Migros Market Şikayetleri

Migros Market Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 08

Cevap Sayısı   : 00

Migros Ürünlerin Ambalajları Açık.

Işıl HANIM    26 EKİM 2020  

Migros sanal marketten tavuk ve mantar sipariş ettik. Tavuğun poşeti yırtılmış ve uzun suredir yırtık oldugunum göstergesi olarak derisi kararmıştı. Mantarın yüzeyi yapış yapıştı. Normal şartlarda satılması mümkün olmayanlar bize mi yolluyorsunuz yazık degil mi çöpe giden paraya. Bu son alışverişim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Migros İade Hakkımı Kullanmak İstiyorum..

Gökhan BEY      29 EYLÜL 2020  

Migros 5m çanakkale şubesinden aldığım sinbo marka elektrikli ızgaranın ayakları çok kısa ve konulan yere zarar verebilir düşüncesi ile kullanmadan iade ettmek istiyorum mağaza yetkilileri iade alamayacaklarını söylüyorlar. 14 gün içinde iade hakkımı kullanmak istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Migros Market Mağdur Etti...

Buse HANIM      6 AĞUSTOS 2020  

06.07 2020 tarihinde bu ürünlerin siparişi verdim cep telefonuma en geç 2 gün içinde kapınıza teslim edilecektir mesajı geldi. Daha sonra migros urla şubesi benim ürünlerimi kargoya verdiğini söyledi yurt içi kargoyu aradım ve bana urla bilgi mahallesine servisler olmadığını gelip ürünlerinizi alın dediler. Urla migros ile yurt içi kargo arası yürüme mesafesinde olup ben urlaya gittikten sonra yurtiçi kargoya gitmektense migrosa gidip ürünlerimi alırdım. Bugün tam 1 ay oldu ve parasıda iade edilemedi Migros müşteri hizmetlerine telefon edip ürünlerimin neden gelmediğini sordum ürünlerimin kocaelinde olduğunu söylediler bu ne saçmalık 2 adım yerden gelmiyorda kocaelinden mi gelecek SİZİ TÜKECI HAKEM HEYETİNE ŞİKAYET EDICEM.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Migros Market Pandemi Sürecinde Sınıfta Kaldı...

Arzu HANIM      1 AĞUSTOS 2020  

Cayyolu Migrosa (arcadium avm karşısi)1 Ağustos 2020 tarihinde saat 10:10 civarı alışveriş için gittiğimde maskemi yanımda getirmediğini farkettim. Danışmadan 1 adet verilmesini rica ettim. Ancak kalmadığı belirtilerek 1 kutu satın almam için getirildi. Bilmediğim bir markayı almak durumunda bırakılmak bir yana Migros gibi büyük bir market zincirinde böyle durumlar için maske verilmemesini esefle karşıladım. Migrostan çok daha küçük marketlerde bile bu tür durumlarda maske ve hatta eldiven temin edildiğine şahit oldum. Bu durumdan dolayı rahatsızlığımı paylaşmak istedim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Migros Market Vaat Edilen Bonus Kartıma Yansıtılmadı...

Zehra HANIM      7 TEMMUZ 2020  

07.06.2020 tarihinde Money kredi kartım ile yapmış olduğum 519.80 kuruş tutarındaki market harcamasına karşılık vaat edilen 75 tl lik bonus kartıma yansıtılamamıştır. Aylık en kötü 2000 tl ye yakın market alışverişlerimde tercihimi Migrostan yana kullanırken bu tutum karşısında tercihlerimi değiştirmeyi düşünüyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Migros Market Kasada 5 Kuruşun Konulmadığını Söyleyerek Haksız Kazanç Sağlıyorlar...

Öznur HANIM      7 HAZİRAN 2020  

Her alışverişte para üstüne 5 kuruş eksik verip, istediğimizde ise olmadığını belirtiyorlar. Şimdi ise artık kasalara 5 kuruş konulmadığını söylüyorlar. Bu şekilde milyonların üzerinden haksız kazanç sağlıyorlar. İtiraz ettiğimizde de şikayet edin deniliyor. Bu nasıl bir hizmet böyle, milletin 5 kuruşuna göz dikmişler. Bizler tek birey olarak belki umursamıyoruz ama onlar poşete bile 20 kuruşu kabul etmiyorlar. Lütfen bu konuyla yetkililer denetleme yapsın ve gereken yapılsın.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Migros Market Ürününün Arkasında Durmuyor...

Mustafa BEY      31 MAYIS 2020  

Merhabalar yaklaşık altı ay önce Kayseri form Migros mağazasından skechers markalı ayakkabı aldım sağ ve sol ayakkabımın iki tarafında da kırılmadan kaynaklı deformeler oldu. Faturası ile mağazaya götürdüm ve orada ilgili bir kişi garantisinin bulunmadığını söyledi. Ben aynı ayakkabıyı ikinci kez aldım ve diğerini aynı şartlarda 2 senden fazla kullanmama rağmen deforme dahi olmamıştı. Koskoca bir kurumsal mağazanın arkasında duramayacağı malı satmamasını rica ediyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Migros Market Sahte Anket İle Dolandırıldım..

Hatice HANIM      30 MAYIS 2020  

Migros, Covid-19 mağdurlarına destek için hediye kampanyası başlatmış, ankete katıldım ve 500 TL değerinde alışveriş çeki kazandım. Sende şansını dene adı altında anket doldurtuluyor. Faturalı hat üzerinden para kesiyorlar. Sahte dolandırıcılık olduğunu anlayasıya kadar iş işten geçiyor. 

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK