Gittigidiyor Kaç Gün Oldu İade İşlemleri İçin Dönüş Yapılmıyor...

Onur BEY     13 TEMMUZ 2020  

23.06.2020 DE BİR KİTAP SATIN ALDIM . BONUSFLAS İLE ÖDEME YAPTIM ÖDEME ESNASINDA HATA OLUŞTU PARAYI ÇEKTİ LAKİN KİTAB SİPARİŞ LİSTEME GİRMEDİ MÜŞTERİ HİZMETLERİYLE KONUŞTUGUMDA PARANIZ SİZE İADE OLACAKTIR TEKRAR İŞLEM YAPABİLİRSİNİZ DEDİ. BENDE DAHA SONRA TEKRAR AYNI KİTABI SATIN ALDIM . ARADAN KAÇ GÜN GEÇTİ PARAM HALA GELMEDİ . PARAYI ÇEKERKEN HEMEN ALIYORSUNUZ AMA İADE İŞLEMLERİNDE KAÇ GÜN OLMUŞ DÖNÜŞ YAPMIYORSUNUZ.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Gittigidiyor Müşteri Memnuniyeti Sıfır...

Melike HANIM     13 TEMMUZ 2020  

Gitti gidiyor güven pazar adlı satıcı dan arkadaşımın üyeliğinden set üstü ocak satın aldık 119 TL ödedim kargo geldi ürün alt kısmının tek tarafı içine çökük jelatini açmadım hemen iade talebi oluşturdum iadesi gerçekleştirdim üstelik 15 TL kargoya verdik satıcı ukala konuşmaları yetmiyormuşçasına kargo paramızı iade etmedi neden edelim dedi kargo hasar kayıdı neden oluşturmadınız diyor sarmış sarmalamış kargoyu köpük vardı birde kargocu atsa dahi o denli içine çökmez jelatini üstünde duruyor asgari ücrette çalışan insana kendi yaptığı hatayı ödetecek böyle sahtekarlar havaya giden param ilgisiz satıcı durumu kontrol etmeyen bir gitti gidiyor sitesi memnuniyet sıfır sakın kimse almasın o siteden şimdi peşine düşsem asla dönüşü olmayacak başka insanlar bari mağdur olmasın.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Gittigidiyora Ulaşamıyorum Derdini Anlatacak Merci Yok...

Ender BEY     9 TEMMUZ 2020  

Comurun aldım. Parasını tahsil ettiler. Ne ürün var ne kargo. İnternet sitesi dalga geçiyor ulaşılmıyor derdini anlatacak mercii yok.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Gittigidiyor Ürünüm Eksik Geldi...

Faruk BEY     7 TEMMUZ 2020  

18.06.2020 Tarihinde bir bisiklet aldım 1 haftada kargo geldi fakat içinden sele ve pedalları çıkmadı ne gitti gidiyor ekibi ne de satıcı şu anda sadece halledeceğiz bakıyorum gönderiyorum diyor ama ne hikmetse 3. hafta olacak kargo yola çıkamadı daha ilk defa alışveriş yaptım ve son olacak gibi gözüküyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Gittigidiyor 45 Gündür Siparişim Gelmedi...

Raşit BEY     30 HAZİRAN 2020  

Arifoğlu firmasından gitti gidiyor kanalı ile vanilya aldım tam 45 gündür gelmedi defalarca sistemden mail attım ancak sonuç yok satışı iptal etseler paramı iade alacağım onuda yapmıyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Gittigidiyor İade Ürünümün Ücretini Yatırmadı...

Aziz BEY     30 HAZİRAN 2020  

GittiGidiyor üzerinden telefon aldım gönderici firma arızalı telefon gönderdi iade ettim 23 haziranda 2. İla 4 gün içinde para hesaba aktarılacağını söylediler. Bugün ayın 29 Haziran halen hesaba yatmadı sözde yarın yatacakmış 30 haziranda bitti halen yatmadı ne zaman telefon açsam banka departmanına ileteceğiz diye not alınıyor ayıptır bu günde yatırmadılar ürün.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Gittigidiyor Satıcıya Ulaşamıyorum...

Metin BEY     24 HAZİRAN 2020  

SC100261564 kodru casio kol saati aldım 18.06.2020 tarihinde ürünüm hala kargoya verilmedi satıcıya ulaşamıyorum ŞİKATCİYİM...

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Gittigidiyor Ürünüm Gelmedi Yetkili Kişilere Bile Ulaşamıyorum...

Kübra HANIM     23 HAZİRAN 2020  

Gitti gidiyordan rakle bardak alma gafletinde bulundum hem paramı aldılar bardakları da göndermediler bir muhattap bile bulamadım kendimle, almayın!

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Gittigidiyor Onayım Olmadan Siparişimi İptal Etti...

İrem HANIM     21 HAZİRAN 2020  

Gittigidiyor com üzerinden rakle kadeh bardaklarından 12 adet sipariş etmiştim. Ancak günlerce kargolanmadan siparişim kendi istediğim dışında iptal edildi bu durumdan dolayı tarafıma dönülmesini istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Gittigidiyor Para Geri İade Alamadım...

Hümeysa HANIM     11 HAZİRAN 2020  

16. 05. 2020 tarihinde bu siteden ssc 97326625 satış kodu ile Vestel marka buzdolabı sipariş ettim. Kargom tahmin edilen süre bir hafta geçmesine rağmen gelmedi. Kargomu takip edemedim . Bir bilgi alamadım. Bende arayıp aldığım ürünü iptal ettirdim. Ürün satıcıya geri ulaşmasına rağmen online yapmış olduğum ödeme bana geri dönmedi. Bana söylenen sürenin geçmesine rağmen param geri iade edilmedi.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Gittigidiyor Siparişim Gelmedi...

Eyüp BEY     11 HAZİRAN 2020  

GittiGidiyor Trioto'dan 2 adet aracım için peşin para karşılığında lastik aldım. 3 gündür bekliyorum. Hiç bir bilgi yok elimde satış koduda yok, ne yapacağım bilmiyorum dolandırıldım resmen.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Gittigidiyor Siparişimlerim Hakkında Bilgi Alamıyorum...

Burak BEY     9 HAZİRAN 2020  

Tam tamına 1 ay oldu. Sipariş verdim ancak ne GittiGidiyor ne de sipariş verdiğim şirket hiçbir şekilde bana siparişlerim hakkında bilgi vermiyorlar ilgisizlik hat safa güvenimi şaşırttılar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Gittigidiyor Siparişim 15 Gündür Gönderilmedi...

Ebru HANIM      9 HAZİRAN 2020  

Gitti gidiyor sitesi üzerinden gallerycrystal mağazasından alışveriş yaptım. Satıcı ürünümü 10-15 gündür göndermiyor. Böyle rezillik olamaz.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Gittigidiyor Adı Altında Onayım Olmadan Hesabımdan Para Çekildi...

Recep BEY      4 HAZİRAN 2020  

Gittigidiyor ve tredyol adı altında hesabımdan para çekilip dolandırıldım. İki siteden bir çözüm alamadım ve garanti bankası döküm vermediği için bu siteler de ekstre istediği için bir sonuca varamadım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Gittigidiyor Aldığım Ürünü İptal Edip Tekrardan Yüksek Fiyattan Satışa Sundu...

Erdem BEY      30 MAYIS 2020  

Siteden bestway havuz ve onun üstünü örtmek için örtü aldık. Örtü kargolandı ama birkaç gün sonra mesaj gönderdiler. Ürün güvenle evinize adlı satıcı firmada kalmadığından ürünü iptal etmişler madem ürün kalmadı stokta yok diye neden belirtmiyorsunuz ayrıca ürün sitede daha yüksek fiyattan satışa konulmuş. Gittigidiyoru arıyoruz sorunu çözmek yerine bize satıcının numarasını verip aramızda halletmemizi istiyorlar. Biz  ürünü sizden aldık neden satıcıyla muhattap oluyoruz anlamadık bu şekilde bir yaklaşımla ilk kez karşılaştık. Örtünün de iptalini istedik. Satıcı firma onay verirse iptal ederlermiş. Saçmalığa bakar mısınız? Kafanıza göre havuzu iptal edip daha yüksek fiyattan satışa koyuyorsunuz. Ama olmayan havuzun örtüsünü iptal edemiyorsunuz. Bu gittigidiyordan son alışverişimiz olacak. Yaşadıklarımı çevremdeki herkese anlatıp onların da yaşadıklarımızı yaşamamalarını sağlayacağız.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Gittigidiyor Mağdur Etti...

İlker BEY     29 TEMMUZ 2020  

Bir arkadaşıma internetten siparişin kolaylığını anlatmıştım oda cep telefonunda arızalı parça için benden yardım istedi ve sc99943565 kodlu siparişi verdik ve o andan itibaren kendimizi yaklaşık 2 ay sürecek bir kabusun içinde bulduk. İlk önce firma parçayı yanlış gönderdi bizde parçayı iade etmek istedik satıcıya ulaştık ürünü iade etmemizi uygulamadaki iade prosedürünü başlatmamızı istedi Bizde iade başvurusunda bulunduk ama aras kargo bir türlü zamanında kargoyu teslim almadı. Aras kargoya parçayı iade etmeyi başardık bu seferde gitti gidiyor iade kodunu bir türlü aktif edemedi. Kargo firması çalıştığım fabrikadan yarım saat uzaklıkta araç temin ettik kargo şubesini bulduk sorun gitti gidiyor sistemi kaynaklı olduğu ve iade kodunun sistemsel bir nedenle aktif edemediklerini bunun yerine bizi madur etmemek adına ürün bedeli kadar indirim kuponu tanımlacaklarını ilettiler ve 10 günlük bir aradan sonra yine gitti gidiyora ulaştık bu seferde indirim kuponunun red olduğu süreci en baştan başlatacaklarını satıcı ile görüşmemiz gerektiğini söylediler. Sipariş tarihinden itibaren 2 ay geçen boş zamanıma yanayım, 30 tl lik ürünü iade etmek için 50 tl masraf edip hiç birşey olmamasınamı yanayım, müşteri temsilcilerine durmadan ulaşmaya çalışmamamı yanayım, bu temsilcilerin sizi çok kısa bekletçem deyip saatlerce bekletilmememi yanayım, yoksa her sorun aşamasında 10 larca kez aradıktan sonramı müşteri temsilcisine ulaşılabiliyor olduğuna mı yanayım bilmiyorum, yazıklar olsun emeğime, aldığım parçayıda şimdi çöpe atıyorum ve gitti gidiyor uygulamasını siliyorum. Hiç kimseyede kesinlikle tavsiye etmiyorum. Azcık aklınız varsa bulaşmayın. Kurumsal bir çile resmen devlet dairesinden kötü bir sistemi var maalesef.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.