tarihinde evformdan aldığım 6 kişilik yemek masası için 3 iş günü de kargoda yazıyordu ve güvendim siparişimi verdim. 12.11.2020 tarihi oldu ve siparişimi kargoya vermediler bende doğal olarak iptal ettim siparişi.Çağrı merkezini arıyorum adam gibi ilgilenen yok ve bugün 20.11.2020 iptal edelide siparişimi 8 gün oldu ve paramı yatırmadılar sakın ama sakın bu siteden sipariş vermeyin en kısa zamanda tüketici mahkemesine gideceğim 14 iş gününü kullanıyorlar..

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Evform Tarafından  Para İadem Yapılmadı..

Arife HANIM  6  KASIM 2020  

Türk telekom ev internetiAbone olalı 2 ay olmadı, bağlantım bir haftadır yok. Servis geldi arıza bulamadılar. Bugün müşteri hizmlerinden aradılar. "Elit ekip"in halletmesi gerekiyor, faturaya ek 50Tl ücret istediler. Her arızada ekstra ücret mi ödemem gerekiyor? 

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Evform Tarafından  Resmen Dolandırıldım..

Kemal BEY  5 KASIM 2020  

Evform para iadesi yapmadı, eksik ürün gönderdi Evform dan 3 Ay önce masa sandalye takımı ve ahşap Masanın ayakları eksik geldi, orta sehpa gelmedi. Sehpa siparişimi iptal ettim 3 Ay da sayısız mail attım, defalarca aradım, ne para iadesi yapıldı ne de masanın eksik 4 ayağı gönderildi. İlk defa alışveriş yaptım verem olmak istemiyorsanız uzak durun. Resmen dolandırıcılar

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Evform Tarafından  Para İadem Yapılmadı..

Gülizar HANIM   2 EKİM 2020  

 

Evform aldığım ürün gelmeyince iade istedim ama geçen 11 Kasım dan beri tüketici mahkemesi kararına ve icraya da verdiğim halde para iademi alamıyorum yardım lütfen 

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Evform Tarafından Mağdur Edildim...

Gülay HANIM   2 EKİM 2020  

 

Evform sahtekar güvenilmez bir site.2 ay önce 6 kişilik masa sandalye takımı almıştım bütün ayaklarda sorun vardı tabi biz kurulumunu yaptıktan sonra fark ettik ayaklar birbirine eşit değil cıvata yerlerinde sorun var zaten şimdi bütün cıvatalar attı ayaklar bir yerde sandalyeler bir yerde. Kurulumu yaptığımız için geri iade kabul etmediler. Sorunu daha önce de bildirdim ilgilenmediler sorunu gidermek yerine daha önce yazdığım şikayetleri kaldırmam karşılığında rüşvet teklif ettiler 60 TL değerinde bir duvar rafı göndereceklerini söylediler kabul etmedim. Şimdi sandalyeler kullanılmaz halde arıyorum 2 yıl garantiliydi hani diyorum, kullanıcı hatası yapabileceğimiz bir şey yok deyip telefonu yüzüme kapattılar. Ayakların bazılarının kısa olması cıvata yerlerinin gömme olması cıvataların laçka olması nasıl kullanıcı hatası olabilir?! Bütün yasal haklarımı kullanacağım bu işin peşini bırakmam. Ve herkesten ricam benim gibi mağdur olmayın böyle dolandırıcı markalardan alışveriş yapmayın. Benim hatamda gidip güvenilir bir mağazadan alışveriş yapmamam oldu.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Evform Aldığım Ürünler Hala Gelmedi...

Süleyman BEY    10  EYLÜL 2020  

 

EVFORM sitesinden, 04.08.2020 tarihinde 499-TL ödeme yaparak aldığım ürün henüz (10.09.2020) gönderilmedi. Defalarca telefonla görüştüm, sitenin sayfasında defalarca mesajla iletişim kurduk, bu güne kadar dalga geçercesine beni oyaladılar. Bir aydan fazla oldu, henüz bir sonuç yok. Ne paramı iade ediyorlar. Ne ürünümü gönderiyorlar. Bekliyorum bakalım ne olacak

 

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Evform Oyalayıp Duruyor...

Çağlar HANIM      2 EYLÜL 2020  

 

EVFORM 8 temmuzda bu siteden benchli masa takımı almıştık 665 tl ye şikayetvar.com da ürünlerin iade edilmediğini ve para iadesinin yapılmadığını görünce bizde iptal talebinde bulunduk ama maalesef o günden beri her gün arasakta telefonu açan şahıs kaydınız yapıldı finansman bölümü sizi arayacak diye oyalayıp durdu.

 

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Evform Tam Bir Dolandırıcı...

Songül HANIM      27 TEMMUZ 2020  

 

EVFORM haziranda beş katlı raf siparişi verdim ürünü yapmayıp iptal edip para iadesi yapacaklarını söylediler 1 ayı geçti para iadesini hala yapmadılar. Müşteri hizmetleri suratına telefon kapatıyor sürekli oyalıyorlar. Tam bir dolandırıcılar. Kimseler o siteden alış veriş yapMasın mağdur ediliyor insanlar. Dolandırıcı site DİKKAT DİKKAT Evform dolandırıcı site.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Evfrom Para İademi Yapmıyor...

Emine HANIM      27 TEMMUZ 2020  

 

Evform dolandırıcı bir site para iademi yapmıyor ve sürekli oyalıyorlar bu siteye dikkat edilmeli herkes görmeli okumalı. TAM BİR DOLANDIRICILAR acilen bu site kapatılmalı yoksa çok kişinin parasını dolandırıcaklar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Evfrom Mağdur Etti...

Selami BEY      24 TEMMUZ 2020  

 

14 Temmuz 2020 tarihinde para iadesi yapılmadı diyerek şikayette bulunmuştum. Şu an 24 Temmuz 2020. Geçen 10 gün içerisinde her zamanki gibi defalarca telefon etmeme rağmen karşıma çıkan müşteri hizmetleri çalışanı her seferinde " başvurunuz işleme alındı, en kısa zaman içinde geri ödeme gerçekleşecek" diyerek kapatıyor. Bunca şikayetin hiçbir karşılığının alınamaması çok normal değil gibime geliyor. Para iadesi ne kadar zor olabilir ki yapılmıyor. Daha önce de onay bekleniyor diyerek dalga geçen, daha sonra en kısa zaman diye bir mazeret uydurularak geçiştirme bir firma ile karşı karşıyayız. Bu firma hala internet üzerinden bilmem şu kadar mutlu müşteri diyerek reklam yapmakta. Son olarak bankam ile görüştüm ve dilekçe vereceğim. Ayrıca bu firmadan alışveriş yapacaklar mutlaka buradan araştırma yapıp öyle karar versinler. Paramın iadesi olana kadar mücadeleye devam. Sizlerde burada bizlerin sesi olduğunuz için teşekkür ederim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Evfrom Müşterileri İle İlgilenmiyor...

Ayşe HANIM      23 TEMMUZ 2020  

 

Ev form.com adresinden 30 mayısta masa takımı aldım ürün elime ulaşmadı ulaşmadığı gibi para iadesi istedim telefonlara doğru düzgün cevap vermiyorlar sizi arayacaklar deyip hala aramadılar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Evfrom Ürünlerimin Akıbeti Belli Değil...

Zülfükar BEY      17 TEMMUZ 2020  

 

Evform alışveriş sitesinden 26.06.2020 tarihinde 746,00 tl karşılığında 3 parça ürün aldım. Normalde 3 ile 10 gün arası kargoya verilecekti fakat ürünler henüz bana yollanmadı arıyorum yetkili birim size dönecek diyorlar kimsenin döndüğü yok mail atıyorum cevap vermiyorlar. Ürünlerimin akıbeti nedir ne zaman yollayacaksınız diyorum birşey söylemiyorlar. Eğer ürünleri yollamıyorsanız paramı iade edin diyorum para iadesi yapamıyoruz diyorlar ne yapacağımı şaşırdım.yardımcı olursanız sevinirim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Evfrom 10 Ay Önce İptal Ettiğim Ürünün Hala Para İadesi Olmadı...

Seda HANIM      16 TEMMUZ 2020  

 

Evform alışveriş sitesi. 10 ay önce almış olduğum ve iptal ettiğim ürünün hala para iadesi gerçekleştirilmedi. Artık gerçekten neden 10 aydır beklediğim için hem kendime kızıyorum hem de evform çalışanlarından nefret ediyorum. Bu işi nasıl çözeceğimi bilmiyorum. Yardımlarınıza ihtiyacım var.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Evfrom Ne Ürün Geldi Ne Param İade Edildi...

Bülent BEY      13 TEMMUZ 2020  

 

Mart ayında internet üzerinden sipariş verdiğim masa takımı için mükerrer olarak kartımdan para çekildi ve ürün de tarafıma gönderilmedi. İade için aylardır çabalamama rağmen hala parami geri alamadım. Paranız iade edilmiştir diyorlar ama para da malzeme de ortada yok.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Evfrom Kargolanmayan Diğer Ürünüm İçin Her Aradığımızda Farklı Bilgi Veriliyor...

Uygar BEY      1 TEMMUZ 2020  

 

11.04.2020 tarihinde 2 adet mutfak masası siparişi verdik. Kargolanma süresi 3-10 iş günü olarak görünüyordu. Ürünlerden 1 tanesi 08.06.2020 tarihinde kargoya verildi. Diğer ürün ise henüz daha kargolanmadı. Her aradığımızda farklı bir bilgi veriliyor. Bugün verilecek, iki gün sonra verilecek, bir hafta sonra verilecek vs. vs. deniliyor. Ürünü iptal ettirmek istediğimi söylüyorum iptal edemeyeceklerini söylüyorlar. Yani artık sıkıldık bu süreçten. Bütün yollardan şikayette bulunacağım. Gerekirse savcılıktan yasal haklarımı kullanarak suç duyurusunda bulunacağım. Artık bunun için uğraşacağım. kimsenin bizi kandırmaya ya da dolandırmaya hakkı yok. Böyle bir kurumsallık böyle bir kurumsal firma olamaz.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Evfrom 1 Ay Oldu Siparişim Gelmedi...

Mert BEY      14 HAZİRAN 2020  

 

Masa siparişi vermiştim. Parasını da kredi kartı ile ödedim ama sipariş edeli 1 ay olmasına rağmen daha kargomu göndermiyorlar. Şikayetçiyim gereğinin yapılmasını arz ederim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Evfrom Her Yönden Güvenilir Değil...

Mustafa BEY      10 HAZİRAN 2020  

 

6 kişilik tay tüyü bank ve yemek masası siparişi verdim. Ben böyle bir hata yaptım. Arkadaşlar kesinlikle bu firmayı tercih etmeyin. Siparişi KARGO SÜRESİNİN üzerinden 25 gün geçmesine rağmen GÖNDERMEYİP müşteri hizmetlerine de ULAŞAMIYORSUNUZ. Yaptığım yorumunda sayfasında yayınlayamıyorlar. Sakın olaki sizi de KANDIRMASINLAR.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Evfrom İade İşlemimi Gerçekleştireli 2 Ay Oldu Paramı Alamadım...

Kadriye HANIM      9 HAZİRAN 2020  

 

Evform Ankara internetten masa siparişi verdim. Zamanında teslim yapılmadı. Paramı iade istedim .2 ay oldu bu işleme yapalı. Belki 50 kez aradım. Paramı iade etmiyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Evfrom Sorunum İle İlgili Muhattap Bulamıyorum...

Burcu HANIM      8 HAZİRAN 2020  

 

Evformdan aldığım masa sandalye takımı 21.05.2020 tarihinde aldığıma rağmen hala kargoya verilmedi ve muhattap bulamıyorum. Dolandırıldığımı düşünüyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK