İş Bankası Şikayetleri

İş Bankası Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 10

Cevap Sayısı   : 00

İş Bankası  Kartımın Kapatılmasını İstiyorum...

Gülşen HANIM  5 EKİM 2020  

Türkiye is Bankası Maasımız Is Bankası'na geçtiğinden beri tarafıma tanımlanan Kredi Kartını actirmadim ve kullanmadım. hatta geldiginde iptal ettirmek istediğimde Sinop Şubesi müşteri hizmetlerini arayın dedi aradım  acmadıysanız zarfı sorun teşkil etmez dedi. Amma velakin ev icin odenin Dask kredisi özel sigorta şirketinde  yaptırdığımız halde açtırmadığım kredi  kartından hatalı bir sekilde benim iznim dışında(başka yerde yaptirdigimiz halde)kesiliyor. Ne hakla iznim dışında, hesapta Üstelik para varken kullanmadığım kredi kartından kesinti yapılıyor  Kredi kartını kaptırmak icin bu aksam defalarca aramamıza rağmen o ona yönlendirdi, o ona derken benim kartı kapatması icin gerekli birime bağlanmadım. Adıma tanımlanan şifresini bile bilmediğim kredi kartının iptalini(komple kapatılmasinı) talep ediyorum

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İş Bankası Kredimi Yapılandırmıyor...

Bakır BEY   25 AĞUSTOS 2020  

İş Bankası Kredi yapılandırma pandeminden dolayı işten çıkarıldım kredimi ödemekle zorluk yaşıyorum yapılandırma yapılabilmesi için benden maaş bordrosu istediler çalışmayan biri maaş bordrosu nerden getirsin kredimi yapılandırmasını ve uzun vadeli aylık eşit taksitle ödeyeceğimi bildirim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İş Bankası Sıra Beklerken Mağdur Edildim...

Nebi BEY   17 TEMMUZ 2020  

17,08,2020 tarihinde gaziantep 3.osb iş bankası şubesine para yatıracaktım pandem dolaysıyla şube önünde güneşin altında sıra beklemekteydim herhangi bir problem yok dedim şube içerisine tek tek vatandaşları alıyorlar buna istinaden 40 dk gibi bir bekleme süreci geçtikten sonra sıra bana geldi içeride tekrardan beklerken güvenlik personelin tanışı olan bir vatandaş geldi fiş almadan direk sıramı ona verdiler ve işlemini yaptılar tam sıra bana geldi derken bu sefer işlem yapan personelin tanıdığı geldi bende hakkımın yenildiğini düşünerek itiraz ettim şube personeline onlarda hiç bir şey diyemediler bu sefer müdürün yanına çıkarak durumu bildirdim müdür beye durumu belirttim bu sefer müdür bey kendi personelini haksız çıkarmamak için kıvırdı bu nasıl bir terbiyesizlik bu nasıl bir adalet bu konuda elimden gelen ne var ise şikayet edecem.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İş Bankası Kart Aidatı İle İlgili Müşteri Temsilcisi İle Görüşemiyorum...

Nebi BEY   13 TEMMUZ 2020  

İş Bankası kredi kartı kullanıyorum. 87 TL kart aidatı kesilmiş. Kart aidatı ile ilgili banka müşterisi ile görüşmek istiyorum. İlgili bölümü bağladıklarında ortama bekleme süresi 18 dk dır diye bildirim geliyor. Ama bu süre hiç azalmıyor. Görüşme yapabilmek mümkün değil.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı Yansıtılmayacak Denildi Kart Aidatı Yansıtıldı...

Mehtap HANIM   4 TEMMUZ 2020  

İş bankası satış temsilcisinin kredi kartını satana kadar kredi kartı yıllık kart aidatı yansımayacak demesi üzerine aldığım karta banka 93 TL kart aidatı yansıtmıştır. Bu ücreti kabul etmediğimi ve yasal olmadığını belirtmem üzerine açılan kayıda yasaldır diyerek olumsuz bir şekilde dönüş olmuştur. Böyle köklü bir bankanın müşteri memnuniyetini düşünmeden sorunumun çözümlenmeden kaydımı kapatmalarını asla onaylamıyorum. Asla tavsiye etmiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İş Bankası Pandemi Sürecinde Kredi Ötelemesine Ekstra Faiz Uyguladı...

Ramazan BEY    26 HAZİRAN 2020  

İşbank kredi ötelemesi vardı dükkanım kapalı 4 aydır turizm malum 3 ay öteleme için 1900 tl ekstra faiz bindirler lütfen bankalara bir uyarı verilsin sayın cumhurbaşkanımıza iletilsin milleti bu zor zamanda dahada sıkıntıya sokuyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Sorunuma Yardımcı Olmadı...

Nurullah BEY    17 HAZİRAN 2020  

 

İş bankası ve Vakıfbank 15.05.2020 tarihinde iş bankası uygulamasından yani hesabımdan 30 tl Vakıfbank hesabıma para gönderdim. Para is bankasından çıktı vakifbank hesabına geçti fakat nasıl bir sıkıntı oldu bilmiyorum saniyeler sonra para tekrar çıkış yaptı. İş bankasına geride gitmedi defalarca her iki bankanın şubeleri ne gittim müşteri hizmetlerini aradım ama her iki banka da paranın bizde olmadığını söyleyip geri çekiliyorlar yardımcı olunmuyor. Her iki bankanın da genel müdürlüğünü de aradım onlarda yardımcı olmuyorlar. Artık canım sıkıldı her iki bankadan da şikayetçiyim yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İş Bankası Hatalı Bildirimlerini Düzeltmeleri İçin Ulaştım Ancak Yardım Alamadım...

Orçun BEY    19 HAZİRAN 2020  

 

En az 3 haftadır kendilerine hatalı bildirimlerini düzeltmeleri için sürekli ulaştım ancak yardım alamadım. Covid sürecinde kredi öteleme işlemiyle kredimi ötelemiştim. Şu an ödemesi 1.08.2020 gözükmekte. Mobil bankacılık sistemimde de bu şekilde gözükmekte. Konut kredisi başvurusunda bulunduğumda bu kredimin gecikmede gözüktüğünü ilettiler. Kredi puanım bu gecikmeden dolayı ciddi anlamda etkileniyor. Findeks sistemine girdiğimde en son bildirimlerini 30.04.2020 de yapmışlar. Sorunun acil olduğunu defalarca iletmeme rağmen hiçbir şekilde bana dönüş sağlanmadı. Findeks kurumu da topu iş bankasına atıyor. Mağdur olanlar ise hep bizleriz..

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İş Bankası Müşterilerine İlgisiz Davranıyor...

Elif HANIM    27 MAYIS 2020  

 

Kahta iş bankası şubesi ne kadar aradıysam cevap verilmedi ve hesap açtım imza atmam için kurye yollayacaklardı onu da yapmadılar nasıl ilgileniyorlar anlamadım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İş Bankası Atm Paramı Yuttu Geri Verilmedi...

Tarık BEY       13 MAYIS 2020  

 

işbank merhaba 2 gün önce atm den yatırdığım para makineye sıkıştı. 1000 tl yatırdım ve makine 300 tl geri verdi. kalan 700 tlnin 140 tl sini hesabıma yatırdı. bunun uzerine kalan 560 tl için bankayı aradım ve durumu bildirdim. inceleme sonucu 500 tl hesabıma yattı. kalan 60 tl icin tekrar aradım ve şikayet kaydı oluşturdular. sonrasın da gelen mesajda atm de böyle bir para olamadığı söylendi ve uzerine yattılar. bankların bu dediğim dedik tavrı bir çok insan gibi benide mağdur etti.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK