LG Ürünü Satıncıya Kadar Müşteri Odaklı Sonrası Hiçbir Hizmet Yok...

Demir BEY     10 TEMMUZ 2020  

 

Yaklaşık 25 gün önce Bodrum medya marketten aldığım bir urun. Bodrum daki Medya market guya LG YETKILI servisine yönlendirdi. uyarmama rağmen Servis dış üniteyi belediyeye ait elektrik direğine yasladı. Daha sonra Belediye bu dış ünitenin olduğu yerden sökülmesini istedi. Tekrar servisi Aradım. Servis gelip tekrar kesif yaptı 1200 gibi bir maliyet çıkardı. Salı günü gelip hizmet vereceklerdi. Atlattılar. tekrar arasın ertesi gün geleceğiz dediler atlattılar.. yani salı çarşamba perşembe ve bugün cuma ısrarla arıyorum. daha sonra deyip yalan yanlış gerekçelerle yine atlattılar. Ben izmirde çalışan biriyim. İşimi gücümü bırakıp servis ile uğraşıyorum. LG gibi bir firmanın bu tür bir servisle çalışması ayıp. LG ürünü satıncaya kadar müşteri odaklı ondan sonra hiçbir hizmet yok sahip çıkma yok. Sarıcı Media Markt ise malı satıncaya kadar onun da umurunda değil. Yazıktır. Ayıptır. ciddi mağdur edilmiş durumdayım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

LG 1 Ay Deneme Süresi Memnun Kalmazsanız İade Denildi Sorunum Giderilmedi...

Musa BEY     8 TEMMUZ 2020  

 

Lg chem EKOL marka su arıtma cihazı. Haziran ayında cihaz evime kuruldu ölçüm işlemi yapılmadı cihaz yok en kısa sürede gelip suyun ölçümünü yapacaz dediler, suyun tadında sıkıntı vardı, bulanık akıyordu aradım düzelir dendi 3 gün sonra gelip bakacağız dendi, ne gelen var ne aramalarıma, mesajlarıma cevap veren. Defalarca aradım mesaj attım hiçbir şekilde geri dönen olmadı kimsede ilgilenmedi. Ürünü satarken 1 ay deneme süresi menmun kalmazsanız iade denildi hiçbir şekilde sıkıntı giderilmedi. En çok kızdığım nokta kimsenin bu işle ilgilenmemesi muhattap bulamıyorum. Berbat bi firma hala cihaz evimde istemiyorum gelin alın diyorum telefonlarımı açmıyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

LG Çamaşır Makinesi Deterjan Haznesi Paslandı...

Ercan BEY     6 TEMMUZ 2020  

 

Marka 6 yıllık makinamızın deterjan haznesi kapkara paslandı değişimini talep ediyoruz. Daha önceki Arçelik çamaşır makinamızı 25 yıl kullandık böyle bir durumla karşılaşmadık. Çözüm İçin desteğinizi bekliyoruz. İyi günler.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

LG Ürünüm Ne Zaman Servisten Döneceği Belli Değil...

Mehmet BEY     10 HAZİRAN 2020  

 

Lg çamaşır makinası. 20 Nisan 2020 tarihinde makinam bozuldu. Yetkili servis geldi. parça siparişi verceğiz dediler kaydını alıp gittiler. 25 Mayısta eve gelip parça geldi dediler makinayı alıp gittiler.15 gün geçti telefon açıyorum servis yetkilisi gelen yedek parçada sorun çıktı yeniden sipariş geçeceğiz dediler. Ne zaman ürünümü tamir edeceksiniz diyorum zaman vermiyorlar. Çok mağdur oldum ne zaman yapılacağını bilsem ona göre hareket edeceğim. Servisi ne zaman arasam biz dönüş yapacağız diyorlar ama arayan soran yok.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

LG Markasına Güvenim Kalmadı...

Tuncay BEY     31 MAYIS 2020  

 

LG Televizyonda görüntü kararması oldu, Sorunun ledlerden olduğu tarafımıza söylenmiştir. Bu ledlerin değişimi için bizden 600 ila 900 tl arasında bir rakam istendiği, ve televizyonun 3 ila 5 gün arasında tarafımıza tamir olduktan sonra iade edileceği (Geçici olarak TV Desteği bile verilmeyeceğini) İSKENDERUN'da bulunan GÜRSES ELEKTRONİK tarafından söylenmiştir. Sayın yetkili dünyada teknolojinin en üst seviyeye geldiği bu ortamda insanlar 3- 4 senede bir televizyon değiştirecekse MARKA'nıza olan güvenin kalmayacağı ve elektronik ortamlarda da bu tür şikayetlerin çok fazla olması bizleri üzmüştür. Ürününüzün arkasında durmanızı rica ederim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

LG Sürekli Teknik Servis Çağırmak İstemiyorum...

Faruk BEY     29 MAYIS 2020  

 

LG televizyon.10.08 2017 de satın aldım. Bir yıl sonra görüntüde kararma şikayetiyle teknik servise başvurdum.11 gün sonra tarafıma tamiri yapılıp iade edildi. Aynı arıza 5 ay sonra tekrar başladı. Tv alıp 5 gün sonra ön paneli komple değiştirdiler. Aynı arıza birkaç gün önce yine başladı. Ben panelin 2 yıl garantili olduğunu zannetmiştim. Teknik servisle yüz yüze görüşüp şikayetimi dile getirdim. Panelin 6 ay garantili olduğunu sürenin bittiğini ve tamirini istiyorsam para talep edileceği tarafıma bildirildi.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.