Gratis Şikayetleri

Gratis Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 05

Cevap Sayısı   : 00

Gratis Online1 aydır Siparişimi Göndermedi...

Çiğdem HANIM      15 EKİM 2020  

Gratis. 19 Eylül’de verdiğim sipariş 27gün oldu, daha kargoya verilmedi. Şirkete mail attım, dönen olmadı. Gratis online sipariş mi bidaha asla. Mailime dönüş olsaydı yine anlayacaktım fakat kimsenin 2 gündür cevap vermemesi enteresan gerçekten. En son 1 Ekim de, 15 gün önce mail geldi ve kargo gecikmesi bizi üzdü dediler. Sanırım bu maille kargonun 3 ay gecikebileceği mesajını verdiler bana. Sağol gratis! 

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Gratis Online1 aydır Siparişimi Göndermedi...

Gülay HANIM      9 EKİM 2020  

Böyle kurumsal bir firmanın bir siparişi neredeyse 1 ay geciktirmesini aklım hayalim almıyor. Üstelik Bilgi almak için müşteri hizmetlerini arıyorum, dakikalarca beklememe rağmen bir görevliye ulaşmak be mümkün, mesaj atarım dönüş yapan yok. Bir de utanmadan en geç 25 güne kargoya verilir diye açıklama yapmazlar mi. Yani anlayacağınız Gratis ten Online alışveriş yaparken 10 kez düşünün.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Gratis Online MağdurEdildim...

Gülay HANIM      9 EKİM 2020  

gratis, 20.09.2020 de oluşturduğum siparişim bugün itibariyle 15 iş günü olduğu halde hala kargoya verilmedi. Yoğunluk olduğu belirtiliyor ama her ilde/ilçede şubesi olan büyük bir kozmetik tedarikçisi olarak buna nasıl basit bir çözüm bulamıyor! bukadar insanı mağdur edebiliyor. Nasıl kriz yönetimi yapamıyor, işlerine gelmeyen nedir ? Ürünlerim yakın zamanda gönderilmeyecek ise yakın şubeden teslim alarak mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Gratis Online Alt Yapı Sorunu Nedeni İle İndirim Zamanı Alışverişte Sorun yaşıyorum...

Azize HANIM       10 HAZİRAN 2020  

Gratis web sitesinden şikayetçiyim. Dün akşam saat 22:00 ve sabah 10:00 saatleri arasında indirim olduğu bilgisi verildi. Ve alışveriş yaptım ama sayfa sürekli gidip geliyor. Tam alışverişimi tamamladım kart numaramı girdim güvenlik şifresini girince sayfa gitti. Alışverişim oldu mu olmadı mı bilmiyorum. Büyük ihtimalle olmadı ve sayfayı bir daha açamadım. Bu kandırmaktan başka bir şey değil insanları, alt yapınız güçlü değilse girmeyin böyle işlere kimi kandırıyorsunuz. İnşallah kartımla ilgili bir sorun yaşanmaz!

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Gratis Kargom 15 Gündür Gelmedi...

Ayşin HANIM       19 MAYIS 2020  

 

Gratisin internetten sayfasından 4 mayısda aldığım ürün daha elime geçmedi. Ne zaman arasam kargoda diyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Gratis Kargom Nerede Göremiyorum...

Işık HANIM       19 MAYIS 2020  

 

Gratis onlinedan yaptığım alışveriş 13 mayıstan beri kargoda görünüyor. Ama kargo takip numarası yanlış ibaresi çıktığı için kargom nerede göremiyorum. Böyle 10 günlük bekleme süreci olacağını bilseydim asla alışveriş yapmazdım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK