Horoz Lojistik Şikayetleri

Horoz Lojistik Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 14

Cevap Sayısı   : 00

Horoz Lojistik 1 Buçuk Aydır Kargomu Getirmedi...

Şebnem HANIM   01 EKİM 2020 

 

horoz lojistiği bir aydır her gün arıyorum ama asla ulaşamıyorum yataştan 15 güne gelir dedikleri yatak bir bucuk ay oldu hala gelmedi 0212 8001808 bu numarayı arayıp karsılık bulanın alnından öpücem

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Horoz Lojistik 2 Buçuk AY Oldu Kargom Gelmedi...

Neslihan HANIM    21 EYLÜL 2020  

Horoz lojistik ten şikayetçiyim. Trendyol üzerinden Rabı mobilya dan gardırop aldım ve bunu horoz lojistik getircekmiş. Tam 2 2 bucuk ay oldu ben ürünümü bir turlu alamıyorum ne evime geliyor ne iade istediğim halde iadem yapılmıyor. Horoz lojistiği her aramam da bana Urunu getirceğini soyuluyor ama depodan bile çıkarmıyor. Sonra oraya teslimatımız yok diye saçma bir acıklama yapıyor ortak noktadan alalım diye anlaşıyoruz onuda yapmıyor bizi geciştiriyorlar. İlgi zaten sıfır bilgilendirme yok. Kesinlikle mağdurum asla tavsiye etmiyorum şikayetciyim. 

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Horoz Lojistik 15 Gündür Kargom Gelmedi...

Ahmet  BEY     14 EYLÜL 2020  

Horoz lojistik, 15 gündür depoda bekleyen 22641485571613 nolu ürünüm adresime gönderilmiyor ve neden beklediği konusunda bilgi verilmiyor. Aradığımda sürekli acil olarak aksiyon alınacağı söyleniyor ama hiç bir değişiklik yok

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Horoz Lojistik 1 Aydır Kargom Gelmedi...

Yunus BEY     13 AĞUSTOS  2020  

Hepsi buradadan, yatak siparişi verdim fakat horoz lojistik 1 aydan fazla olmasına rağmen ürünü teslim etmedi. Mağdurum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Horoz Lojistik Mağdur Etti...

Doğu BEY     30 TEMMUZ  2020  

Trendyoldan 2 adet sehpa takimi satın aldım. Datçada yaşıyorum. Horoz Lojistik ile ürünler yollandı. Ama salonuma büyük geldigi icin ve ürünleri İADE etmek istedim. Trendyol a basvurdum gelen mailde 3 gün icinde Horoz lojistik tarafından teslim alınacak yazıyordu. Bekledim 3 gün kimse gelmedi. Horoz Lojistiği hem istanbul hemde Muğla olmak üzere her yerden aradım kimse telefonları açmadı. Daha sonra ürünler teslim edilmeden önce adres sormak icin Horoz lojistikten arandığımı hatırladım. O telefon numarasını bulup şahsi aradım ve telefonu açtı ( hamallık yapan biri) bana Muğla yetkilisinin cep numarasını verdi. Aradım 3-4 defa zorladım ve açtı. Durumu bildiridim, iademi gödüğünü alınacağını söyledi ama kimse gelmedi ve 1 haftalık iade surecim doldu ve 2 nci iade surecini başlattım az önce (bayramın arife günü) ama bayram tatili olduğu icin 2 nci iade surecimde böylelikle dolacak ve ürünü teslim almayacaklar iade süresi geçti diye. Trendyol müşterisinin yanında değil mağazaları destekliyor, HOROZ lojistikte hiçbir telefona cevap vermiyor ve iade icin onlara gönderilen uyarıyı görse bile ürünleri gelip almıyor ve mağdur olmanıza vesile oluyor. Bayramın bittiği gün son iade günüm eğer gelip almazlarsa ürünler elimde kalacak ve HOROZ lojistiği Tüketici haklarına şikayet edeceğim ve gerekirse mahkemeye vereceğim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Horoz Lojistik Ürünüm Hala Elime Ulaşmadı...

Ceren HANIM     23 TEMMUZ  2020  

Horoz lojistik kadar berbat bir Kargo firması daha önce hiç görmedim. 25.06.2020 tarihinden beri ürünüm ellerinde hala teslim edilmedi her gün arıyorum her gün aciliyet iletiyoruz diyorlar gelmiyor. Böyle bir firma, işleyiş ilk defa görüyorum yazıklar olsun !

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Horoz Lojistik Adreste Kimse Bulunmadı Diyerek Kargom Şubeye Geri Döndü...

Leyla HANIM     9 TEMMUZ  2020  

Hepsi burada sitesinden aldığım kilitli saklama kutusu 17 Haziran çarşamba günü ben evde yokken gelmiş .Eve geldiğimde tutma yeri kırıktı. Hadi olabilir dedim üstünde durmadım. Fakat 25 Haziran 2020 de Trendyoldan aldığım 459158688 teslimat numaralı siparişim 8 Temmuz 2020 tarihinde adreste ulaşılamadığından Kargo şubesine geri dönmüştür diye mesaj geldi.Evde her zaman insan var evin nüfusu kalabalık asla boş değil zaten ev site içinde ve sitede kargolara yardım eden bir sürü eleman var.Bu firma ciddiyetsiz.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Horoz Lojistik 13 Hazirandan Beri Kargom Gelmedi...

Feyza HANIM     4 TEMMUZ  2020  

31 Mayısta Tredyoldan çamaşır makinası aldım. 1 haziranda kargoya verildi dendi. 13 hazirandan bu yana Trendyol her hafta geldi gelecek lütfen bekleyin diyor 6 temmuz oldu halen ürününüz kargoda bekleyin diyorlar bu nasıl beceriksizlik iş bilmezliktir. Geri iade yapmak istiyorum onuda kabul etmiyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Horoz Lojistik Kargomu Kaybetti...

Nezahat HANIM     30 HAZİRAN  2020  

08.05.2020 Tarihinde ürün sipariş verdim denilen tarihte teslim olmadı birde bugün 30.06.2020 olmuş iademi hala yapmadılar yazık kayıpmış kargo hiç bir şekilde bilgilendirmede yok ben arayıp öğreniyorum kayıp olduğunuda tüketici şikayet haklarına başvuru yapacağım satış olurken hemen ödeme alıyorlar iş iadeye gelince yapamıyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Horoz Lojistik Müşteri Hizmetleri Cevap Vermiyor...

Selami BEY     20 HAZİRAN  2020  

 

27 mayısta sipariş verdim ama nerdeyse 1 ay olacak kargo bana ulaşmadı aras kargoyla gönderilecek yazıyordu. Daha sonra horoz lojistike teslim edilmiş onlarında bana ulaşması ne zaman sürecek belli değil. Kargomu iptal etmek istiyorum onada izin verilmiyor kargonuz yolda diyor. Müşteri hizmetleri cevap vermiyor. Sakin bu ürünü almayın horoz lojistiğe gönderilen hiçbir ürünü almayın.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Horoz Lojistik Ürünümü Hasarlı Getirdiği İçin Ürün İadesi Yapmak Zorunda Kaldım...

Erkan BEY     11 HAZİRAN  2020  

 

Trendyol üzerinden aldığım çamaşır makinesi Horoz Kargo tarafından teslim edilme sırasında tek kişi sırtlanmış olduğu makineyi sırtından aşağı atarak teslim etti. Bu sırada 2 ayağım birden makine altında kalıyordu son anda kurtuldum. Yine aynı firma tarafından teslim edilmesi gereken buzdolabı siparişim işe hasarlandığı için teslim edilemedi. Trendyolu aradım bana konu hakkında döneceklerini ilettiler fakat kimse de dönüş yapmadı. Beyaz eşya alacaksanız aldığınız yere dikkat edin, benim gibi hem teslim hemde iade süreçlerinde mağdur olmayın. Teslim almadığım ve 11 gün önce ödediğim buzdolabı iade sürecini de başlatamadım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Horoz Lojistik Hiçbir İletişim Numarası Yok...

Saliha HANIM     7 HAZİRAN  2020  

 

Öyle illet bir kargo ki evdeyiz diyorlar ne ziline basan var ne arayan mesaj atan. Hiçbir iletişim numarası yok. Nasıl geçiyor boğazınızda o paralar. Allaha havale ediyorum sizi.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Horoz Lojistik Ürünüm Hala Elime Ulaşmadı Bana Acil Lazım...

Seyfullah BEY     2 HAZİRAN  2020  

 

M076346 sipariş numaralı ürünüm Ankaraya gelmesine rağmen hala elime ulaşmadı. Bu ürün mutfak eşyası elektronik eşya değil. Acil lazım bu hafta içi gelmezse yasal yollara başvurulacaktır.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK