Fakir Şikayetleri

Fakir Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 07

Cevap Sayısı   : 00

Fakir İade Talebim Onaylanmıyor...

Hatice HANIM       25 AĞUSTOS  2020  

Fakir Veyron Turbo XL Toz Torbasız Süpürge, Bursa Kent Meydani Vatan Bilgisayar Mağazası . Ürünü dün aldım parke modunda kullanmama rağmen parkelerimi çizdi. Hemen geriye getirdim iade için ancak servise göndericez servis onaylarsa iade alıcaz dediler kendi hataları ve müşteri mağdur ediliyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Fakir Arızalı Ürünümü Değiştirmiyor...

Hatice HANIM       25 AĞUSTOS  2020  

FAKİR KAAVE MONO TÜRK KAHVESİ MAKİNESİ ürünü uğurlu çeyiz isimli işletmeden 7-8 gün önce aldım ürün arızalı çıktı kahveyi ilk koyduğum şekilde geri çıkardı en son yaptığımda da kahve her tarafından taştı bunu gidip belirttiğim halde ürünü servise göndereceklerini belirttiler bende henüz yeni aldığımı ve değişilmesini istedim fakat yapmadılar gerekenin yapılmasını istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Fakir 1 Hafta Geçti Aldığım Ürün Hala Gelmedi...

Zeynep HANIM       16 TEMMUZ  2020  

Aldığım ürün 1 hafta geçmiş olmasına karşı teslim edilmedi. Neymiş komşularım beni tanımıyormuş. Komşularımı bende tanımıyorum. 4-5 yıldır burda oturuyorum. Komşularım sürekli değişebilir, yeni taşınmış olabilirler. Tanımak zorunda değiller. Evi kontrole geldiklerinde üzerime olan güncel faturamı gösterdim. Yine teslim edilmedi. Aldığım yere gittim elden teslim aliyim diye. Çünkü çalışan biriyim. Evde olmuyorum dediklerinde yok efendim. Ellerinde yokmuş, teşhir urunu verelim bahaneler bahaneler. Aldığıma pişman ettiler. Nasıl teslim edemezler?

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Fakir 2. Defa Aynı Arıza Olduğu İçin Ücret Talep Etti...

Adem BEY       7 TEMMUZ  2020  

Fakir Blender set mutfak Robotu başlığım bozuldu 1 kere yapıldı aynı arıza geldiğinde denemek için çalıştırdığımızda tekrar aynı arıza devam ediyordu bende Robotu garantisi devam ettiği için yetkili servise götürdüm servis benden 2.defa aynı arıza olduğu için ücret talep etti garantim devam ediyor.Ürünü aldığım Tarih:04:04:2020/ ürün 2 yıl Garantili.Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum ilgi ve alakanız için Şimdiden Teşekkür ederim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Fakir Ürünlerinde Usulsüzlük Yapıyor...

Yasemin HANIM       9 HAZİRAN  2020  

Fakir marka blendir seti. 06.2019 tarihinde teksenden alınan setin ana aparatındaki dişliler plastik kırıldı. Servise götürdüğümde garantiye girmez denildi böyle bir şey nasıl oluyor. Aparat plastik içindeki motor arıza yaparsa garantiye girermiş. Böyle bir şey olur mu bütün malzemesi plastik olan ürünün dişlisi kırıldı. Yok efendim düşürmediğinizi nereden bilelim. Kendi hatam olsa böyle talepte bulunmam. Fakirden mesaj geliyor müşteri hizmetlerinden garantiye girmezmiş. Bu resmen usulsüzlük. Bütün malzemesi plastik olan ürünün zamanla aşınma ve kırılma yapması doğal. Metal değil ve garantiye girmemesi anormal. Böyle firmaya yakıştıramadım. Birde bangır bangır reklam yapıyorlar. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Resmen usulsüzlük kılıf bulmuşlar. Mercilerin gerekeni yapmasını ve garanti kapsamında parçanın değiştirmesi. Gereken yapılmazsa, hakem heyetine ve yasal gereken ne varsa yapacağım. İnsanları enayi yurduna koyuyorlar. Simbo yerli firma ama ellerinden geleni yapıyorlar. Üstelik kargo ile gönderiliyor hiçbir ücret çıkmıyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Fakir Ürününün Arkasında Durmuyor...

Mustafa  BEY       2 HAZİRAN  2020  

Bimden FAKİR FRİDA saç kurutma aldım daha ikinci kullanışta arıza yaptı. Kayseride biltek adında servise götürdüm 45 gün kaldı. Beni aramadılar acaba ürünü unuturda bize kalır mı diye belli ki. Neyse kendim gittim. Yaptık dediler. Teslim aldım. İlk kullanışımda makine ateş alıyordu. Koku geldi. Yine aynı servise verdik. Bakılıyor kısacası. Bir daha FAKİR MARKA BİR ŞEY ALIRSAM LANET OLSUN NE SERVİSİ İŞ YAPIYOR NE DE ÜRÜNÜNE SAHİP ÇIKIYORLAR. HELAL PARA DİYE YE BOĞAZINIZDA DURSUN ZEHİR OLSUN. KUL HAKKI BU.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Fakir Garantili Ürünüm İle İlgilenmiyor...

Aziz BEY      29 MAYIS 2020  

Kıyma makinası aldım ve kasım 2020 ye kadar ürünün garantisi devam etmekte. Ürünüm arıza yaptı yaklaşık olarak 3 aydır Erdemli Fakir servisinde parça için bekliyor. Servis yetkilisi parçası yok diyor ve ben mağdur ediliyorum bana birde gelecek olan parça garanti kapsamı dışında diyor bu konuda bana yardımcı olun parça iç kısımda plastik bir parça erimiş sanırım bu konuda bana desteğinizi bekliyorum iyi günler.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK