Hummel Şikayetleri

Hummel Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 05

Cevap Sayısı   : 00

Hummel Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum...

Rukiye HANIM      18 EYLÜL 2020  

 

hummel : kısa süre önce hediye sipariş verdigim bir ürün iznim olmadan iptal edilip geri iade edilmiş. Apple; sipariş ettigim şarj cihazı yerine faturasız mi kulaklık gönderilmiş müşteri temsilcileri ile bir türlü online iletişime geçemiyorum .lütfen bir an önce geri dönüş yapar mısınız!!

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Hummel İade Ürünümü Reddeti...

Semih BEY      19 TEMMUZ 2020  

 

Trendyol uygulamasından ve hummel markasından şikayetçiyim almış olduğum ürünü kuralları yerine getirerek iade etmek için kargoya verdim, mail adresime nedenini yazmadıkları iadaye Red mesajı geldi, ulaşmak İçin trendyol müşteri hizmetlerini aradım, hiçbir şekilde kimseye ulaşamadım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Hummel İade Edebileceğimi Söyleyerek Ürün Satıyor Şimdi İade Almıyor...

Ecem HANIM      13 TEMMUZ 2020  

 

Hummel marka deniz şortu aldım pandemi kaynaklı deneme olmadığı için xl bedeni alıp evde denedim satıcı küçük gelirse bir büyüğüyle değişim yaparız diye sattı bugün geldiğimde üretim xl ye kadar iade alamam diyor bu benim sorunum değil ürünün iadesini talep ediyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Hummel İade Ürünümün Ücreti 20 Gün Oldu Yatmadı...

Emine HANIM      7 TEMMUZ 2020  

 

Kütahya sera Avm hummel mağazasından 17 haziranda aldığım spor ayakkabıyı 19 haziranda iade ettim.15 gün içinde para hesapta olur dediler fakat 20 gün oldu hala yatmadı. Bugün yarın diye hala oyalıyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Hummel İadesini Yaptığım Ürünün Ücretini Ödemedi...

Melike HANIM      26 HAZİRAN 2020  

 

Tişört siparişi verdim iki hafta önce olmadığından dolayı beden iadesini yaptım para iadesi 7 gün içinde dediler ama halen hiçbir şey yok.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK