Lumberjack Şikayetleri

Lumberjack Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 05

Cevap Sayısı   : 00

Lumberjack Ürünümü 1 Gün Kullandım Açılma Oldu...

Barış BEY   1 EKİM 2020  

Lumberjack, 09.30.2020 de aldığım ayakkabıyı 10.01.2020 yani 1 gün sonra değişime götürdüm olmadığı için, kabul etmediler Flo mağazasından aldım. Gereğinin yapılmasını arz ederim

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Lumberjack Ürünümü 1 Gün Kullandım Açılma Oldu...

Mehmet BEY    14 Eylül 2020  

Lumberjack240 lira vererek aldığım spor ayakkabı daha bir ay olmadan iki yerinden yırtıldı, burun kısmına yakın olunca tereddüt ettim ama daha sonra üst tarafları da gitmeye başladı. İzmir konak şubesine götürdük incelenecek size haber vereceğiz dediler.Bugün "M601600131I019380002 takip nolu urununuz incelenmiş üretim kaynaklı bir kusur bulunamamıştır Urununuzu teslim almak icin mağazamiza ziyaretinizi bekleriz. " diye mesaj geldi.Eğer ayakkabıyı 1 ay bile dayanamayacak kadar kalitesiz yaptıysanız suç bizim mi.Rezalet !Sakın yanılıp'da bu mağazadan ve bu markadan alışveriş yapmayın. Hemen tüketici haklarına başvurucam iade etmek yerine firmaya güvenip değişime yollamak benim hatam oldu

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Lumberjack Ürünümü 1 Gün Kullandım Açılma Oldu...

Nihat BEY    22 HAZİRAN 2020  

Şanlıurfa novada şubesinden aldığım ürünü 1 gün kullandım. Ayakkabının yan tarafında ufak bir açılma oldu. Ürünü inceletmeye gönderdim. İnceleme sonucu herhangi bir hata olmadığına dair mesaj geldi. Mağduriyetim giderilemezse tüketici heyetine başvuracam.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Lumberjack Ürün Sorunum İçin İade Talep Ettim Hiçbir Çözüm Getirilmedi...

Ebru HANIM     18 HAZİRAN 2020  

 

Flo mağazasından aldığım lumberjack marka spor ayakkabının giydikten bir saat sonra ayağıma vurması ve arka topuğum çok kötü bir şekilde yara yapmasıyla beraber bir hafta çok şiddetli ağrı çektim. Sonrasında ayakkabının iade veya değişimi için flo mağazasına başvurdum. Mağaza müdür tarafından incelemeye gönderilmesi gerektiği belirtildi. Kendiside ürün inceleme belgesine dikiş hatası yazmasına rağmen ve gerçekten ayakkabıda bir problem olmasına rağmen( çünkü daha önce hiçbir ayakkabının yapmadığı kadar derim yüzüldü) Üretimden kaynaklı hata olmadığı ve ürünü teslim alabileceğimi belirten mesaj aldım. Ayağımı o hale getirse bir ürünü tabikide tekrar kullanmak istemem iadesini talep etmeme rağmen hiçbir çözüm getirilmediği için böylesi bir firmadan böyle bir hizmet aldığım için şikayetim var.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Lumberjack Ayakkabı Bir Kez Kullandım Ürün Sorunu Olarak Kullanıcı Hatası Diyor...

Nedim BEY      8 HAZİRAN 2020  

 

Lumberjack marka aldığım ayakkabıyı sadece bir kez giymiş ve topuk kısımlarında ayakta tahriş ve yara yaptığından iki kez incelemeye göndermiş olmama rağmen, sonuç yine 'kullanıcı hatası' olarak gelmiştir! Aldıktan sonra sadece bir kez kısa bir süre giyilip ayaklarda böyle bir rahatsızlık yaratan ayakkabıda nasıl bir kullanıcı hatası olabilir aklım almıyor!

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK