Koton Şikayetleri

Koton Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 07

Cevap Sayısı   : 00

Koton Ürünlerimi Eksik Gönderdi...

Burcu  HANIM     20 EKİM 2020  

12.10.2020 tarihinde koton com sayfasından 413.79 tl tutarında 11 parçalık bir alışveriş yapmış durumundayım. Siparişim 15.10.2020 tarihinde MNG kargo tarafından tarafıma teslim edildi. Tarafıma gönderilen irsaliye faturasında 11 ürün 413.79 tl olarak gösterilmesine rağmen kargo paketimi açtığımda aldığım 3 tane ürünün kargo paketinde olmadığını tespit ettim. Hemen koton.com iletişim hattını arayarak durumu bildirdim ve 3 tane ürünün eksik olduğunu kargo paketiden çıkmadığı ilettim. Bana depo kamera kayıtlarının kontrol edileceği tarafıma dönüleceği iletildi. Ve hala durum ile ilgili bir bilgilendirme yapılmadı. Ne ürünler elimde ne de para iadesi. Ve şu an da ödemiş olduğum bir ürünlere sahip değilim. Depo kayıtları kameralarını incelemenin uzun süreceği söylendi. Bu süreçte benim yaşadığım mağduriyeti kim giderecek. Yaşanan bu sorun benim yarattığım bir durum değil. Koton firmasından şikayetçiyim ve mağduriyetimin biran önce giderilmesini istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Koton İade Sistemi Mağdur Etti...

Olcay HANIM       28 TEMMUZ 2020  

 

KOTON mağazasına hediye gelen ürünü iade ettim ve bir fiş verdiler sonra kasadaki görevli kaybolabilir isterseniz foto çekin demişti ve çok mantıklı gelmişti mağazadan çıkmadan yaptım. O arada cep tel. Bozuldu format falan fış 'te önemsemiştim foto var diye bulamadım cep format foto silindi derken çok üzülmüştüm 119 tl uçmuştu. sonra google fotoları yedeklemiş onlara bakarken buldum sonra pandemi falan derken uzun zaman sonra sur yapı koton mağazasına gittim... foto bir işe yaramaz orijinal lazım ama dedim beni sizin arkadaşınızdan biri demişti yoksa benimde aklıma gelmezdi foto çekin diye. Sonra merkezi arayın dediler 0850.. no yu aradım yardimci olamayız dediler... sonuçta fış görüntüsü var kullanılıp kullanılmadığı bile bellidir 119 tl kolay mı kazanılıyor nasıl yardımcı olunmuyor bu konuda koton çok geride kalmış. Lcw k.kart gibi kart veriyor iade olduğunda kaybetmek daha zor değil mi boyner alışveriş imf kişiye kayıtlıdır ve sistemden bakar ve imf kullanılmamıştır der ve izin verir alışverişe. koton fış veriyor ve onu kaybetmeyin diyor bence biran önce iade sistem benim gibi mağdur olanlar mutlaka vardır bir şeyler yapmalı. 0850 numarada arkadaş yanlış bilgi vermiş yardımcı olamayız dedi ve bunun vebali 119 tl ve benden çıkıyor bunu anlayamıyorum. yardımcı olmak bu kadar zor mu koca koton firmasına soruyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Koton Barkoduna Bakarak Aldığım Ürünün Kasada Fiyatı Farklı Oluyor...

Ece HANIM       14 HAZİRAN 2020  

 

Kuzenime hediye almak için girdiğim mağazada bugün ;aynı bluzden iki tane aldım tam olarak giyelim diye kuzenimle. Kasaya gittiğimde kasiyer personel bu ürün 24 TL değil 35tl dedi. Barkoduna ve fiyatına bakarak aldığım halde sanki biz yanlışlık yapmışız gibi bir tepkiyle karşılaştık. Üzerindeki fiyattan almam hakkım olduğunu söyledim halde ama koronadan dolayı yanlış basılmış olabilir gibi şeyler söyledi (mağazalar ne açıldı?ne kadar yoğun ki? Hediye almak için gidiyor kasada fazla çıkıyor emir vaki yapılıyorum müşteri olarak!!) Mağazada müdürü ile görüşüp istediğimi söylediğim halde iki kişi önüme çıkıp bana söyleyin dediler problemi kasiyer personel çözememiş birde reyon görevlilerini anlatalım böyle bir rezillik yok. 5 TL 10tl eksik fazla olsun üslup ve tavır yanlış çok. Reyon görevlisi halen bana anlatın buyrun diyor. Mağaza müdürü ile görüşeceğim diyorum bana halen bana anlatın; bir sakin olun ellerini arkasına bağlamış terbiyesiz bir tavırla bana sakin olun diyor ki sinirli değilim. Yapılan davranışlarına sinirlerdim. Mağaza müdürü de sesimi duyduğu halde odasından çıkamamak için direndi. Kasa görevlisinde, Mağaza müdüründe reyon görevlisinde işlerini tam yaptığını düşünmüyorum. Ben bütçeme göre iki adet hediye seçmişken benim kuzenim yanında rezil edip olmaz 25tl daha fark vermenize getirdi. Zaten bütçeme göre seçip aldım üzerine yanlış fiyat bastıları halde özür dileriz efendim hata olmuş demeleri gerekirken fiyat farkı var pandemiden dolayı karıştı sanırım olmaz veremem diyor. Ben gördüğüm fiyata o iki ürün almak istiyorum. Daha öncede denk geldi ses etmedim ama artık yeter rezil bir mağaza, reyonda personel yok doğru düzgün.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Koton Kredi Kartımdan Para Çekildi Ama Ürünlerim ortada Yok...

Muhammed BEY       17 MAYIS 2020  

 

Koton, Ben koton internet sitesinden bir ürün sipariş ettim 14 gün oldu kargomun çıkışı yapılmamış müşteri hizmetlerini arıyorum ulaşamıyorum hatta telefonu dahi açmıyorlar instagram üzerinden yazdım yine cevap alamadım ben ilk defa böyle bir olayla karşı karşıya geliyorum kredi kartımdan çekim yapıldı ama ürün ortada yok bu konu hakkında mağduriyetimi dile getiriyorum bana bu konu hakkında yardımcı olur musunuz?.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Koton Çalışanı Kafa Bularak Dalga Geçti...

Timuçin BEY       13 MAYIS 2020  

 

Koton dan 02 17 2020 de almış oldugum urunun virüs dolayisiyla mağazaları kapalı olduğu icin degisim yapamadım bu gün güneşli park avm icindeki mağazasına gittiğimde alaylı bi tavırla bi gün geçti değiştiremeyiz diye kafa bularak dalga gecti ordan şikayet edicem deyip çıktım başka şubeye gittiğimde vatsap gruptan öteki mağazadaki kendin8 mudur dedikleri 3 tane şerefsize yazıp bundan iade almayın diyip tassak geçer gibi sen bu urunu değiştiremezsin deyip dalga geçiyorlar güneşli avm bağcılar meydan koton ve arena park koton daki şerefsiz müdürlerden şikayetçiyim koton gibi bi markaya böyle kalitesiz eleman görmek istemiyoruz bu konu icin aradığım müşteri temsilcisine bile ulaşamadık bu konu hakkında her yere yazıcam tüketici haklarına da başvuru yapıcam böyle bir markaya yakışmadı.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Koton Aldığım Elbisenin Kemer Ve Düğmesi Eksik...

Mine HANIM       10 MAYIS 2020  

 

Şubat ayında kotonun internet sayfasından aldığım elbisenin kemeri ve düğmesi eksik geldi. Müşteri hizmetleri iade yerine ürünün eksiklerini göndereceklerini söylediler fakat üç ay olmasına rağmen ne geri dönüş var ne de eksik ürünü yolladılar koton markasının sitesinden defolu eksik ürün yollanıyor kontrol edilmeden.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Koton Teslimat Tarihi İle İlgili Bilgi Vermiyor...

Sudenur HANIM       10 MAYIS 2020  

 

Koton Sipariş verdiğimizden beri işleme alınıyor diyor ama asla değişmiyor teslimat tarihiyle ilgili herhangi bir bilgi vermiyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK