İstanbul Bilişim Göz Göre Göre Dolandırıyor...

Zeynep HANIM    4 AĞUSTOS 2020  

İstanbul Bilişim internet sitesinde 09.06.2020 tarihinde telefon siparişi verdim 14 gün içinde gelir dendi gelmedi müşteri hizmetlerini arıyorum. Siteden mesaj yazıyorum dönen yok tam 1 ay sonra 57 dk müşteri hizmetleri müziklerini dinleyip birine ulaştım tamam iptal ettim 14 gün içerisinde hesabınıza iade yapılır dendi hala yok.bugün yine birine ulaşabildim concordata olan edildi şu an yatıramıyoruz diye zırvaladı. İlginç olan hala internet siteleri açık ve sipariş alıyorlar.neden hala izin veriliyor insanların göz göre göre dolandırılmasına bizim gibi bilmeden kaç kişinin başı yanacak.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim Ne Muhattap Bulabiliyorum Ne Para İademi Alabiliyorum...

Gamze HANIM    22 TEMMUZ 2020  

20 gün önce sipariş verdiğim telefon için iletişime geçmeye çalışıyorum ne bir muhatap bulabiliyorum ne paramı geri iade alabiliyorum. Beyaz Masa 153e şikayetimi bildirdim gerekirse ki gerekiyor gibi gözüküyor emniyet mensuplarıyla firmalarınızı tek tek dolaşacağım Ankara ya kadar bu işi götürmesini de biliyorum ki bunu da yaparım ben güvenilir olduğunuzu zannederek koskoca Şişli gibi bir yerde firmanız varken bu şekilde mağdur edeceğinizi düşünmeden siparişimi verdim Beyaz Masa dahil her şikayet var adlı başlıklara sizinle ilgili bu tip yorumları bırakacağım. En kısa sürede para iademi talep.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişimden Sakın Ürün Almayın...

Engin BEY    17 TEMMUZ 2020  

İstanbul bilişim nisan ayında verdiğim siparişim Temmuz ortası olmasına rağmen bir türlü temin edip yollayamadılar.. İade talebinde bulundum cvp bekliyoruz para iadesinide bekliyoruz. Şimdi burdan ucuz diye İstanbul bilişimden ürün alacak arkadaşlar sakın ama sakın almayın pişman olursunuz. Burdan İstanbul bilişimin yöneticisinede bir sözüm var.”hakkımı helal etmiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim Yetkililerine Ulaşamıyorum...

Gülsüm HANIM    17 TEMMUZ 2020  

06.06.2020 tarihinde havale yolu ile İstanbul Bilişim firmasından Uppo A5S telefon siparişi verdim ödemesini yaptım. 29.06.2020 tarihinde tedarik edilecek bilgisini otomatik olarak aradığımda alıyorum üzerinden 2 ay geçmesine rağmen telefonları sürekli olarak arıyorum bir Allahın kulu telefonu açmıyor mail atıyorum dönüş yapılmıyor. Ne bilgi alabiliyorum ne para iadesi yapılıyor üstüne muhatap da bulamıyorum. Acilen dönüş yapılmasını bekliyorum ürün yoksa iade yapılsın muhatap neden yok.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim Ne Üründen Haber Var Ne Paradan...

Gülşah HANIM    15 TEMMUZ 2020  

İstanbul bilişim'in internet sitesinden 20 mayısda buzdolabı siparişi verdim ödemesini havale yaptım . Müşteri hizmetine bağlanmıyor 15 haziranda ürünün elime ulaşacağını beyan ettiler ne üründen haber var ne paradan.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim Telefonları Açmıyor...

Berna HANIM    15 TEMMUZ 2020  

19 Haziran da verdiğim sipariş en geç 13 Temmuz da gelir dendi ama hala hiç bir haber yok. Hiç kimseyle iletişime girilemiyor. Telefonları açmıyorlar ve maillere cevap vermiyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim Çözüm Üretmiyor 1 Aydır Mağdurum...

Dursun BEY   13 TEMMUZ 2020  

İstanbul bilişim den 2542121 sipariş numaralı iphone cep telefonu siparişi verip 5100 tl para yatırıldı 15 gün içersinde telefonun teslim edileceği söylenildi ancak telefonu denilen günde temin edemediler siparişi iptal ettirdik 14 gün içersinde para iade edileceği söylenildi aradan 1 ay geçmesine rağmen ne para iade edildi ne de telefon temin edildi ayrıca müşteri hizmetlerine ulaşmak ayrı bir problem her aradığımızda 1 saat 1.5 saat bekletiliyoruz ve yine çözüm üretilemiyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim Sipariş İptali Yaptık Para İade Edilmedi...

Noursal HANIM    14 TEMMUZ 2020  

İstanbul bilişim 15.07.2020 de sipariş verdik sonra iptal ettik ama paramız iade edilmedi.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim 4 Ay Geçti Ürünüm Gelmedi...

Emre BEY    13 TEMMUZ 2020  

Yaklaşık 4 aydır almak istediğim DP-2474861 sipariş numaralı tablet ürününü istanbul bilişim kendi wep sitesinden sipariş verip parasını yatırmış bulunmaktayım aradan 4 ay geçti ne ürün geldi ne param iade edildi paramın geri yatırılmasını talep ediyorum mağdurum yardımcı olursanız sevinirim dolandırıldım resmen.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim Teslimatla İlgili Taahhüte Uymamakta...

Süleyman BEY    11 TEMMUZ 2020  

İstanbul Bilişimden 12 05 2020 tarihinde 2505000 satış numarasıyla almış olduğum telefon 2 ay geçmesine rağmen ürün bir türlü gelmedi. Teslimatla ilgili verilen hiçbir taahhüte uymamakta.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim 2 Ay Oldu Siparişimle İlgili Bir Gelişme Yok...

Sevcan HANIM    10 TEMMUZ 2020  

İstanbul Bilişim mağdurlarından biri de benim maalesef. iki ay oldu hala DP 2490029 numaralı siparişimle ilgili bir gelişme yok. Her seferinde haftaya diye diye ötelediler. Gayrı ciddi tavrıları ve kurumsallıktan uzak yaklaşımları ile ne yapmaya çalışmaktadırlar bilemiyorum. Böyle bir firmanın olmadığını bile düşünmeye başladım. Bu hafta içinde de gelmezse tüketici haklarındayım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişimde Siparişim Gönderilmedi İadesini İstedik Yapılmadı...

Hayriye HANIM    8 TEMMUZ 2020  

6 haziranda internet üzerinden yapmış olduğum DP2551303 sipariş numaralı Dyson v8 elektrikli süpürge tarafıma gönderilmedi para iadesi istedik oda yapılmadı bu dolandırıcı firmaya karşı tüm yasal haklarımı kullanacağım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişimde Herhangi Bir Hizmet Yok Sizde Bu Tuzağa Düşmeyin...

Mehmet BEY    7 TEMMUZ 2020  

İstanbul bilişimden Xiaomi Redmi Note 8 64GB model telefon almak istedik. Siparişi oluşturduk. Ödemesini yaptık (ortalama) 15 iş gününde teslim notu ile beklemeye başladık zaman zaman firmanın çağrı merkezini aradım, fakat ulaşmak neredeyse imkansız sürenin dolması ile ürünün ithalatçısı ile ilgili bir sorun sebebi ile ürünün tedarik edilemediği bilgisi verildi. İlave süre eklediler genede ürün gelmedi. Siparişi İptal ettik bu seferde para iadesi için 14 gün süreci bekledik fakat para iadesi de gelmedi. Bende evraklarımı topladım mecburen Tüketici mahkemesi muhalefeti ile ücret iadesini alacağım. Maalesef şu an şirkette herhangi bir hizmet yok sizde düşmeyin bu tuzağa.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim İade İstedik Ücretimi Hala Yatırmadı...

Selcan HANIM    6 TEMMUZ 2020  

İstanbul bilişimden iphone7 plus aldık.1 aydır gelmedi sonra para iade istedik onuda göndermediler. Arıyoruz açmıyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim Resmen Dolandırıcı...

Selcan HANIM    5 TEMMUZ 2020  

Burdan telefon aldım samsung glaxy a70 fiyatı uygun geldi. Aynı gün ameliyat olmam gerektiğini öğrendim bypass hemen iptal ettim sürekli yazıyorum iade edin diye 14 gün içinde edeceklerdi halen bekliyorum ve sürekli otomatik cevaplar veriliyor Sonra nettin okudum ki benim gibi o kadar çok kisi var 4 aydır bekleyen bile var ama ameliyat olucam para yatırmam lazım söyledim kendilerine gene otomatik cevap siparişini ve iadeni hızlandırmak için elimizden geleni yapıyoruz diyolar bana gün verin diyorum gene aynı cevap inanın resmen dolandırıcılar bunlar ama bende elimden geleni yapacağım yasal olarak ama bu süreçte ameliyat olmasam çok riskliyim ölebilirim Tek sorumlu olarakta istanbul bilişim sorunludur diyicem gününde parami iade etmedikleri takdirde ben herkes gibi bekleyecek mahkemelerle uğraşacak vaktim yok kalp hastayım ameliyat olmam gerek.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim Ürünüm Tedarik Problemi Nedeniyle Sürekli Erteleniyor...

Zeynep HANIM    3 TEMMUZ 2020  

Istanbul Bilişim 24 gün önce samsung A20 32Gb telefon sipariş verdim hala gelmedi. Tedarik problemi nedeniyle diye sürekli erteliyorlar. Ellerinde telefon yok madem bilgide verilmiyor. Müşteri hizmetlerinde karşınıza çıkan yok. Olmayan telefona tekrar bi kampanya daha yapıp sürekli siteye atıyorlar. Şikayet bölümüne cevap bile veren yok.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim Sözleşmede Belirtilen Sürede Siparişimi Göndermedi...

Mustafa BEY    2 TEMMUZ 2020  

İstanbul Bilişim Sözleşmede belitilen sürede siparişi göndermedi. Sipariş iptali yaptım 14 gün içerisinde para iadesi yapılması gerekirken 22 gün geçti. Bir çok kez müşteri hizmetlerini aradım sonuç yok.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim Son Ürünümü Temin Edemeyeceklerini Söylediler İade Ücretimi Hala Yatırmadılar...

İzzet BEY    2 TEMMUZ 2020  

07/05/2020 tarihinde bulaşık makinesi siparişi verdim. Sipariş verirken 10 iş günü içinde kargoya verilir diye bir ibare vardı.Bekle bekle bir haber yok.Defalarca aradım bugün yarın diyerek beni Haziran başına kadar salladılar. Daha son ürünü temin edemeyeceklerini IBAN numarasını verdiğim taktirde ürünün bedelini 15 gün içerisinde hesabıma yatıracaklarını söylediler. Bugün 16.günü geçtik ve hala para hesabıma geçmedi.İşsizim paraya ihtiyacım var diyorum 1 haftadır ilgili birimlere iletiliyorlar..Bu kadar yalancı bir alışveriş sitesi görmedim. Sayelerinde sinir hastası oldum. acil paramı istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim 1 Ay Oldu Ürün İade Ücretim Ödenmedi...

Samet BEY    2 TEMMUZ 2020  

Vestel 43U9500 4K Ultra HD 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon markalı televizyonu İstanbul bilişim adlı şirketten sipariş verdim ve sonrasında geri iade ettim.Paramın geri iadesini istedim 14 gün içerisinde gelmesi gereken para iadesi şu anda 1 ayı aşkın süredir ödemesi yapılmadı gereğinin ilgili mecralara ulaşmasını talep ediyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişim 2 Ay Oldu Siparişim Gelmedi...

Hasan BEY    2 TEMMUZ 2020  

İstanbul bilişimde retro bilişimde televizyon aldım iki ayda göndermediler siparişi iptal ettim bu sefer para iadesini yapmıyorlar çok mağdurum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

İstanbul Bilişimin Hala Ürün Kargolanmadı...

İzzet BEY    2 TEMMUZ 2020  

9/06/2020 tarihinde sipariş verdim. Hâlâ ürün kargolanmadı. Firma telefonları cevap vermiyor, maile de cevap vermedi, otomatik sistemden yanıtlar veriliyor muhatap yok galiba bu şekilde insanların parasını kullanıp ,farklı amaç, ticaret yapılıyor gibi, şikayetleri okuyunca bunlar dolandırıcı mı acaba diyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.