Flo Ürün Sorununu Tüketici Kaynaklı Diyerek Ürünü Geri Gönderdi...

Nasibe HANIM      30 TEMMUZ 2020  

Flo internet sitesi üzerinden almış olduğum lumbarjek markalı spor ayakkabı bir ay içerisinde derisinde balonlaşmalar oluştu inceleme sonucu olarak üretici kaynaklı bir durum bulunamamıştır diye ürün geri geldi. Kesinlikle kabul etmiyorum birde marka arkasında durun bari yazıklar olsun.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Flo Personelleri Umursamaz Bir Tavırla Davranıyor...

Özkan BEY      25 TEMMUZ 2020  

Flo mağazasından aldığım dokcers Marka sandaletleri 10 gün kullandım. Kullanım süresi boyunca ayaklarımın altında korkunç bir şekilde ağrı yaptı. Yere çıplak ayakla basamaz duruma geldim.bu durumu önce müşteri hizmetlerini arayarak sonrada mağazaya gidip mağaza müdürüne anlattım. Fakat her ikiside bana ezberledikleri bir kaç kelimeyi söyleyerek ilgilenmediler. Bir hafta içinde kullanmadığımız ürünü iade edebilir misiniz. Bilmiyorumda bu ayakkabıları millet vitrinine koymak için mi alıyor. Aldık giydik rahatsız olduk ve müşteri olarak değişim hakkımızı istedik. Ürünü mağaza içinde çöpe atarak umursamaz personele yazıklar olsun diyerek mağazadan çıktım. Ben flo mağazasından 10 binlerce liralık alışveriş yapmış biri olarak bu son alışverişim oldu. Çarşı pazardan aldığımız üründe bile esnaf malının daha fazlası arkasında duruyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Flo Çalışanları Müşteriler İle İlgilenmiyor...

Şerife HANIM      13 TEMMUZ 2020  

Novaland flo ayakkabı yalancılıkla suçladı kasiyer yanlış numara ayakkabı verdi fiş olmadığı için hiç ilgilenen yok çalışanları sürekli çemkiriyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Flo 21 Gün Oldu Hala Siparişim Gelmedi...

Nuriye HANIM      5 TEMMUZ 2020  

Flo dan iki tane ayakkabı sipariş vermiştim internet üzerinden kredi kartı ile ödeme yaptım 21 gün oldu hala göndermediler?

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Flo Ürün Sorunumun Çözümü İçin Sürekli Bekletiyor...

Dilek HANIM      26 HAZİRAN 2020  

Flodan sandalet aldım toka kısmı içine girdiği için bagi açılıyor sürekli firmaya göndereceklerini ve bir ay beklememi söylediler sonucun da ne olacağı belli değil hiç almazdım bekleme ihtimalim olsaydı mağdurum yardımcı olur musunuz?

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Flo Siparişimin Teslim Tarihi Ertelendi...

Ayşe HANIM      16 HAZİRAN 2020  

 

İnternet sitesinden 1 tane ayakkabı 06.06.2020 de sipariş ettim. 08.06.2020de ürünün faturası kesildi. Tarih 16.06.2020 olmasına rağmen ürün hala kargoya verilmedi. Ürünü aldığımda belirtilen teslimat tarihi ileri tarih olarak değiştirildi. Üstelik faturası kesildiği için iptal hakkımda engellendi.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Flo 2 Ayakkabı Aldım 1 Tanesi Teslim Edildi...

Yeliz HANIM      11 HAZİRAN 2020  

 

Ben iki tane ayakkabı aldım internet hesabından ödemesini de yaptım. Yalnız bana bir tanesi geldi. Kargocu bir tane verdi öteki aldığım nerde bilmiyorum. Kargo takipten bakıyorum kargoda gözüküyor arıyorum cevap vermiyorlar, verdiklerinde de mağazayla iletişime geçin diyorlar. Yardımcı olabilir misiniz ? Mağdur kaldım uzun zamandır ne yapacağımı bilemedim. Kargo takip no:813499643391 Sipariş takip no:20051716339266.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.