Finansbank Şikayetleri

Finansbank Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 07

Cevap Sayısı   : 00

Finansbank Sorunuma Çözüm Bulmuyor...

Burcu HANIM   29 EYLÜL 2020  

FİNANSBANK EN PARA....Yaklaşık 5 aydır banka ile görüşmelerime rağmen halen kayıt açıp konuyu uzatıp beni çıldırma noktasına getirdiğiniz için bankanızı tebrik ediyorum. Kayıt numarası İM25805864 ekstremde 29.01.2020 tarihinde çekilmiş 99 TL lik motorlu taşıtlar vergisi maalesef gerekli yere ulaşmamış ve ben halen katlayarak borçlu çıkıyorum. Banka personeli sürekli kayıt açıyor çözüm yok ve bana ne zaman ödediniz diyorlar. Ekstrede gözüküyor ne zaman ödediğim siz bana nereye gitmiş bu para onu söyler misiniz ben zaten ekstremi ödüyorum ve tarih orada çok net eğer ödenmediyse demek ki para bankanızda bekliyor lütfen 99 TL mi iade edin insanları mağdur ediyorsunuz ben Enpara olarak da sizin bankanızı kullanıyorum bu mu müşterinize olan ilgi alaka...Hala bir sonuca ulaşamıyorsunuz bankadan bu para nereye gönderilmiş sizin bilmeniz lazım bir dekont dahi veremiyorsunuz demek ki para bir yere gönderilememiş ama ekstre yansıtılmış ve bende ödemişim bu nedir yani ben zaten bu korona parasızlığın da tüm görevlerimi yerine getirmeye. Çalışırken bankanızın umursamazlığı nedir? Bana sürekli dönüş yapacağınızı söylüyorsunuz 1 ay geçiyor kimse aramıyor yine ben arıyorum. Artık paramı geri verin ve ben borcumu ödeyeyim ben nasıl güvenip sizin kartınızla harcama yapacağım şimdi.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Finansbank Emekli Maaşımı Ödemedi...

Veli BEY   18 EYLÜL 2020  

Emekli maaşımı Türkiye Finans Katılım Bankasından alıyordum. Türkiye Finans Katılım Bankası hesabımda para olmasına rağmen, başka bankalara ait bankamatikten paramı çekemediğimden dolayı sorun yaşadım ve Maaşımı Garanti bankasına taşıdım. Maaşımı taşıdığım ay emekli maaşım son bir kez Türkiye Finans Katılım bankasına yatıyormuş. Ağustos ayı maaşımı Türkiye Finans Katılım Bankasından istememe rağmen vermedi ve SGK ya iade edeceklerini söylediler. Emekli maaşımı bekletip SGK ya iade ettiler. Çok yere müracat etmeme rağmen Ağustos ayı maaşımı ve bayram ikramiyemi 1 buçuk ay geçmesine rağmen hala alamadım. Benim düştüğüm hataya sizlerde düşmeyin

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Finansbank Limiti Yükseltmiyor...

Arzu HANIM     13 AĞUSTOS 2020  

Eft yükseltmek için başvuruda bulundum. 2 gündür yükseltmiyorlar yaklaşık. 6 müşteri hizmetleriyle görüştüm ve kendi şubemdeki müşteri temsilcisiyle görüştüm limiti yükseltmediler resmen parami kullanmak için limitimi yükseltmiyorlar ben böyle bir banka görmedim. Şikayet edicem.diyorum şikayetinizi alamam diyor. Başka banka saniyede yapıyor bu işlemi.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Finansbank 1 Ay Geçti Hesabımdaki Bloke Hala Kalkmadı...

Hazal HANIM     23 TEMMUZ 2020  

 

QNB FİNANSBANK dan kredi çekip ve icralık olmuştum fakat borcumu kapattım ve hala maaş hesabımdaki blokenin iki hafta sonra kalkacağını söylediler fakat 1 ayı gecicek hala kaldırtmadılar biran önce kaldırılmasını istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Finansbank Faiz Yapılandırması İstiyorum...

Hazal HANIM     30 HAZİRAN 2020  

 

Geçen yıl Temmuz - Ağustos ayında çekmiş olduğum kredimi düzenli bir şekilde ödüyorum. Fakat bu sene virüs sebebi ile birçok olanak sağlayan bankalardan yapılandırma yapmak istememe rağmen yapamadım. Şuan ödediğim faiz ile birlikte kredi tutarım çok fazladır. FAİZ YAPILANDIRMASI İSTİYORUM ve AYLIK Taksitlerimin BU FAİZ YAPILANDIRMASI ile birlikte düşük miktarda olmasını istiyorum. Olaki FİNANSBANK'TAN sonuç alamazsam, Tüketici Mahkemesine de bu konuda başvuru yapacağımı belirtmek isterim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Finansbank 2019 Yılından Öncesi Kart Aidat İadesini İstiyorum...

Veli BEY     28 MAYIS 2020  

 

Kredi kartı aidatımın iadesi için başvurduğumda sadece 2020 için borç olarak kestikleri aidatı iadesini aldılar daha öncesinin iadesini alamadım 2019 ve öncesinin iadesini istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Finansbank Mağdur Etti...

Ayça HANIM      27 MAYIS 2020  

 

24.05.2020 tarihinde kart yıllık ücret kesintisinin iadesini istiyorum fix kartın yıllık ücreti olmadığı bilgisini vermedikleri icin cartfinans kullanıcısıyım bilseydim kartımı değiştirirdim bankanın bilgiyi doğru vermemesi sonucunda 145 lira yıllık ücret ödemek zorunda mıyız şu anda fix carta başvuru yapıyorum ve kesilen ücretin iadesini istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK