Metro Turizm Şikayetleri

Metro Turizm Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 13

Cevap Sayısı   : 00

Metro Turizm Sorunuma Çözüm Bulamıyor...

Onur BEY       15 AĞUSTOS 2020  

 

Metro turizm bindiğim araçta muavin maske çenesinde dolaşıyor ve otobüste 30 numaralı koltukta oturup koltuk yerinden çıkmış şoför frene bastığında uyurken ön koltuğa çarpıyorum.muavine çözüm üret dediğimde yapacak bir şey yok diğer koltuğa otur diyor ee o zaman nerede sosyal mesafe nerde verdigim ücret karşılığında aldığım hizmet.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Metro Turizm Mağdur Etmeye Devam Ediyor...

Candan HANIM       30 TEMMUZ  2020  

 

Metro Turizm, Samandira tesisinde hiçbir Corona önlemi alınmamış. İnsanlar iç içe ,duracakları yerler bile belirlenmemiş. Minibüs ile şehirler arası yolculuk yapılacağını zaten biliyordum fakat yarim saat rötarlı kalkıp 10 dk daha başka bir durakta yolcu bekleyeceğimizden ve internet sitesinde iki koltuktan birinin aile ferdi olmadığı surece boş olacağı yazmasına rağmen minibüsün hınca hınç doldurulacağından habersizdim. Yolcuların haklarına sirayet etmemesi için fotoğraf çekip yüklemek istemiyorum gerekirse araç kamerasından her şeyi kontrol edebilirsiniz. Bir daha hiçbir işte metro markasıyla olmayacağım. Kimseye de önermiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Metro Turizm Resmen Hayatımız Tehlikede...

Kader HANIM       29 TEMMUZ  2020  

 

Metro turizmle yapmış olduğum yolculuk tam bir rezaletti resmen hayatımız tehlikedeydi maske takan şoför yok, sigara içiliyor, otobüs arıza veriyor, varış olarak sabah 6:30 da belirtmiş oldukları saatte otogar da olmadık saat Şuan sabah 09:00 olmasına rağmen hala yoldayız şoföre insan bu kadar geç kalmaz ama dediğimizde yazhaneler size yakan atıyor gibi imalı sözlerle karşılaştık bayanlarla nasıl konuşulacağı bile bilinmiyor çok üzücü gerçekten.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Metro Turizm Hava Alanı Servisi Var Denildi Kandırıldım...

Hayati BEY      12 TEMMUZ  2020  

 

Metro turizm Çaycumadan bilet alırken hava alanı servisi var diyorlar ama alakası yok Samandıra da indim yok dediler ne kadar adiler.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Metro Turizm Pandemi Sürecinde Önlem Almıyor...

Selin HANIM      5 TEMMUZ  2020  

 

05.04.2020 tarihinde denizli terminal yazhanesinden Kastamonu'ya bilet aldım. Otobüste çift oturtulması yasak olduğu halde hiçbir bilgilendirme yapılmadan bana bileti sattılar. Otobüse bindiğimde çiftli oturmanın yasak olduğunu söylediğim halde çiftli koltuktan bilet aldığımı ve artık çiftli oturtulabildiğini söylediler. Yanımdaki bayanı tanımadığım halde yanına oturtuldum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Metro Turizm Sebepsiz Yere Biletimi İptal Etti...

Salih BEY      29 HAZİRAN  2020  

 

27/06/2020 tarihinde saat 11:45 e serik ten Erzurum a otobüs bileti almıştım. Sefer saatine iki saat kala hiç bir sebep göstermeden seferi iptal etti firma. Sonra incelediğimde otobüste yolcu az diye kafalarına göre seferi iptal ettiklerini öğrendim. Acil gitmem gereken bir durumdu ama metronun keyfi uygulamaları yüzünden mağdur edildim. Çok basit bir firmaymış ismine şakın aldanmayın metro turizmden bilet alırken on defa düşünün sonra karar verin yoksa sizde madur olabilirsiniz.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Metro Turizm Son Derece Kötü Ve Sorumsuz Bir Firma...

Masal HANIM      18 HAZİRAN  2020  

 

Alibeyköy otogarında 15.50 Orhangazi otobüsünü bekliyorum. 15 dakika geç geldi ve gişedeki personellere soru sormak için sesleniyoruz kimse suratımıza bakmıyor. Böyle firmada olmaz olsun çalışanda. Bu nasıl bi sorumsuzluk sadece bu firmada sorun yaşıyorum. Mecbur kaldığım için bilet aldım yoksa böyle bi firmayı asla tercih etmiyorum. İlgilenmeyeceksiniz biliyorum ama yinede yazıyorum. Son derece kötü bir firma ve sorumsuz.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Metro Turizm Mağdur Etti...

Nurullah BEY      17 HAZİRAN  2020  

 

17 Haziran 2020 tarihinde 16.15 de metro turizmden bilet aldım. Bilet erdemli adana arasında idi. Araç bozulmasından kaynaklı 1 saati aşkın gecikme yaşandı. İnternetten alındığından dolayı şube de iptal edilmedi. Müşteri hizmetlerini aradık. Müşteri temsilcisi iptalin olması için şubeyi aradı. İptali onaylıyor musun diye sorduktan sonra onaylıyorum deyince eşime söyledim yeni bilet aldı. Bu sırada telefon yüzümüze kapandı. Tekrar aradığımızda 15 iş günü içinde döneceklerini söylüyorlar. Mağduriyetimin giderilmesini istiyordum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Metro Turizm Araç Arızası Sorununu Çözmeleri Uzun Sürdü...

Hilal HANIM      8 HAZİRAN  2020  

 

08.06.2020 tarihinde saat 12 de olan otobüsüm saat 13 de hareket etti ve araba arızası nedeniyle yaklaşık 30-40 dk yol kenarında şoför ve muavin tamir etmeye çalıştı ve Gebze de sanayiye uğrayacaklarını söylendi. Hastanede randevumuz olduğu halde hiçbir açıklama yapılmadan mağdur edildik. Hiç memnun kalmadım. Bu corona sürecinde biletler yeterince pahalı iken birde bu durumlar yaşandı.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Metro Turizm Otobüs Seferi İptal Oluyor Bana Haber Verilmiyor...

Emre BEY       30 MAYIS 2020  

 

Memleketime gitmek için günlerce uğraşıp izin alıyorum. Sonra metro turizimden 30.05.2020 tarihine 14.15 saatine internet üzerinden bilet satın alıyorum. Otobüse binmek için gidiyorum. Otobüs saatinin geçmesine rağmen otobüs gelmiyor. Defalarca firmayı arıyorum. Saatlerce ulaşmaya çalışıyorum. Ulaşamıyorum. Daha sonra ulaştığımda firma bana seferin iptal olduğunu söylüyorlar.  Ben bu bileti satın alırken mail adresimi veriyorum. Telefon numaramı veriyorum. Madem sefer iptal oluyor neden bana bir dönüş yapılmıyor. Saatlerce gelmeyecek otobüsü bekliyorum. Metro turizimden şikayetçiyim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Metro Turizm Hizmette Yardımcı Olmuyor...

Abdulbari  BEY       30 MAYIS 2020  

Ben köydeyim. 8 bilet aldım. Bir taneyi ertelemek istiyorum. Bana diyorlar buraya geleceksin. Gelebilseydim zaten ertelemezdim. Bu mudur hizmetiniz?

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Metro Turizm Otobüs Otogara Uğramadan Gitti...

Muhammed BEY       19 MAYIS 2020  

 

Metro Turizm 15 mayıs 2020 tarihinde saat 20.45 samandıradan bursaya bilet aldım fakat otobüs otogara uğramadan gitmiştir hem paramı geri alamıyorum hem de mağdur oldum

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Metro Turizm Para İademi Alamıyorum...

Hüseyin BEY       6 MAYIS 2020  

 

Metro turizm 30.03.2020 Edirne İstanbul arası 5.15 aracı iptal olan metro turizmden öncesinde bilet aldım telefon üzeri ve biletim iptal oldu ve bana herhangi bir geri dönüş sağlanamadı. Müşteri temsilcileri telefonları açmıyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK