Mac Fit Şikayetleri

Mac Fit Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 04

Cevap Sayısı   : 00

Mac Fit Pandemiden Dolayı Sözleşmenin Sonlandığını Düşünüyordum Mağdur Edildim...

Burak BEY      12 AĞUSTOS 2020  

 

Pandemi döneminde salonlar kapatıldıktan sonra sözleşmenin sonlandırıldığını düşündüğüm için macfit ile iletişime geçmedim fakat salonlar açıldıktan sonra otomatik olarak çekim işlemi 2 aylık olarak gerçekleşmiş uzun zamandır arkadaşlarımla birlikte gittiğim macfitin bu durumla ilgili yapıcı davranmasını ve para iadesinde bulunması gerektiğini düşünüyorum dişimizden tırnağımızdan arttırarak gittiğimiz spor salonumuzun yardımcı olmasını bekliyoruz kayıtlardan bakıla bilir 1 gün bile gitmedim ama bu durum keyfi gitmemezlik değil spora başlayıp 1 hafta sonra bırakanların durumu gibi değil farklı bir durum var ve bunu biliyorsunuz bundan dolayı yardımcı olmanızı istiyoruz.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Mac Fit Haksız Kesinti Ücretimin Tarafıma Ödenmesini İstiyorum...

Deniz HANIM      18 TEMMUZ 2020  

 

Merhaba Covid 19 dolayısıyla 8 haziranda salon kapandı Haziran ayında acildi ancak sıkıntı devam ettiğinden dolayı hiç gitmedim salona benim aylık üyelik aidatım 100₺ ancak hiç gitmediğim ve temmuz ayı başında dondurduğum üyeliğim için Haziran ayı 103.23₺ Temmuz ayı aidatı 127.28₺ haksiz kesintinin tarafıma geri ödenmesini istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Mac Fit Ekibi Müşterilerine Karşı İlgisiz Davranıyor...

Çiğdem HANIM      15 HAZİRAN 2020  

 

Merhabalar, eşim ve ben yaklaşık 4 ay önce MACFit Göztepe Loft’a kayıt olduk. Açılalı 1-2 ay olmuştu. Büyük ve deneyemli bir şirket diye hiç düşünmeden kayıt yaptırıp, bir senelik peşin üyelik bedelimizi ödedik. Bizim üyeliğimiz, ayrıcalıklıydı ve bu ayrıcalıklardan( ücretsiz su, havlu, vs...) yararlanabilmek için kart gerekiyordu. Normalde üye olur olunmaz verilen bu kart, bana 2 hafta sonra verildi ve eşim ise hiç alamadı. O işlerinden dolayı hiç gidemedi, bende 2 hafta gidebildim. Sonra Corona patlak verdi ve spor salonları kapatıldı. Zaten ilgisiz ve alakasız olan ekip, bu süreçte de daha da ilgisiz oldu. Şu anda üyeliğimizi iptal etmek istiyoruz, pandemi süresince kapalı olan dönemi üyeliğimize ekleyeceklermiş ama bu olağanüstü bir durum olduğu için biz tamamen iptal etmek istiyoruz. Tabiki yine muhattap bulamıyoruz! Forumlardan ya da sosyal medyadan benim gibi iptal etmek isteyenlerden okuduklarım ise, sözleşmedeki iptal ve ceza kurallarını uygulayacaklarını söylemişler. Bu süreç olağanüstü ve pandemi, bu koşullar altında sağlık söz konusu ve hemen hemen tüm hizmet şirketleri, erteleme ya da tamamen iade ile çözüm buldu. Kimse iptal koşullarını uygulamadı, uygulayamazda.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Mac Fit Para İademi Yapmıyor...

Sinan BEY      12 HAZİRAN 2020  

 

Mesajlarıma rağmen Ocak 2020 tarihi itibariyle 1 yıllık peşin ödememi Mac Fite yaptım. Kağıthane Axis dek salona devam ederken pandemi nedeniyle Mart 2020 ayı itibari ile kalan miktarın hesabıma iadesini istedim defalarca. Sürekli oyalama yapılarak ödemem iade edilmiyor. Para iadenin hesabıma yapılmasını istiyorum, devam etmeyi istemiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK