İstanbul Bilişim Şikayetleri

İstanbul Bilişim Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 74

Cevap Sayısı   : 00

İstanbul Bilişim Paramı Yatırmamakta Israr Ediyor...

Murat BEY    25 AĞUSTOS 2020  

İstanbul bilişim Bu firmadan ürün aldım ürünüm geç geldiği için iptalini sağladım ama hala ücretim yatırılmadı.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim Göz Göre Göre Dolandırıyor...

Zeynep HANIM    4 AĞUSTOS 2020  

İstanbul Bilişim internet sitesinde 09.06.2020 tarihinde telefon siparişi verdim 14 gün içinde gelir dendi gelmedi müşteri hizmetlerini arıyorum. Siteden mesaj yazıyorum dönen yok tam 1 ay sonra 57 dk müşteri hizmetleri müziklerini dinleyip birine ulaştım tamam iptal ettim 14 gün içerisinde hesabınıza iade yapılır dendi hala yok.bugün yine birine ulaşabildim concordata olan edildi şu an yatıramıyoruz diye zırvaladı. İlginç olan hala internet siteleri açık ve sipariş alıyorlar.neden hala izin veriliyor insanların göz göre göre dolandırılmasına bizim gibi bilmeden kaç kişinin başı yanacak.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim Siparişim Hala Gelmedi...

Recep BEY   24 TEMMUZ 2020  

25.06.2020 tarihinde Xiaomi Redmi Note 8 Pro 64 GB Mavi Dual Sim Dist Cep Telefonu sipariş verdim ve ücretini de banka havalesi ile gönderdim. Telefon siparişte belirtilen süre içinde gönderilmedi. son gönderim tarihi geçince de sayfa Ortalama 5 iş gününde kargoda ibaresi yer aldı şimdi ise 2 gündür aynı ibare duruyor. Sanırım ortada ciddi bir dolandırıcılık işi dönüyor. Ben Savcılığa dolandırıcılık yapıldığı ile ilgili suç duyurusunda bulunmayı düşünüyorum. Paramı almak için uğraşacağıma onlar savcılıkla uğraşsın. elinde her gün için ürünün sayfadan satış yapıldığına dair ekran görüntüleri var demekki ellerinde ürün var ve teminde sorun yokken bana kasti olarak göndermediklerini düşünüyorum. 2 kere email attım bir kerede Telefonla arayıp durumu iletmeme rağmen durum değişmedi. Parası bir tarafa enayi yerine konuyorsam verdiğim kadar daha masraf yapıp konuyu mahkemeye taşıyacağım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum...

Tuğba HANIM   24 TEMMUZ 2020  

Bir ay önce blender seti sipariş verdim. Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Bilgilendirme yapılmadı.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim Ödemenin Geri Dönüşleri Çok Uzun Vadelere Dayanıyor...

Müjgan HANIM   24 TEMMUZ 2020  

İstanbul Bilişimden almış olduğum ürünün tedarik edilmemesinden dolayı iptal talebi oluşturdum müşteri hizmetleriyle iletişime geçemiyoruz benim gibi birçok mağdur var ve ödemenin geri dönüşleri çok uzun vadelere dayanıyor. Bir an önce sonuçlanmasını istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim Resmen İnsanları Dolandırıyor...

Orhan BEY   23 TEMMUZ 2020  

Aylar önce Istanbul Bilisimden aldığım klima gelmedi. İptal istedim ama hala ücret iadesi yapmadılar. 2 ayı gecti. Resmen insanları dolandırıyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim 2 Ay Oldu Param İade Edilmedi...

Mehmet BEY    22 TEMMUZ 2020  

İstanbul bilişim havaleyle ürün satın aldım peşin. 15 iş günü geçti göndermediler iptal edin dedim. 14 gün sonra paranız yatçak dediler. 2 ay oldu hala ödemediler.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim Ne Muhattap Bulabiliyorum Ne Para İademi Alabiliyorum...

Gamze HANIM    22 TEMMUZ 2020  

20 gün önce sipariş verdiğim telefon için iletişime geçmeye çalışıyorum ne bir muhatap bulabiliyorum ne paramı geri iade alabiliyorum. Beyaz Masa 153e şikayetimi bildirdim gerekirse ki gerekiyor gibi gözüküyor emniyet mensuplarıyla firmalarınızı tek tek dolaşacağım Ankara ya kadar bu işi götürmesini de biliyorum ki bunu da yaparım ben güvenilir olduğunuzu zannederek koskoca Şişli gibi bir yerde firmanız varken bu şekilde mağdur edeceğinizi düşünmeden siparişimi verdim Beyaz Masa dahil her şikayet var adlı başlıklara sizinle ilgili bu tip yorumları bırakacağım. En kısa sürede para iademi talep.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim Ürünüm Hala Kargoya Verilmedi...

İlhan BEY    17 TEMMUZ 2020  

10/06/20 Tarihinde peşin olarak parasını ödediğim ürünleri 17/07/20 tarihinde halen kargoya verilmemiş. Aradığımda 20 dk. telefonda bekledikten sonra tedarik sürecinde olduğu ve ne zaman teslim edilebileceği hakkında bilgi veremeyeceklerini bildiriyorlar.Kanuni hiçbir dayanağı ve satış sözleşmelerinde en geç 30 gün içerisinde kargoya verilir yazmasına rağmen paramız ve biz kullanılıyoruz.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişimden Sakın Ürün Almayın...

Engin BEY    17 TEMMUZ 2020  

İstanbul bilişim nisan ayında verdiğim siparişim Temmuz ortası olmasına rağmen bir türlü temin edip yollayamadılar.. İade talebinde bulundum cvp bekliyoruz para iadesinide bekliyoruz. Şimdi burdan ucuz diye İstanbul bilişimden ürün alacak arkadaşlar sakın ama sakın almayın pişman olursunuz. Burdan İstanbul bilişimin yöneticisinede bir sözüm var.”hakkımı helal etmiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim Yetkililerine Ulaşamıyorum...

Gülsüm HANIM    17 TEMMUZ 2020  

06.06.2020 tarihinde havale yolu ile İstanbul Bilişim firmasından Uppo A5S telefon siparişi verdim ödemesini yaptım. 29.06.2020 tarihinde tedarik edilecek bilgisini otomatik olarak aradığımda alıyorum üzerinden 2 ay geçmesine rağmen telefonları sürekli olarak arıyorum bir Allahın kulu telefonu açmıyor mail atıyorum dönüş yapılmıyor. Ne bilgi alabiliyorum ne para iadesi yapılıyor üstüne muhatap da bulamıyorum. Acilen dönüş yapılmasını bekliyorum ürün yoksa iade yapılsın muhatap neden yok.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim Ne Üründen Haber Var Ne Paradan...

Gülşah HANIM    15 TEMMUZ 2020  

İstanbul bilişim'in internet sitesinden 20 mayısda buzdolabı siparişi verdim ödemesini havale yaptım . Müşteri hizmetine bağlanmıyor 15 haziranda ürünün elime ulaşacağını beyan ettiler ne üründen haber var ne paradan.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim Telefonları Açmıyor...

Berna HANIM    15 TEMMUZ 2020  

19 Haziran da verdiğim sipariş en geç 13 Temmuz da gelir dendi ama hala hiç bir haber yok. Hiç kimseyle iletişime girilemiyor. Telefonları açmıyorlar ve maillere cevap vermiyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim Çözüm Üretmiyor 1 Aydır Mağdurum...

Dursun BEY   13 TEMMUZ 2020  

İstanbul bilişim den 2542121 sipariş numaralı iphone cep telefonu siparişi verip 5100 tl para yatırıldı 15 gün içersinde telefonun teslim edileceği söylenildi ancak telefonu denilen günde temin edemediler siparişi iptal ettirdik 14 gün içersinde para iade edileceği söylenildi aradan 1 ay geçmesine rağmen ne para iade edildi ne de telefon temin edildi ayrıca müşteri hizmetlerine ulaşmak ayrı bir problem her aradığımızda 1 saat 1.5 saat bekletiliyoruz ve yine çözüm üretilemiyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim Sipariş İptali Yaptık Para İade Edilmedi...

Noursal HANIM    14 TEMMUZ 2020  

İstanbul bilişim 15.07.2020 de sipariş verdik sonra iptal ettik ama paramız iade edilmedi.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim 4 Ay Geçti Ürünüm Gelmedi...

Emre BEY    13 TEMMUZ 2020  

Yaklaşık 4 aydır almak istediğim DP-2474861 sipariş numaralı tablet ürününü istanbul bilişim kendi wep sitesinden sipariş verip parasını yatırmış bulunmaktayım aradan 4 ay geçti ne ürün geldi ne param iade edildi paramın geri yatırılmasını talep ediyorum mağdurum yardımcı olursanız sevinirim dolandırıldım resmen.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim Teslimatla İlgili Taahhüte Uymamakta...

Süleyman BEY    11 TEMMUZ 2020  

İstanbul Bilişimden 12 05 2020 tarihinde 2505000 satış numarasıyla almış olduğum telefon 2 ay geçmesine rağmen ürün bir türlü gelmedi. Teslimatla ilgili verilen hiçbir taahhüte uymamakta.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim 2 Ay Oldu Siparişimle İlgili Bir Gelişme Yok...

Sevcan HANIM    10 TEMMUZ 2020  

İstanbul Bilişim mağdurlarından biri de benim maalesef. iki ay oldu hala DP 2490029 numaralı siparişimle ilgili bir gelişme yok. Her seferinde haftaya diye diye ötelediler. Gayrı ciddi tavrıları ve kurumsallıktan uzak yaklaşımları ile ne yapmaya çalışmaktadırlar bilemiyorum. Böyle bir firmanın olmadığını bile düşünmeye başladım. Bu hafta içinde de gelmezse tüketici haklarındayım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişimde Siparişim Gönderilmedi İadesini İstedik Yapılmadı...

Hayriye HANIM    8 TEMMUZ 2020  

6 haziranda internet üzerinden yapmış olduğum DP2551303 sipariş numaralı Dyson v8 elektrikli süpürge tarafıma gönderilmedi para iadesi istedik oda yapılmadı bu dolandırıcı firmaya karşı tüm yasal haklarımı kullanacağım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişimde Herhangi Bir Hizmet Yok Sizde Bu Tuzağa Düşmeyin...

Mehmet BEY    7 TEMMUZ 2020  

İstanbul bilişimden Xiaomi Redmi Note 8 64GB model telefon almak istedik. Siparişi oluşturduk. Ödemesini yaptık (ortalama) 15 iş gününde teslim notu ile beklemeye başladık zaman zaman firmanın çağrı merkezini aradım, fakat ulaşmak neredeyse imkansız sürenin dolması ile ürünün ithalatçısı ile ilgili bir sorun sebebi ile ürünün tedarik edilemediği bilgisi verildi. İlave süre eklediler genede ürün gelmedi. Siparişi İptal ettik bu seferde para iadesi için 14 gün süreci bekledik fakat para iadesi de gelmedi. Bende evraklarımı topladım mecburen Tüketici mahkemesi muhalefeti ile ücret iadesini alacağım. Maalesef şu an şirkette herhangi bir hizmet yok sizde düşmeyin bu tuzağa.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim İade İstedik Ücretimi Hala Yatırmadı...

Selcan HANIM    6 TEMMUZ 2020  

İstanbul bilişimden iphone7 plus aldık.1 aydır gelmedi sonra para iade istedik onuda göndermediler. Arıyoruz açmıyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK