Kumtel Şikayetleri

Kumtel Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 07

Cevap Sayısı   : 00

Kumtel Hasarlı Ürünü Kabul Etmek Zorunda Değilim...

Zehra HANIM     13 AĞUSTOS 2020  

Kumtel cam ankastre set aldık fakat fırının icinde soyulmalar var servisi çağırdığımızda rapor tuttuğunu aldığımız yere gidip iade ya da değişim istemem gerektiğini söyledi bimden aldım ben nedem uğraşıyorum oda olursa olur olmazsa olmaz gibisine konuşuyorlar ben hasarlı ürünü kabul etmek zorunda mıyım ürünlerinin arkasında dursunlar değişimimi yapsınlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Kumtel 1 Haftadır Ürünün Kurulumunu Bekliyorum...

Beray HANIM     30 TEMMUZ 2020  

Kumtel marka ankastre set aldım 1 haftadır kurulumu için servis bekliyorum sürekli oyalıyorlar dün için randevu oluşturulmuştu hizmet verilecektir denildi fakat aradım gelemeyecek lerini söylediler yarın dediler sabah tekrar aradım gelecekler dendi fakat bu saate kadar gelen giden yok yarın bayram insanları mağdur etmeye hakkınız yok.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Kumtel Servis Ağı Sağlayamıyor...

Tolga BEY     25 TEMMUZ 2020  

İnternet üzerinden kumtel marka 4 lü set üstü Ocak aldım kurulum İçin 21 Temmuz Salı günü servis talebinde bulundum Çanakkale’de servise yönlendirdiler 23-24 Temmuz montaj yapabileceği söylendi ileri tarihli olmasına rağmen bekledim 25 i oldu var ne gelen var ne giden eğer servislerinizin denetimini yapamıyorsanız ya da servis ağı sağlanamıyorsanız ürünleri satıp insanları mağdur etmeyin set üstü Ocak bağlanmadığından doğalgazımı açtıramıyorum bu tür ürünler alırken servis ağına iyi bakmak lazım yönlendirdikleri firmayı aradığınızda kumtel dışında bütün ürünleri saydılar zaten bunuda araya sıkıştırdılar sanırım hepsinin servisi var bide bu olsun diye.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Kumtel Ürün Kurulumu İçin 4. Günün Sonunda Bölge Müdürünü Arayarak Servisi Getirtebildim...

Ozan BEY     24 HAZİRAN  2020  

Kuruluma 4. günün sonunda bölge müdürünü arayarak getirtebildim. 1 hafta sonra aspiratör motorunda aşırı bir sürtmek sesi gelmeye başladı. Servisi aradım geldiler söktü baktı yapamadı böyle kullanmaya devam et ses kesilir dedi. 1aylık cihaz daha ses kesilmedi. Dün akşamda lambasının önündeki plastik kapak kendi kendine düştü kırıldı.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Kumtel Ürünümü Taşırken Düşürdüler Hasarlı Bölünm İçin Ücret Talep Edildi...

Naim  BEY     19 HAZİRAN  2020  

3'lü ankastre set aldım davlumbazı koyarken düşürdüler. Bir sorun çıkarsa hallederiz dediler. Defalarca aradım gelen giden olmadı ses yapa yapa çalıştırmaya devam ettim simdi tamamen bozuldu servis bu sefer geldi şurası eksik burası eksik dediler kendi bağladıkları davlumbaza şimdi de 135 lira masraf çıkardılar motoru yerinden kırıkmış bunun için ne yapabilirim?

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Kumtel Camlı Ocağı Alalı 1 Ay Oldu Ocak Patladı...

Ali  BEY     8 HAZİRAN  2020  

Bim marketten almış olduğum Kumtel set üstü dörtlü camlı Ocak patladı. Kumtel ko40tshdf siyah cam set üstü ocak alalı 1 ay oldu. Cam patladı. Servisi aradım. Cam garanti süresi 90 gün dedi. Bu şekilde bir ürün almak istemezdim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Kumtel 6 Aydır Ürünün Sorununu Çözemedi...

Mustafa BEY     1 HAZİRAN  2020  

BIM MAĞAZASINDAN KUMTEL MARKA ANKASTRE SET ALMIŞTIK FAKAT SET ÜSTÜ OCAK ARIZALI ÇIKTI. KÜÇÜK GÖZÜ YANMIYOR VE BÜYÜK GÖZÜ TEZGAHTAN YUKARIDA DURUYOR. DEFALARCA SERVİSE KAYIT OLUŞTURMAMIZA RAĞMEN SERVİS GELİYOR, MALZEME YOK DEYİP GİDİYOR. 6 AYDIR BU SORUNU ÇÖZEMEDİLER. 6 KEZ SERVİS TALEP ETTİM . SERVİS FORMU İSTEMEMİZE RAĞMEN EVRAKDA ALAMIYORUZ. YARDIMLARINIZI RİCA EDERİM.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK