Huawei Teknik Servis Sorunum İle İlgilenmedi...

İbrahim BEY      13 TEMMUZ 2020  

 

HUAWEI MATE 20 LİTE MARKA ALDIĞIM CİHAZINDA SES SORUNU BULUNDUĞU KULAKLIK KULLANMADAN GÖRÜŞME SAĞLAYAMADIĞIMI MECİDİYEKÖYDEKİ TEKNİK SERVİSİNİZE İLETMEME RAĞMEN HİÇBİR ÇÖZÜM ÜRETİLMEDEN YOĞUNLUĞUMUZ VAR DENİLİP 10 GÜN SONRASINA TEKRAR ARAYIN GELİN DENİLDİ.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Huawei Telefonum Bir Anda Parmak İzi Özelliğini Askıya Aldı Ve Telefonum Açılmıyor...

Ülkem HANIM      11 TEMMUZ 2020  

 

HUAWEI P20 lite telefonum var. Bugün parmak izi ayarladım. Gün içinde parmak izi ile kullandım. Aksam bir anda parmak izi askıya alındı dote, telefonum açılmadı. Pin kodumu kabul etmiyor. Yazlıkta olduğum için elimde punk vb bilgi yok. HUAWEI müsterih hizmetleri kapalı ulaşamadım. Acil bir şey olsa telefonumu açamıyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Huawei Ürünümde Sesli Konuşma Özelliği Kullanamadığım Rağmen Teknik Servis Sorun Olmadığını Belirtti...

İlker BEY      23 HAZİRAN 2020  

 

Huaweı watch gt2. Cihazımı aldığım anda kurulması gereken bütün uygulamaları kurmama rağmen, sesli konuşma özelliği hiçbir şekilde kullanılmıyor. Teknik servisine gönderdik ve bana hiçbir sorun olmadığı söylenerek üstüne birde daha bir kere koluma takmadığım saatin kordonunda aşınma olduğu yazılmış . Neye dayanarak ? İnsanlarla dalga geçiyorsunuz resmen tüketici hakların kadar bu olayı götürücem !

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Huawei Ürünlerini Alırken Bir Kez Daha Düşünün...

Erdal BEY      14 HAZİRAN 2020  

 

Merhaba 13.06.2020 tarihinde saat 17:30 civarında salihlide bulunan NOKTA TURKCELL bayiinden bir cep telefonu aldım. Orada çalışan personeller hakkında allah var hiçbir şikayetim söz konusu değildir. Ancak almış olduğum cihaz hakkında araştırmama rağmen berbat ötesi bir cihaz olduğunu anladım. Cihazı aldıktan sonra eve geldim ama hala içimden cihazı kullanabilir miyim diye bir kuşku vardı. Sim kartımda hala eski telefonumda takılı halde dururken cihazın sistemini açıp bir incelemek istedim. Ancak oda ne indirmiş olduğum program benim için önemli Ve işimle alakalı bir programdı ve cihaz bu programı desteklemediğini uyarısı aldım. Ve hiçbir şekilde programa girmedi sonra cihazı geri kapatıp kutunun içersine koydum. Ve şu an hukuki olarak iade söz konusu olan sitelere girip baktığımda bir firmanın jelatini açılmış ürünü İadesini almadığını okudum. Kesinlikle bu cihazdan uzak durun arkadaşlar eğer bayide bulunan arkadaşlar bu konu ile ilgili zorluk çıkartırlarsa hukuki olarak başvuruda bulunacağım. Mağduriyetim inşallah giderilir.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.