Karaca Şikayetleri

Karaca Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 61

Cevap Sayısı   : 00

Karaca Servise Gönderdiğim Ürünün Arızası Devam Ediyor...

Hüseyin  BEY   14 EKİM 2020  

Karacadan Cook plus çay makinası aldım.Ürün geldiğinde düğmesi çalışmıyordu.Servise gönderdim ve 3 hafta sonra ürün elime ulaştı.Ama sorun hala devam ediyor ve ürünün kapağınıda göndermediler.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Hatalı Ürünü Kabul Etmiyor...

Mahmut BEY   14 EKİM 2020  

karaca roz semaver severek ve markaya güvenerek aldığım semaverim arıza yaptı aldığım mağazaya gittim karacaya direk sizin yollamanız gerekiyor dediler yolladım cevap olarak mağazanın değişmesi kararı çıktı fakat karaca o ürün bizde kalmadı deyip yenisini mağazaya yollamıyor mağaza ise markasız merdiven altı ürünleri bana vermek istiyor sizin aldığınızda ürün şu fiyat idi o fiyatlık ürün veririz diyor halbuki benim ürünüm 3 katı fiyatında şu anda ben ilk defa marka ürün kullanmıyorum daha evvel de kullandığım elektronik ürünlerde çıkan sıkıntılar oldu aynısı olmadığı için bir üst modelini yolladılar ama KARACA firması malının arkasında durmuyor 

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Hatalı Ürünü Kabul Etmiyor...

Tuğba HANIM    13 EKİM 2020  

Karaca com sitesinden yaptığım alışverişte 7 parca ürün aldım kargoyla bana gelen 1 parca kırık ve tamamen farklı bir ürün. Üstelik çok geç geldi kargom (geç, yanlış,kırık). Sakin internet sitesinden alışveriş yapmayın karacanın pişmanlıktan başka bir şey değil

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Hatalı Ürünü Kabul Etmiyor...

İbrahim BEY    7 EKİM 2020  

Karaca züccaciye Garanti verdikleri çaydanlık kulpuna soyulunca bu sorun garanti dışı diyorlar .

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca İade Kabul Etmiyor...

Meliha HANIM    6 EKİM 2020  

Karaca Karaca novada Edremit mağazasından aldığım, kahve makinası, kahve piştiğinde verdiği uyarı sesini yetersiz bulduğum için 10 günlük süre iade etmek istedim. Binbirdereden su getirerek iade kabul etmediler..

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Müşteriye Nasıl Davranılacağını Bilmiyorlar...

Büşra HANIM    24 EYLÜL 2020  

Erzurum redevco avm den alışveriş yapmak için Karaca şubesine gittik. Oradaki kübra hanım ürün bakmamıza fırsat vermeyecek şekilde ilk aldığımız ürünü hemen kasaya götürüp satış işlemine başladı. Başka şeyler de bakacağım biraz sonra ödemesine yapsam olur mu dedim aldığım ürünün fiyatını söyledi hemen beni kasaya çağırdı. Çok beğenmeseydim asla Kübra hanımdan alışveriş yapmazdım. Karaca’dan başka birşey alacağımı zannetmiyorum ama alırsam da mng avm ye giderim. Bende satış danışmanıyım hiçbir müşterime böyle davranmadım, davranılmaması da gerek. Bol kazançlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca İptal Ettiğim Ürünün Para İadesi Yapılmadı...

Havva HANIM    22 EYLÜL 2020  

Karaca .com mağazasından ürün aldım.Aynı gün ürünü iptal ettim.müşteri hizmetlerini de arayıp söylememe rağmen ürün tedarikte görünüyor.para iadesini geciktirmek için 4 gün sonra hala tedarikte.para iadesini yapmadılar henüz.Ürün alırken 2.kez düşünün derim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Ürün İptali Yapamıyorum...

Emran  BEY     22 EYLÜL 2020  

Merhaba karaca markasına ait 7 li baharat takim siparişi 45 gün sonra kargoya verilecek bilgisi paylaşıldı bir ürünün teslimat süresi için çok fazla sipariş iptali de yapamıyorum ürün iptali ya da iki gün içerisinde kuryelenmesini ve tarafıma acil bir şekilde dönülmesini rica ederim

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karacadan Ürünün Hatasını Kabul Etmiyor...

Recep BEY     14 EYLÜL 2020  

KARACA 3 yıl önce Samsun Piazza Karaca mağazasından "tamamen granit, bu özel bir seri, isterseniz metal kaşık bile kullanabilirsiniz. Kesinlikle ne renk atma ne de bozulma olmaz" denilerek aldığımız gri renkteki GRANİT tencere tava setinin rengi renkten renge girdi, tencerenin içerisindeki granit kaplamalar soyulmaya başladı. Firmaya ürünleri götürdüğümüzde bize merkeze gönderilmesi gerektiğini söylediler. Tamam dedik, ürünler merkeze gönderildi. 15 gün kadar sonra gelen cevapta "ürünlerin garanti süresi dolduğu için herhangi bir işlem yapılamaz" yazıyordu. Üstelik tencerelerim ve tavanlarım geri geldiğinde kargoda savrula savrula taşınmaktan eğik büğük olmuştu.

 Bana GRANİT olarak satılan ANCAK sıradan bir teflon tencere gibi GRANİT KAPLAMA olan ürün için ne garanti süresinden bahsediliyor, halen anlayabilmiş değilim. Bize "BU DOĞADAN GELEN ÖZEL BİR ÜRÜN, KAPLAMA DEĞİL, BİLDİĞİMİZ TAŞ" diye

ürünün satıldığını söylediğimizde ise klasik esnaf mantığı ile "Efendim o arkadaş size yanlış bilgi vermiş, taştan tencere olmaz bunların hepsi kaplamadır." cevabını alıyorum. Ürünü satarken istediğin gibi yağlayıp ballayacaksın, sorun olunca da efendim o arkadaş yanlış söylemiş deyip kurtulacaksın.

Benim için KARACA artık sıradan bir marka olmuştur. Hiçbir şekilde güvenilir bir marka değildir. Ürününün ve elemanının arkasında duramayan bir firma artık benim için

etkili firmadan.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karacadan aldığım Ürünün Parçası Bulunamıyor...

Okan BEY     5 EYLÜL 2020  

Karaca süpürge aldık bayiden lakin bu süpürgenin torbasını bulamıyorum belki 20 tane dükkan gezdim aldığım mağazaya gittim bugün yarın bir yıl geçti gelmiyor dediler gerçekten mağduruz

 

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca 1 Sene Geçmesine Rağmen Hala Ürünlerimi Göndermedi...

Melisa HANIM     20 AĞUSTOS 2020  

Karaca(Konya kent plaza avm) Konya'daki Kent Plaza adlı alışveriş merkezindeki Karaca mağazasından şikayetçiyim. Yaklaşık 10.000 TL civarında yüksek bir miktar ödedim ve Aldığım ürünlerin kırık ve kusurlu çıkması üzerine geri gönderdim ve neredeyse 1yıl olacak hala ürünlerimin eksikleri tamamlanmadı. Evlenmeden önce Karaca'dan paket almıştım evlendim ve hala bana eksiklerimi tamamlamadılar. Çalışanların umursamazlığı, özensizliği, üste çıkmaları, adam akıllı işlerini yapamamaları yüzünden çok mağdurum. Ayrıca işin en kötüsü de çalışanlarla ilgili sorunları ya da bazı rahatsızlıklarınızı dile getirip çözüme ulaşabileceğiniz adam akıllı bir mağaza müdürü bile yok. Ve en en kötüsü de iletişime geçebiliceğiniz genel merkezde sıkıntılı doğru düzgün bir müşteri temsilcileri bile yok. Yarım saat sizi telefonda bekletiyorlar ve hiçbir sonuca ulaşamıyorsunuz. Kısacası Karaca kadar kötü ve vurdumduymaz, müşterisini mağdur eden bir mağaza görmedim özellikle Konya da Kent Plaza şubesindeki Karaca. Kimse oradan bir çöp bile almasın bende bu saatten sonra bir daha asla alışveriş yapmam. Genel merkez sıkıntılı kesinlikle ulaşamıyorsunuz ulaşsanız bile sizi bir çözüme ulaştırmıyorlar, çalışanlar umarsız ilgisiz, ortada doğru düzgün müdür bile yok.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Müşterisini Mağdur Ediyor...

Ebru HANIM     17 AĞUSTOS 2020  

KARACA izmir Karşıyaka ve poligon şubesi 2 ay önce karacadan evlilik paketi aldım yaklaşık 1 aydır sevkiyatını istiyorum ama hiçbir şekilde telefonlara cevap verilmiyor ize dönücez diyip haftalarca oyalıyorlar 1 ay sonunda sevkiyat oldu ve gelen ürünlerin hepsi yanlış başka ürünler göndermişler. şube müdürüne sorduğumda ellerinde olmadığı için başka ürün gönderdiklerini sevkiyatı için bekleyeceğimi söyleyip daha sonra yine telefonları açmıyorla. sözleşme iptalini istediğimde 15 günü geçti iade edemezsin artık şeklinde bir tavırla karşılaştım. karaca şikayet hattını aradım ama hiçbir sonuç elde edemedim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Ürününün Arkasında Durmuyor...

Halim BEY     30 TEMMUZ 2020  

09.05.2020 Tarihinde MARMARİS /KARACA mağazasında almış olduğum karaca doğrama seti bıçağı tutarı 529,97 tl. Bunlardan bir tanesi ,ön kısmı dondurmayı keserken kırılmıştır.Marmaris karaca mağazasında bizimle ilgilenmediler.Bu yüzden bu durumum sizlere yazma gereğini güçlendirdi. Ayrıca karaca markasına karşı bir şüphe uyandırdı.Tarafıma yenisinin verilmesini ya da tamamen iade edilmesini isterim.İyi günler.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Düzce Bayisine Şikayette Bulundum Şikayetim Kabul Edilmedi...

Ali BEY     29 TEMMUZ 2020  

Düzce Karacadan bir yemek takımı aldım. Yemek takımı hatalı çıktı. Tabaklar alt kısımlar sallanıyor. Bunun üzerine Karaca Düzce bayisine şikayette bulundan. Şikayetim kabul edilmedi ve çok büyük tepki verdiler ve ben mağazadan kovuldum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Resimdeki Gibi Ürünüm Gelmedi...

Nevcan HANIM     29 TEMMUZ 2020  

Gönderdikleri yemek takımımın, kırmızı rengi soluk. Resimlerde internette soluk değildi, çok güzel bir kırmızı rengi vardı. Değiştirilmesini rica ediyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Ürünlerim Eksik Geldi...

Selda HANIM     23 TEMMUZ 2020  

Karaca onlinedan aldığım tüm ürünler eksik ve kırık olarak gelmiştir.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Granit Düdüklü Tencerem Patladı...

Özge HANIM     22 TEMMUZ 2020  

KARACA GRANİT DÜDÜKLÜ TENCEREMİZ PATLADI.PATLAMA SONUCU MUTFAĞIMDAKİ BİRÇOK ŞEYE ZARAR VERDİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLGİLENDİKLERİNİ ZANNEDİP ÜCRETSİZ GÖNDERİM İÇİN KOD GÖNDERİYOLAR O BİLE GEÇERSİZ.PATLAMADAN 1 DAKİKA ÖNCE OCAĞIN ÖNÜNE GEÇSEYDİM YÜZÜME PATLIYORDU MADDİ MANEVİ TÜM HASARIMIN KARŞILANMASINI İSTİYORUM AKSİ TAKDİRDE NE KADAR UZUN SÜRERSE SÜRSÜN TÜKETİCİ HAKLARI VE MAHKEMEYE BAŞVURUCAM. EN KISA ZAMANDA GERİ DÖNÜŞ BEKLİYORUM ACİL!!

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Asla Para İadesi Yapmıyor...

Simay HANIM     19 TEMMUZ 2020  

Karaca Asla Para İadesi yapmıyor. Karaca onlinedan aldığım ürün kırılmış olarak teslim edildi. bunun üzerine kırık parça talep formu doldurup yenisini talep ettim. Fakat bana gelen mailde ürünün böyle bir servise dahil olmadığı, ürünü iade etmem gerektiği söylendi. Müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalıştım. Lakin tahmin edersiniz ki ulaşamadım kimseye. Karşımda hiçbir muhatap yok. Ürünü iade ettim en sonunda. 3 Temmuz 2020 tarihinde ellerine ulaşmış. 10 iş gününün dolmasına rağmen param hala iade edilmedi. Hala kimseye ulaşabilmiş değilim. Asla ama asla Karacadan alışveriş yapmayın. Gerçekten pişmanlık.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Müşteri Hizmetleri İki Hafta Oldu Geri Dönüş Sağlamıyor...

Esra HANIM     17 TEMMUZ 2020  

KARACA İNTERNET ÜZERİNDEN BİOGRANİT TENCERE ALDIM FAKAT TAVA YAMUK GELDİ KAPAKLA TENCERELER UYUMLU DEĞİL KULLANAMADAN TEKRAR GÖNDERDİM İKİ HAFTA OLDU GERİ DÖNÜŞ SAĞLANMADI PARAMDA YATMADI GERİ İADE OLMADI MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFONU HİÇ AÇMIYOR MESAJ BIRAKIYORUM GERİ DÖNÜŞ SAĞLANMIYOR.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Tencere Takımım 1 Ayda Deforme Oldu...

Fatma HANIM     14 TEMMUZ 2020  

Karaca diamont serisi tencere takımı aldım 1 ayda inanılmaz derecede deforme oldu verdim değiştirdiler.İkinci gelen ürün de aynı zamanda daha kötü hale geldi tekrar gönderdim bu tencereleri istemiyorum yerine başka bir şey istiyorum dedim fakat değiştirmeden geri gönderdiler Ürünlerin 2 sene garantisi var bu arada bu tencereleri istemiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Bildirim Formunun Yer Aldığı Format Çalışmıyor...

Bahar HANIM     14 TEMMUZ 2020  

Karacan almış olduğum 6 kişilik yemek takımının servis tabağı kırık gelmiştir ve nedense kırık parça bildirim formunun yer aldığı format çalışmıyor , karaca müşteri hizmetlerinde görüşebileceğim kimseye ulaşamıyorum çünkü o forma yönlendiriyor direk ama siteniz çalışmıyor!!

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Çorba Kaşığı Ve Yemek Çatalı Karardı...

Elif HANIM     13 TEMMUZ 2020  

Karaca çatal bıçak takımı. Evlenirken aldığım karaca çatal bıçak takımımı 6 senedir kullanıyorum. Bu son aylarda özellikle en çok kullanılan çorba kaşığı ve yemek çatalı karardı. Rengi füme griye döndü. Diğerlerindede hafif renk değişiklikleri başladı. Markasına güvenerek satın aldığım bütün mutfak eşyalarım karacadan. Ama böyle bir rezillik ben görmedim. Sözde paslanmaz çelikten üretiyorlar ürünlerini. Bu nasıl paslanmaz çelik. Gelen misafirlerime çıkartamıyorum ben artık takımlarımı mağdur edildim. 6 senede ben çatal bıçak takımımı yenilicem. Karacanın bu konuda dönüşünü istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Esenler Şube Çalışanları İlgisiz Davranıyor...

Hilal HANIM     11 TEMMUZ 2020  

KARACA ESENLER DAVUTPAŞA CADDE İÇİNDEKİ KARACA ŞUBESİ ÇALIŞANLARI SURATSIZ İLGİSİZ VE İNSANI AŞŞALIYCAK ŞEKİLDE TAVIRLARI VAR HİÇBİR KONUDA YARDIMCI OLUNMUYOR NASIL BİR FIRMA ANLAMIYORUM KOSKOCA İSİM AMA ÇALIŞANLARIYLA BİTİRMİŞ KENDİNİ.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Kırık Ürünü İçin Ürünün Kendisine Ait Olmadığını Söyledi...

Seniye HANIM     11 TEMMUZ 2020  

Karaca florence bardak seti aldım kadeh bardaklarından biri kırık çıktı 25 nisanda almıştım. Karacaya ilettim bu ürün bize ait değil dedi işin içinden çıktı. Bir tane kırık bardağım elimde kaldı ilgilenir misiniz?

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Ürün İadem Hala Gerçekleşmedi...

İsmail BEY     10 TEMMUZ 2020  

Viaport şubesi telefon numarası hiçbiri doğru değil . 09.07.2020 tarihinde yapılan ürün iadesi gerçekleşmedi. Mağazaya hiçbir şekilde ulaşamıyorum. Mağaza ve personel kontrolleri yaptığınıza inanmıyorum. Bu Karaca markası için yeterli bir ayıptır.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca İade İşlemimi Sonuçlandırmadı...

Türkan HANIM     7 TEMMUZ 2020  

Karaca internet sitesinden aldığım ürün tedarik süresini 1 hafta geçmesine rağmen tedarik edilemeyince iptal ettim. iptal işleminden 2 hafta geçmesine rağmen bırakın ücret iadesini hala iade işlemimi bile sonuçlandırmadılar. müşteri hizmetleri zaten ulaşılamıyor. hata bizde böyle markaları başımıza çıkartıyoruz. artık karaca demek benim için çöp demektir. bedava ürün dağıtsa kapımdan içeri sokmam.550 liralık harcamanın tamamını avukata vererek onlara bırakmayacağım. zehir zıkkım olsun hepsine.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca İade Ettiğim Ürünün Parasını Yatırmadı...

Sema HANIM     6 TEMMUZ 2020  

Karaca tencere 25 gün önce iade ettiğim ütünün parasını hesabıma yatırmadılar mail lerime dönüş yapmıyorlarlar müşteri hizmetleri telefonu yetkili kişiye bağlamıyor nasıl ulaşıp derdimi anlatacağım şu an da yaptıları ayıp.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Ürünlerim Eksik Geldi...

Ebru HANIM     1 TEMMUZ 2020  

Mardin mova park avm deki Karacadan çeyiz seti almıştım Ürünlerim eksik geldi kaç defa aradım yardımcı olmadı kimse karantina dönemine denk geldiği için kapalıydılar gidemedim şimdide arıyorum cevap vermiyorlar ürünlerimin tamamlanmasını istiyorum tamamlanmadığı taktirde geri iade edecem.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Yapmış Olduğun Hata İçin 1 Aydır Uğraşıyorum Hiçbir Şey Yapılmıyor...

Fatma HANIM     30 HAZİRAN 2020  

Karaca collectiondan anneme anneler günü için ihtiyacı olan blender seti aldım ancak eline Çay seti geldi annem 62 babam 63 yaşında pandemi dönemi yurtiçi kargo gelip almıyor yanlış ürünü kargoya götürdük yerimiz yok kabul edemiyoruz diyorlar Karaca’nın Yapmış olduğu hata için 1 aydır uğraşıyorum iademin yapılması için hiçbir şey yapmıyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca 4 Aydır Paramı İade Yapmadı...

Hatice HANIM     29 HAZİRAN 2020  

Kırık ürün gönderildi ürün iadesi yaptım 4 aydır para iadem yapılmadı.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Çağrı Merkezine Ulaşmam Mümkün Değil...

Beste HANIM     29 HAZİRAN 2020  

Online alışveriş yapan insanım bir konuda sıkıntı yaşayıp sorun çözemediğim hiçbir marka olmadı karacadan aldığım bir ürünün resimdeki görselle hiçbir ilgisi olmadığı için iade etmek istiyorum fakat online sayfasında bulunan güya kendilerine göre kolay iade yazan kısım  gelmekte çağrı merkezine ulaşmam mümkün değil çevremdeki beş kişiyede aratmama rağmen telesekreter kendi kendine yönlendirip kapatıyor. Gösterilen görselle gelen ürün hiç alakası olmayıp iade için karşımda hiçbir muhattap bulamamaktayım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Karaca Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum...

Tuba HANIM     29 HAZİRAN 2020  

Karaca müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum 2 haftadır arıyorum ve hiçbir şekilde ulaşamıyorum 1 kere ulaştım o konuşma da yardımcı olmadan telefonu kapattılar gerçekten zor şartlar altında para kazanıp böyle rezil firmalar yüzünden perişan oluruz.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK