LC Waikiki Şikayetleri

LC Waikiki Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 11

Cevap Sayısı   : 00

LC Waikiki Sosyal Mesafe Kuralına Uymuyor...

Gülsüm HANIM     19 EKİM 2020   

LCW Fatih Historya AVM. Tek kasa çok yavaş ve pandemideki mesafe kurallarına uymayan müşterilerine hiç bir uyarıda bulunmuyorlar. Müdürleri ile görüşmek istedik Müdür gelip muhatap bile olmadı.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

LC Waikiki Sosyal Mesafe Kuralına Uymuyor...

Selma HANIM       12 EKİM 2020   

LCW Fatih Historya AVM. Tek kasa çok yavaş ve pandemideki mesafe kurallarına uymayan müşterilerine hiç bir uyarıda bulunmuyorlar. Müdürleri ile görüşmek istedik Müdür gelip muhatap bile olmadı.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

LC Waikiki Müşterilerini Rezil Ediyor...

Özge HANIM       17 AĞUSTOS 2020  

LC WAİKİKİ online uygulamasından aldığım ürünlerimin ücreti iki kere çekildi 01.08.2020 de iade talebi için aradım fakat şikayetim oluşturulmayıp 06.08.2020 de aradığımda oluşturuldu bugün arayıp sorduğumda ise sonuçlanmadığını ve 10 günlük iade sürecinin tekrar başlayacağını ve öncesinde 48 saatlik değerlendirme sürecinin olduğu söylendi bir 12 gün daha beklediğim sürece 28 gün bir iade beklemiş olacağım insanları parasıyla rezil ediyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

LC Waikiki Siparişim Kargoya Verildikten Sonra Açıklama Yapılmadan Geri Çekildi...

Gülten HANIM       26 TEMMUZ 2020  

Lc waikiki online mağazadan verdiğim sipariş kargoya verildikten sonra lc waikiki tarafından hiçbir açıklama olmadan geri çekildi. Görüşme yaptığımda 50 defa yönetici istesemde telefona yönetici çok geç verilip zaten oda hiçbir yetkiye sahip degildi. Boyle bir rezillik olmaz. Hem kartıma para iademi geç yapıyor, hem ürünlerin geri çekiliyor. Aldığım ürünler suan sitede bedenleride yok. Madem yönetemiyorsunuz online mağaza isine girmeyin. Ya da açıklama olarak yetersiz elemanla çalışıyoruz hata olmuş demeyin.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

LC Waikikiyi Kınıyorum...

Oktay BEY       24 TEMMUZ 2020  

Uşak festival da bulunan LCWAIKIKI aile ile birlikte alışverişe gittim. Yanımda evcil cooker cinsi köpeğimde vardı. Talebim ailem alışveriş yapar iken girişte boş bir alanda beklemek idi. Girişteki bayan, sonrası içerideki erkek görevli buna müsade etmediler. Gerekçe ''*müşteriler rahatsız olabilir*''. Firmanın mı? Oradaki görevlilerin kuralı mı? Bilmiyorum. Ama vizyon sahibi, Türkiye genelinde mağazaları bulunan ve kurumsal kimliği olduğunu düşündüğüm LCWAIKIKI kınıyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

LC Waikiki Beni Mağdur Etti...

Gülten HANIM       20 TEMMUZ 2020  

Bugün Mardin AVM'de bulunan şubemizden alışveriş yaptım Orada benimle ilgilenen kasa görevliniz almış olduğum 3 parça üründen birinin alarmını sökmemiş kapıdan çıkarken çalışanlarınız dan biri yanına geldi ben bir polis esiyim personeliniz ödemeyi alsın alelacele alarmı sökmesin ve bir polis eşi olarak düştüğüm durumu siz düşünün. Geri kasaya gittim orda bir cihazda aldıklarım ötmüyor yanındaki cihaza koyduklarında ötüyor bir müşteri olarak kızdım işinizi düzgün yapın dedim ve çıktım bir daha mı asla LCW ye ayak basmam.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

LC Waikiki Siparişim Hakkında Hiçbir Bilgi Vermiyor...

Seda HANIM       7 TEMMUZ 2020  

Lcw internet üzerinden sipariş verdiğim daha sonra iade ettiğim ürünler hakkında hiçbir bilgi verilmiyor nerdeyse 1 ay olacak her aramamda iade talebi oluşturuyorlar. Anlamadım dalga mı geçiyorsunuz ?

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

LC Waikiki Sipariş Ettiğim Ürünlerin Yerine 2 Adet Tişört Gönderdi...

İrina HANIM       25 HAZİRAN 2020  

Uygulamadan online olarak sipariş ettiğim ürünlerin yerine ( 162 tl lik) kargo ambalajı açıldıktan sonra 2 adet tişört çıktı( 15 liralıktır). Defalarca Müşteri temsilcileri ile yaptığım görüşmelere rağmen herhangi bir hizmet ya da yardım alamadım. Böyle büyük ve ünlü markaya ancak böyle şeyler yakışır.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

LC Waikiki İade Ettiğim Ürünlerin Para İadesini Yapmadı...

Zeynep HANIM       19 MAYIS 2020  

 

LC Waikiki - LCW Bakırköy cadde mağazasından 21.01.2020 de satın aldığım ürünlerin 5 gün sonra ArenaPark şubeden iadesini yaptım fakat kasada işlem yapan hanımefendi karta iade yapmadı ve işlemleri gün sonu sisteme gireceklerini söyledi 3 gün sonra hesabınızı kontrol edin dedi. Yaklaşık 10 gün sonra banka hesaplarını incelerken iadenin gerçekleşmediğini gördüm mağazayı aradım bir sonraki hesap kesim tarihinde görünecektir dediler ilgilenmediler mağaza müdürüyle iletişime geçtik fakat kayıt bulunamadı dedi salgında peşinden gelince bu zamana kadar iadesini yaptığım ürünlerin parasını geri alamadım durumla ilgili hiçbir şey yapılamıyorsa kamera kayıtlarının incelenmesini talep ettim ama dönüş alamadım bir an önce iademin gerçekleşmesini istiyorum ve dönüş bekliyorum merkez mail adreslerine de durumu bildirdim Umarım sonuca çabuk kavuşur.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

LC Waikiki 18 Gün Oldu Sipariş Kargoya Verilmedi...

Ümit BEY       12 MAYIS 2020  

 

Lcw mağazasından 25 nisanda sipariş verdik. 18 gün oldu hala daha sipariş kargoya verilmedi. Tamam virüs dolayısıyla hemen beklemiyoruz ama ne bir müşteri hizmetleri cevap veriyor ne bilgilendirme muhatap yok.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

LC Waikiki Para İademi Yapmıyor...

Dilek HANIM       5 MAYIS 2020  

 

Lcw markalı 69.99 tutarında elbiseyi beden olmaması nedeniyle 17mart 2020 tarihinde kargoya verdim.21mart 2020 tarihinde sms olarak 69.99 liralık tutar hesabınıza yatırılmıştır diye mesaj aldım.fakat hesabıma böyle bir tutar yatırılmadı.zaten ıban numarası vermedim bu nedenle bu tutarın hesabıma yatırılmış olması mümkün değil.ve bu güne kadar müşteri hizmetlerini sürekli arıyorum ama hiç bir sonuç alamıyorum. lcw bana paramı iadesini yapması için ne yapmam gerekiyor anlamış değilim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK