Finansbank 1 Ay Geçti Hesabımdaki Bloke Hala Kalkmadı...

Hazal HANIM     23 TEMMUZ 2020  

 

QNB FİNANSBANK dan kredi çekip ve icralık olmuştum fakat borcumu kapattım ve hala maaş hesabımdaki blokenin iki hafta sonra kalkacağını söylediler fakat 1 ayı gecicek hala kaldırtmadılar biran önce kaldırılmasını istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Finansbank Faiz Yapılandırması İstiyorum...

Hazal HANIM     30 HAZİRAN 2020  

 

Geçen yıl Temmuz - Ağustos ayında çekmiş olduğum kredimi düzenli bir şekilde ödüyorum. Fakat bu sene virüs sebebi ile birçok olanak sağlayan bankalardan yapılandırma yapmak istememe rağmen yapamadım. Şuan ödediğim faiz ile birlikte kredi tutarım çok fazladır. FAİZ YAPILANDIRMASI İSTİYORUM ve AYLIK Taksitlerimin BU FAİZ YAPILANDIRMASI ile birlikte düşük miktarda olmasını istiyorum. Olaki FİNANSBANK'TAN sonuç alamazsam, Tüketici Mahkemesine de bu konuda başvuru yapacağımı belirtmek isterim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Finansbank 2019 Yılından Öncesi Kart Aidat İadesini İstiyorum...

Veli BEY     28 MAYIS 2020  

 

Kredi kartı aidatımın iadesi için başvurduğumda sadece 2020 için borç olarak kestikleri aidatı iadesini aldılar daha öncesinin iadesini alamadım 2019 ve öncesinin iadesini istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Finansbank Mağdur Etti...

Ayça HANIM      27 MAYIS 2020  

 

24.05.2020 tarihinde kart yıllık ücret kesintisinin iadesini istiyorum fix kartın yıllık ücreti olmadığı bilgisini vermedikleri icin cartfinans kullanıcısıyım bilseydim kartımı değiştirirdim bankanın bilgiyi doğru vermemesi sonucunda 145 lira yıllık ücret ödemek zorunda mıyız şu anda fix carta başvuru yapıyorum ve kesilen ücretin iadesini istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.