Karaca Home Şikayetleri

Karaca Home Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 09

Cevap Sayısı   : 00

Karaca Home Gönderdikleri Yanlış Ürünün Parasını Eksik İade Ettiler...

Esra HANIM      26 TEMMUZ 2020  

 

22 haziran tarihinde siparişim olan ürünleri değil bambaşka ürünleri yolladılar iade yapmadan para iadesini yapamadıklarını söylediler. İade yaptım bu defa da yolladıkları yanlış ürünün parasını göndermişler (onu da eksik göndermişler zaten). kendi ödediğim paranın tamamını bir türlü alamadım. Kaç defa karacayı kaç defa kargo şirketini aradım bilemiyorum. Bana yetkili biri dönüş yapsın diye ısrarla söylememe rağmen hiçbir dönüş alamadım. Benim ödediğim 250 TL ile Karaca zengin mi olacak bilemem ama bir daha asla bu firmadan internet alışverişi yapmam. Hiç kimseye de tavsiye etmem.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Home Para İadem Yapılmadı...

Nilay HANIM      20 TEMMUZ 2020  

 

Ya ben anlamıyorum koskoca karaca markası siz hırsız mısınız? 2.5 aydır 200₺ para iadem yapılmadı böyle bir şey olamaz milletten aldığınız geri iadelerlemi zengin olcaksınız yeter artık ya sizin yüzünüzde sinirlerim harap oldu artık.on defa ID şifresi istediniz yolladım bir adam gibi geri dönüş yapın yeter artık yatırın paramı.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Home Sanki İkinci El Ürün Satışı Yapıyor...

Öznur HANIM      25 HAZİRAN 2020  

 

Ben böyle sorumsuz bir alışveriş sitesi asla görmedim bir çaydanlık aldım almaz olaydım burnumdan geldi hep çatlak kırık sanki ikinci el sapları sallanıyor ya bunları geçtim arıyorum kimse bakmıyor telefonlara müşteri hizmetlerine bağlanmıyor iade edemiyorum almaz olaydım arkadaslar siz siz olun sakın alışveriş yapmayın her şey mahvolmuş bir şekilde geliyor ilgilenmemeleri de çabası uğraşıyorsunuz sürekli karaca gibi bir markaya hiç yakıştıramadım yapamıyorsanız yapmayın bu işi.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Home Umarım İadem Biran Önce Sağlanır...

Ece HANIM      23 HAZİRAN 2020  

 

8 Haziran 2020 de tarafıma ulaştırılacağı belirtilen 6 kişilik yemek takımı 23 Haziran gününe kadar hala ulaştırılmamış olup defalarca şikayet kaydında bulunmama rağmen hiçbir geri dönüş sağlanmamıştır. Haftalardır kargo şirketinde durağan halde bulunan kargomun iadesini istediğimde kargo kaybolmadan iadenin yapılmayacağı belirtilmiştir. Kargo şirketine gittiğimde ise kargonun kendilerinde olmadığı söylenmektedir. Aklınız varsa asla bu siteden alışveriş yapmazsınız. Umarım iadem biran önce sağlanır.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Home Mağduriyetimin Giderilmesini İstiyorum...

Gülsevim HANIM      21 HAZİRAN 2020  

 

Bodrum Atatürk caddesi üzerindeki Karaca Homedan aldığım BROWN WOOD STONE granit üçlü stava tencere setinden 20 cm shallow fryıngpan neden e diğerlerinden daha az kullanmamıza rağmen hemen karardı aldığım yere gittim sağolsunlar ilgilenip değişim yaptılar fakat bu değişim yapılan tava bu sefer daha uzun süre sonra tekrar diğerlerine göre gene karardı sizden mağduriyetimin giderilmesini istiyorum inanın mağazaya tekrar gitmeye utanıyorum. Teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Home Sipariş Ürünüm Farklı Renkte Geldi...

Rabiye HANIM      9 HAZİRAN 2020  

 

Hatır Hüp modelinin krem rengi kahve makinesi sipariş etmiştik fakat kırmızı renk gönderildi bu hatanın düzeltilmesi ve gelen makinenin değişmesini talep ediyorum. Aksi durumda tüketici hakları kurumuna bu sorunu ileteceğim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Home Siparişim Kayboldu İadede Bulundum Param Geri Ödenmedi...

Eyüp BEY      4 HAZİRAN 2020  

 

Bej bir yatak örtüsü seti aldım. Ürün kargoda kayboldu. Bana gelmedi. Param gitti. İade de bulundum. Kargo ve satıcı açmıyor telefonlarımı.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Home Kırık Ürünümü Değiştirmiyor...

Merve HANIM      30 MAYIS 2020  

 

Karaca home internet sitesinden tabak aldım. 12 kişilik pasta tabağım kırık geldi ve kırık tabağı yollamadıklarını söylüyorlar. Bende kırık tabağımın tane başı hesaplansın hesabıma yatırılsın. Para ya da kırık tabağımı yollasınlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Home Ürün İadesinde Sorun Yaşıyorum...

Aynur HANIM      28 MAYIS 2020  

 

Karaca homeun kendi sitesinden aldığım kek kalıplarında hasar gördüm ve iade formu doldurup kargonun evden almasını bekledim. Bir hafta gelmediler ve sokağa çıkma yasağı falan derken iade süreci doldu. Karaca firmasına ulaşamıyorum. Oysa çok memnundum yıllardır. Ürünün iadesini istiyorum ama tekrar iade formu oluşmuyor.130 tl lik hasarlı kek kalıbı elim de mi kalacak şimdi.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK