Hepsijet Kargo Şikayetleri

Hepsijet Kargo Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 05

Cevap Sayısı   : 00

Hepsijet Morhipoya Morhipo Hepsijete Yönlendiriyor...

Yeşim HANIM      25 HAZİRAN 2020  

18 Mayıs tarihinde morhipodan aldığım ürün hala elime ulaşmadı ve Morhipo topu hepsijete atıyor hepsijet morhipoya dönüşte yapılmıyor ürünüde göndermiyorlar paramı da iade etmiyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Hepsijet Kargom İade Etmek İstediğim Ürünü Teslim Almadı...

Ayşen HANIM      11 HAZİRAN 2020  

Hepsiburadadan aldığım ürünlerim hepsijet ile elime ulaştı fakat ürünü beğenmediğim için iade hakkımı kullanarak iade etmek istedim ve iade randevusu oluşturdum. 3 Haziran tarihinde evimden teslim alınacaktı. Bugün 11 Haziran ve ne gelen var ne giden gitmediğim kargo firması kalmadı ama nafile bir daha hepsiburadadan ürün almak mı.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Hepsijet Kargom İadeye Göndermiş...

Burak BEY      11 HAZİRAN 2020  

Siparişim Hepsijet diye saçma bir kargo şirketiyle gelecekti. 4 Haziran teslim tarihi iken bugün ürünümün iadeye gittiğini öğrendim Böyle saçma iş mi olur ne haber veriliyor ne bir şey yapabiliyorum ve ben zarara uğradım. Kapatılsın en büyük cezayı istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Hepsijet Kargom Hakkında Bilgi Alamıyorum Tam Bir Rezillik...

Serhat BEY      4 HAZİRAN 2020  

Şikayette bulunmama rağmen ne arayan var ne soran var. Koymuşlar bir yazı şikayetiniz inceleniyor diye. Oda yalan ne aldığım şey geliyor ne iade yapılıyor. Canlı destek diyor oda boş. WhatsApp diyor oda boş. Ne yapacağız kardeşim biz. Bu nasıl bir iş. Ürün yok iade yok muhatap yok. Bu ikinci şikayetim. Kargom nerede kardeşim. Çözüm üretin bırakın robottan cevap vermeyi. Şikayet başlığına rezillik yazıyorum kendilerine göre değiştiriyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Hepsijet Kargom Hakkında Bilgi Öğrenmek İçin Arıyorum Cevap Veren Yok...

İlkay HANIM      4 HAZİRAN 2020  

Hepsijet hepsiburadadan aldığım ürünü verilen tarihte teslim etmediler. Aradığımda telefona bakan yok. Bugün tarihli kargo ne olduğu belli değil.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK