Konfor Mobilya Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 03

Cevap Sayısı   : 00

Konfor MobilyaÜrünlerimi Eksik Gönderdi..

Uğur BEY   13 EKİM 2020  

 

KONFOR DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI MOBİLYA DERİ TEKSTİL İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İZMİR BORNOVA ŞUBESİNDEN 10.06.2020 TARİHİNDE SİPARİŞ ETTİĞİM ÜRÜNLER EKSİK TESLİM EDİLMİŞ OLUP KONU İLE İLGİLİ FİRMA YETKİLİLERİNCE GÖRÜŞÜLMESİNE RAĞMEN ÇÖZÜME KAVUŞTURULAMAMIŞTIR.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Konfor Mobilya 1buçuk Ayda Farklı Ürün Gönderebildiler...

Fatma HANIM    13 EKİM 2020  

 

10 temmuz 2020 tarihinde Keşan Konfor mağazasına ödemesini yapıp iki adet kanepe sipariş verdim 15 günde teslim edeceklerini söyledikleri halde bir buçuk ayda getirdiler Maalesef bir tanesi farklı geldi geri gönderdim birkaç gün sonra doğrusunu getirdiler Fakat sırt minderlerinin dolguları eksik olduğu için düzgün durmadığını belirttim 25 gün sonra yetkilileri gelip kontrol ettiler haklı olduğumu söyleyip minderleri götürdüler bir hafta on günde teslim edeceklerini söyledikleri halde 20 gün geçti hala yok defalarca aradım geri döneceklerini söylediler Ne minderler geldi ne de arayan olmadı Tam üç aydır iki kanepe teslim edemeyen Konfor Mobilya dan şikayetçiyim. 

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Konfor Mobilya Teslimatı Zamanında Yapmadı...

Gülşah  HANIM      22 Eylül 2020  

 

BURSA KONFOR / NİLÜFER (FABRİKA İZMİR) Yeni evleniyoruz tavsiye üzerine gittiğimiz Nilüfer Konfor mağazasından Flemens modelin tüm takımını aldık 09/08 . Yatak odası oturma odası koltuk takımı.

Verilen termin 10-15 Eylül daha sonra 22/09 dendi.

Dün kurulum için gelecekler ve Nilüfer şubeden öğreniyoruz ki sadece koltuklar 25/09 da gelecek kumaşlarında sıkıntı oluştu bizde tamam dedik.

Saat 10-11:00 arası gelecek dendi birer saat ötele ötele akşam 17:00 de geldi.

Konsol ünite tuvalet aynası kuruluyor, kurmaya gelenlerden baza başlık ve dolapların olmadığını öğreniyoruz. Doğru net düzgün bilgi verilmiyor dalga geçerler gibi. Kalite ve en iyi marka olarak düşündüğüm yer tam bir hayal kırıklığı yarattı çok ama çok pişmanımAldığımız yeri arıyoruz cumaya kadar gelecek deniyor.

Sonra tekrar aranıyoruz 28/09 dan sonra gelecek koltuklar? Tarih yok ki tarih verilmiyor sonrası nedir verilen termine neden uyulmuyor ama parayı peşin istemeyi çok ama çok iyi beceriyorsunuz.Benim bu hafta düğünüm var ve siz zehir ettiniz.

Alsınlar kurulan tüm ürünleri ve verdiğimiz peşinatı eğer tüm ürünlerim perşembe gününe kadar gelmez ise iade etsinler.Masa sandeliye bile teşhir gelmiş ayaklar çizik içinde.Tam bir rezillik asla önermem tavsiye etmem.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK