İsemkitap Şikayetleri

İsemkitap Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 07

Cevap Sayısı   : 00

İsemkitap Ürünüm Hala Gelmedi...

Elif HANIM      26 TEMMUZ 2020  

İsem kitaptan internetten iki adet puzzle aldım 11/05/2020 de mesaj geldi siparişiniz alınmıştır diye eşimin adına 308473 nolu sipariş diye ama ürün gelmedi ulaşamıyorum firmaya paramı ya da ürünümü istiyorum lütfen.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İsemkitap Siparişimi Ne Kargoya Verdi Ne Arayınca Telefonu Açan Oldu...

Gökçe HANIM      30 MAYIS 2020  

1 hafta önce isem yayıncılıktan sipariş verdim ama ne kargoya verildi ne arayınca açan oldu. Ne de maillere cevap verildi. Bizi mağdur etmeye hakları yok. Gerekirse mahkemeye başvuracağım. Siparişimi iptal etmek istiyorum. Ben böyle iğrenç bir site görmedim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İsemkitap Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum...

Emre BEY      26 MAYIS 2020  

 

Benim hocam ders notları kitabı siparişi verdim kitaplarım kaç gün oldu kargo dahi verilmemiş çağrı merkezini aradığımız da 1 saat yakın telefon çalıyor ama sıra size geldiğinde telefonu kapatıyorlar email adreslerine e posta gitmiyor insanlarla dalga geçiyorlar resmen.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İsemkitap Siparişim İle İlgilenmiyor...

Aslı HANIM       26 MAYIS 2020  

 

Ya günlerdir siparişimi bekliyorum. YKS öğrencisiyiz deneme bekliyoruz acilen elimize ulaşması gerekiyor biraz vicdanlı düşünceli olun günlerdir çalışamıyorum aklıma takılıyor. Kitabevini arıyorum tam 1 saat ya 1 saat sıra bekledim sonra telefon suratıma kapandı. Sizi mahkemeye vereceğim yeter artık ya günlerdir bu kadar oyalanılır mı? Mail atıyorum Instagram'dan yazıyorum yok ilgilenmiyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İsemkitap Siparişimi 15 Gündür Kargoya Vermedi...

Veysel BEY       22 MAYIS 2020  

 

Şikayetim 9 mayısta siparişini verdiğim ürün 1-3 iş günü içerisinde kargoya verileceği söylendi 22 mayıs hala kargoya verilmediği için ürünün iptal edilmesini istiyorum

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İsemkitap Tamamen Yanlış Kitap Gönderilmiş...

İrem HANIM       12 MAYIS 2020  

 

Isemkitap 'tan kitap siparişi verdim pazar günü elime geçti. Tamamen yanlış kitap göndermişler. 2 gündür ulaşmaya çalışıyorum ama müşteri hizmetleri ile konuşamıyorum 1 saat boyunca bekledim ama kimseyle konuşamadim. Mail attım cevap veren olmadı. Mağdur durumdayım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İsemkitap Ürünlerimi Acil Olmasına Rağmen Yollamadı...

Fatma HANIM       6 MAYIS 2020  

 

İsemkitap yayın evi 18 Nisan 2020 tarihinde sipariş verdiğim ürünlerim 19 gün geçmesine rağmen elime halen. Ulaşmadı ve aciliyetini önemle not olarak belirmiştim ilk defa bir ürünüm bu kadar elime geç ulaşacaktır ne kadar kurumsal orasını artık siz belirleyin hiç memnun değilim ilk ve son sizden alışım maalesef.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK