Koçtaş Şikayetleri

Koçtaş Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 13

Cevap Sayısı   : 00

Koçtaş Mağduriyetimin Giderilmesini İstiyorum ...

Selçuk BEY  05 EKİM 2020  

Koçtaş’tan yapmış olduğum 1012293396 nolu alışverişte, siparişimde yer alan kaynak baş maskesinin camı kutu içersinden çıkmadı. . Ürünü iade ederek, yenisi gönderileceği bilgisi müşteri temsilcisi tarafından verilmiştir. Koçtaş’a kargo ücreti ödememe rağmen, bana bilgi verilmeden mağaza kargoyu şube teslim göndermiştir. Bu kargoyu almak için iki saat zaman ve 60 TL yol parası masrafım oldu. . Lapseki-Çanakkale kargo mesafesi 35+35 toplam 70 km’dir. 30 TL’lik ürünü iade edip yenisini almak için bir defa daha 60 TL masraf ve 2 saat yol gitmem gerekmektedir. Ben ücretli bir çalışanım. Koçtaş’ın kendisinden kaynaklanan hataların bedelini benim ödemem anlamsızdır. Kaynak baş maskesinin camının yedek parça olarak 5 TL’ye tek olarak satışı bulunmaktadır. Bu parçanın tarafıma adrese teslim olarak ücretsiz gönderilmesini istiyorum. Ayrıca müşteri olarak uğradığım zararımın karşılanmasını Koçtaş’tan hediye çeki olarak beklemekteyim. Müşteri temsilcisi tarafından, kargo firmasının gönderi alanı kapsamında dışında olduğu belirtildi. Bulunduğum adrese Yurtiçi Kargo her gün düzenli teslimat yapmaktadır. Kargonun paylaştığı bilgi yanlıştı

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Koçtaş Siparişim Eksik Geldi...

Hatice HANIM 01 EKİM 2020  

Koçtaş tan karyola yatak gardrop ve çalışma masası aldım .aldıktan 3 gün sonra kuruluma geldiler karyolanın parçası eksik geldi müşteri hizmetlerine bildirdim gelen ekipte not düştü benim müşteri hizmetlerine bildirmeme rağmen üzerinden 4 gün geçti ve hala bi dönüş olmadı her aradığımda bugün yarin bugün yarin diye öteliyorlar bu kadar büyük ve kurumsal bir firmanın müşterisini böyle mağdur etmesi anlaşılabilir gibi değil

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Koçtaş Siparişim Gelmedi...

Serkan BEY  01 EKİM 2020  

Koçtaş Sorunum 29 .9.2020 de ürünüm kargoya verilecekti ama halen kargoya verilmedi ben ürünü 15.09.2020 de aldığım zaman en geç 29,09,2020 de kargoya verilir yazıyordu ona istinaden aldım .Lütfen gereğini yapın.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Koçtaş Mağdurum Ürünüm Nerede...

Rukiye HANIM   18 EYLÜL 2020  

Koçtaş, 2 ay önce bir gardrobu aldık. Daha doğrusu aldığımızı sandık. 3 hafta önce kargoda olduğu söylendi. 2 kez şikayet dosyası oluşturuldu. En son aramamızda imalatta sorun olduğunu söyleyip paranın iade edileceği söylendi. Küçük bir firmaya gitseydik bu sorunları yaşamazdık.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Koçtaş Mağdurum Ürünüm Nerede...

Kadir BEY       12 AĞUSTOS 2020  

05.08.2020 tarihinde koçtaş internet sitesinden vermiş olduğum tv ünitesi siparişim 12.08.2020 tarihinde mng kargo ankamall mağazasına teslim ettiklerini beyan edip ankamall Koçtaş aradığımız da böyle bir urun gelmediklerini söylediler defalarca çözüm merkezini aramamıza rağmen orta da ne ürün var ne ilgilenen bir insan sipariş numaram 1011309028 daha sonra çözüm merkezi siparişi iptal etmemizi mağazadan yeni satın almamızı söylediler o kadar beklediğime mi yanayim koçtan gibi bir marka bunu yaptığına mi yanayim bilemedim bundan sonra koçtaş sitesinden alışveriş yapmam ve yakın çevremede yaptırmam ürün nerde hala merak içindeyim bilemiyorum hala düşünüyorum rezillik resmen paramızla rezil oluyoruz.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Koçtaş Müşterilerini Mağdur Ediyor...

Can BEY       17 TEMMUZ 2020  

09-07-2020 günü tavan vantilatörü aldım . Ücretinden başka 85 tl de montaj parası ödedim. Bize 3 gün içinde takılacağı söylendi 3 gün evde bekledik gelen giden olmadı . 15 Temmuz günü mağazaya giderek şikayetçi olduk , müşteri hizmetleri elemanı biz 9-10 diyoruz siz 3 günü nereden çıkardınız dedi , reyon elemanınız söyledi dedik , aynı dertten muzdarip bir müşteri daha gelince tamam dedi ben servise ham mail attım hem telefonla uyardım bugün takılacak dedi maalesef gelen giden olmadı bu arada dışarıdan daha ucuza takan bulduk olmaz garantisi yok olur dediler . Bunun üzerine 16 Temmuz günü Koçtaş müşteri hizmetlerini arayarak şikayetçi oldum. Benden özür dilendi ve mutlaka halledileceği söylendi . Öğleden sonra İzmir Balçova Koçtaş tarafından arandım ve bana biraz sonra servis tarafından aranacağım ve montajın yapılacağı söylendi ancak ne arandım ne de montaja gelindi. Bu kadar ciddiyetsizlik olur mu mağaza zaten başka alem abartısız söylüyorum ürünlerin % 40 da etiket falan yok , personel lakayt ( büyük kısmı , çok ilgilileri de var ) mesela kıyaslamak adına beko seyyar klima tarzı ürüne bakmak istedim , çalıştırmışlar elimi tuttum resmen sıcak üflüyor sordum ' Arkadaşım bu ısıtıcımı diye gülerek hayır serinletici dedi iyi de dedim sıcak üflüyor bu dedim yanında çalışan daha güçlü klimayı gösterip bunun motor sıcaklığını alıp veriyor ondan dedi . Sanırım dalga geçiyorsun benle ben nasıl anlayıp alacağım dedim cevap dahi vermedi. Bilgilerinize.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Koçtaş 2 Ay Oldu Siparişim Gelmedi Sürekli Geçiştiriyorlar...

Ömer BEY       13 TEMMUZ 2020  

Koçtaş 2 ay önce mutfak dolabı siparişi verdim fakat hala gelmedi arayıp soruyorum geçiştiriyorlar habire bugün yarın gelicek diye ücretini nakit verdim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Koçtaş 3 Aydır Ürünümün Sorununu Çözmeye Çalışıyoruz...

Mehmet BEY       18 HAZİRAN  2020  

Koçtaş kanalı ile 2 ay gecikme ile gelen mobilyada hasarlı parçalar vardı. Ürün montajlı olarak alınmıştı ve monitörler hasarlı, parçalar ile ilgili rapor tuttular. Üretici firma olan Mandu sorumluluğunu üstlenmeyi reddetti. Üçüncü aydayız ve şu an Koçtaş ile çözmeye çalışıyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Koçtaş Ürünüm 1 Ayda Geldi Ve Ürünüm Hatalı Çıktı...

Gülşen HANIM       17 HAZİRAN  2020  

Koçtaş internet sitesinden aldığımız Zenio markalı bahçe koltuk takımı 1 ay dan fazla sürede teslim edildi bugün itibarı ile. Bu süre zarfında hiçbir KOÇTAŞ Sorumlusuna ulaşamadık! Gelen koltuk takımı sorunlu ve üretim hatalı! Zenio yu aradık, ne ilgilenen var ne telefonlarımıza geri dönen! SUÇLU ŞİMDİ KOÇTAŞ MI? YOKSA BU SORUMSUZ FİRMA İLE MALINI SATAN KİŞİLERMİ? ACİL MAĞDURİYETİMİZİN GİDERİLMESİNİ RİCA EDİYORUZ! Kanuni yollara başvuracağız! Bu nasıl mal satmak?

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Koçtaş Hatalı Ürünün İadesini Kabul Etmedi...

Özgür BEY       7 HAZİRAN  2020  

Koçtaş beylikdüzü şubesinden stor perde ve duvar kağıdı aldım. Perde defolu çıktı ve iki kez yukarıdan aşağı yapınca yanlardan ipleri yırtılmaya başladı. Bunun yanında 65 bolu duvar kağıdı aldım. Duvarı kapadım sin ruloda boya tonu bariz hatalı ve duvarı tekrar kaplamak zorunda kaldım. Hatalı ruloyu fatura olmasına ürün açılmış kullanılmış diye geri alınmadı. 40 liralık ürünün bana açtığı masraf 250 TL. Madem ürünlerde farklılık var neden hepsini 65 numaralı ürün diye satıyorsun. Perde olayına gelmek bile istemiyorum. Koçtaş gibi bir kuruma hiç yakışmadı. Pişmiş pilavı Bim'e götür beğenmedim de bak nasıl geri alıyorlar. Yazıklar olsun.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Koçtaş Ürünümün Hasarlı Olduğunu Bildiği Halde Geri Dönüş Yapmıyor...

Melih BEY       26 MAYIS 2020  

Koçtaş alışveriş uygulamasından 15.04.2020 tarihli b1009015696 bolu siparişim üzerine bana gelen dolabın bir parçası bana hasarlı gönderildi. Bunu Koçtaş müşteri hizmetlerine bildirdim ürünün fotoğrafını 7151638 konu numarasıyla bilgi@koctas.com.tr adresine yolladım ama bana geri dönüş olmadı. Tüketici haklarına göre Koçtaşı bana kırık gelen parçanın yenisi göndermesi gerekmektedir. Ürünüm gönderilmezse Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Koçtaş Ürün Değişimi Ve İadesinde Zorluk Çıkarıyor...

Emrah BEY       20 MAYIS 2020  

Koçtaş ın web sitesinden aldığım balkon takımı bir sürü çizik içinde yamuk yumuk geldi Horoz Lojistik denen firmayla.Şimdi de Koçtaş değişim ya da iade için her türlü zorluğu çıkarıyor ve oyalıyor.Mağazadan da işlem almıyor.Bir sürü de kargo parası aldılar üstelik.Ama her türlü yolu deneyeceğim bu mağduriyetin giderilmesi için.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Koçtaş Siparişimi İptal Etmiyor...

Tülay HANIM       8 MAYIS 2020  

 

Koçtaş internet şubesinden aldığım urun gelmedi ve iptalde etmiyorlar 23 gün oldu.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Koçtaş Siparişim Halen Gelmedi...

Ece HANIM       16 NİSAN 2020  

 

Koçtaş dan 03.04.2020 de aldığım laminat parke bir çok kez aramama rağmen hâlâ teslim edilmedi. Bu konuya çözüm getirecek bir personele de ulaşamadım. Ayrıca her seferinde bana geri dönüş yapılacağı söylenmesine rağmen Koçtaş konunun çözümü için hiçbir şekilde bir yardımda bulunmadı. Koçtaş dan alışveriş yaptığıma çok pişman oldum. Haftalardır bekliyorum tadilat işlerim aksadı ve mağduriyetin giderilmesi konusunda hiçbir çaba yok... Satış sonrasında Koçtaş in hiçbir desteği yok satana kadar yani... Bir daha asla Koçtaş dan alışveriş etmem.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK