İş Bankası Kart Aidatı İle İlgili Müşteri Temsilcisi İle Görüşemiyorum...

Nebi BEY   13 TEMMUZ 2020  

İş Bankası kredi kartı kullanıyorum. 87 TL kart aidatı kesilmiş. Kart aidatı ile ilgili banka müşterisi ile görüşmek istiyorum. İlgili bölümü bağladıklarında ortama bekleme süresi 18 dk dır diye bildirim geliyor. Ama bu süre hiç azalmıyor. Görüşme yapabilmek mümkün değil.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı Yansıtılmayacak Denildi Kart Aidatı Yansıtıldı...

Mehtap HANIM   4 TEMMUZ 2020  

İş bankası satış temsilcisinin kredi kartını satana kadar kredi kartı yıllık kart aidatı yansımayacak demesi üzerine aldığım karta banka 93 TL kart aidatı yansıtmıştır. Bu ücreti kabul etmediğimi ve yasal olmadığını belirtmem üzerine açılan kayıda yasaldır diyerek olumsuz bir şekilde dönüş olmuştur. Böyle köklü bir bankanın müşteri memnuniyetini düşünmeden sorunumun çözümlenmeden kaydımı kapatmalarını asla onaylamıyorum. Asla tavsiye etmiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İş Bankası Pandemi Sürecinde Kredi Ötelemesine Ekstra Faiz Uyguladı...

Ramazan BEY    26 HAZİRAN 2020  

İşbank kredi ötelemesi vardı dükkanım kapalı 4 aydır turizm malum 3 ay öteleme için 1900 tl ekstra faiz bindirler lütfen bankalara bir uyarı verilsin sayın cumhurbaşkanımıza iletilsin milleti bu zor zamanda dahada sıkıntıya sokuyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Sorunuma Yardımcı Olmadı...

Nurullah BEY    17 HAZİRAN 2020  

 

İş bankası ve Vakıfbank 15.05.2020 tarihinde iş bankası uygulamasından yani hesabımdan 30 tl Vakıfbank hesabıma para gönderdim. Para is bankasından çıktı vakifbank hesabına geçti fakat nasıl bir sıkıntı oldu bilmiyorum saniyeler sonra para tekrar çıkış yaptı. İş bankasına geride gitmedi defalarca her iki bankanın şubeleri ne gittim müşteri hizmetlerini aradım ama her iki banka da paranın bizde olmadığını söyleyip geri çekiliyorlar yardımcı olunmuyor. Her iki bankanın da genel müdürlüğünü de aradım onlarda yardımcı olmuyorlar. Artık canım sıkıldı her iki bankadan da şikayetçiyim yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İş Bankası Hatalı Bildirimlerini Düzeltmeleri İçin Ulaştım Ancak Yardım Alamadım...

Orçun BEY    19 HAZİRAN 2020  

 

En az 3 haftadır kendilerine hatalı bildirimlerini düzeltmeleri için sürekli ulaştım ancak yardım alamadım. Covid sürecinde kredi öteleme işlemiyle kredimi ötelemiştim. Şu an ödemesi 1.08.2020 gözükmekte. Mobil bankacılık sistemimde de bu şekilde gözükmekte. Konut kredisi başvurusunda bulunduğumda bu kredimin gecikmede gözüktüğünü ilettiler. Kredi puanım bu gecikmeden dolayı ciddi anlamda etkileniyor. Findeks sistemine girdiğimde en son bildirimlerini 30.04.2020 de yapmışlar. Sorunun acil olduğunu defalarca iletmeme rağmen hiçbir şekilde bana dönüş sağlanmadı. Findeks kurumu da topu iş bankasına atıyor. Mağdur olanlar ise hep bizleriz..

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İş Bankası Müşterilerine İlgisiz Davranıyor...

Elif HANIM    27 MAYIS 2020  

 

Kahta iş bankası şubesi ne kadar aradıysam cevap verilmedi ve hesap açtım imza atmam için kurye yollayacaklardı onu da yapmadılar nasıl ilgileniyorlar anlamadım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İş Bankası Atm Paramı Yuttu Geri Verilmedi...

Tarık BEY       13 MAYIS 2020  

 

işbank merhaba 2 gün önce atm den yatırdığım para makineye sıkıştı. 1000 tl yatırdım ve makine 300 tl geri verdi. kalan 700 tlnin 140 tl sini hesabıma yatırdı. bunun uzerine kalan 560 tl için bankayı aradım ve durumu bildirdim. inceleme sonucu 500 tl hesabıma yattı. kalan 60 tl icin tekrar aradım ve şikayet kaydı oluşturdular. sonrasın da gelen mesajda atm de böyle bir para olamadığı söylendi ve uzerine yattılar. bankların bu dediğim dedik tavrı bir çok insan gibi benide mağdur etti.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.