Millenicom Şikayetleri

Millenicom Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 16

Cevap Sayısı   : 00

Millenicom  Çözüm Odaklı Çalışmıyor...

Ayşegül HANIM      6 EKİM 2020  

Milenicom, 3 ay önce nakil verdim ve hala bağlanılamadı. 4 kere arızaya geldiler ama bir çözüm alamadım.

İptal talebinde bulundum 500 küsur TL cayma bedeli talep ediyorlar! Anlamadığım şey bu 3 ay içerisinde veremedikleri hizmetin faturasını çıkarmasını çok iyi biliyorlar ama hizmet vermesini bilmiyorlar. Müşteri hizmetleri bir çözüm bulamadı hala.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Millenicom İnterneti İptal Etmek İstiyorum...

Ayşegül HANIM      15 EYLÜL 2020  

Millenicom ev interneti mi iptal ettirmek 1 haftadır iletişim kuramıyorum icin müşteri hizmetlerini 20 dakika hatta beklettim açmıyorlar verdikleri fax numarasını iptal dilekçemi göndericem fax cevap vermicek sekilde kurulmuş anlamıyorum bu devirde ne fax yeni abone olsak hemen hallediliyorlar evrakları watsapptan bu konuda yardimci olursanız sevinirim iletişim kurulmuyor

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Millenicom Fişe Takdım Çalışmıyor...

Ayşegül HANIM      10 EYLÜL 2020  

 

Millenicom
10 gün önce Acibadem'den Kağıthan'ye taşındım. İnternetimi taşımak için başvuruda bulundum. Bana işleme alındığını en geç 7 gün içinde açılacağını söylediler. Port açılımı için türk telekom'dan bir operatörün geleceğini, interneti bağlamak için ise; 69TL faturama yansıtılacağını ilettiler. Modeme fişe taktığımda çalışmayacak mı neden bunun için size para ödüyorum sorusunu sorduğumda ise; evet öyle olacak dilerseniz siz yapabilirsiniz cevabını verdiler.
Ertesi gün Millenicom'dan internetimin açılmış olduğunu belirten bir mesaj aldım. Modeme fişe taktim ve internet çalışmadı. Yaklaşık 3 gün boyunca teknik birimden sayısız operatör ile görüştüm. Bana modemi formatlattılar ve tekrar kurduramadılar.. En son biri youtube'dan tuturial izleyerek kurabilirsiniz dilerseniz teknik destek iletelim, ücretimiz 89TL dedi. Daha önce 69TL idi şimdi neden arttı diye sorduğumda yanlış bilgi verilmiştir size cevabını aldım.
Dün başka bir operatör aradı, bugün saat 10:00'da Türk Telekom'dan port için tekrar geleceklerini ama gelen kişinin kabloyu açıkta bırakıp gideceğini bağlatmak için bir elektrikçi çağırmam gerektiğini söyledi. İtiraz ettim, önce 99TL'ye biz yapalım dedi sonrasında da size ücretsiz olacak taahhüt veriyorum dedi. Bugün hiç kimse gelmedi. Tüm bunları yaşarken günlerdir iptal birimine ulaşmaya çalışıyorum ama ulaşamıyorum. İptal edemiyorum, internetimi bağlatamıyorum...
Millenicom mu asla onların tuzakına düşmeyin

 

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Millenicom Hizmeti Çok Kötü...

Emre BEY        25 AĞUSTOS 2020  

 

Millenicom internet. Öneri üzerine kullandığım bir hizmet kesinlikle tavsiye etmiyorum çok kötü bir hizmeti var internet kullanmayın daha iyi.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Millenicom 10 Gündür Hattımı Başka Şehre Nakil Ettiremedim...

Mehmet BEY        13 AĞUSTOS 2020  

 

Sakın bu İnternet markasına abone olmayınız bu devirde 10 günde hattımı başka şehre nakil ettiremedim belki 10 sefer aradım ama sonuç yok her bir müşteri hizmetleri görevlisi başka şeyler söylüyor birbirlerinden haberleri yok.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Millenicom Ortada Bir Haksızlık Var...

Alper BEY        24 TEMMUZ 2020  

 

Millenicom firması Mayıs telefon hattim ve internet hattimi farklı bir operatörden taşıyarak özgürüm kampanyasına dahil edeceğini taahhüt ederek 74.90 tlye bu hizmeti vereceğini belirtmiştir. Temmuz ortasında internetim kesilmiştir. Kendi imkanlarımla öğrendiğimde borcum olmayan 30 yıldır kullandığım telefon hattının iptal oldugunu öğrendim. Telefon hattim iptal oldugundan internet de kullanamıyorum. Şimdi de beni daha yüksek ücretle yalın internete geçirmeye çalışıyorlar. Bu haksizlik ve ahlaksızlığa nasıl dur diyebilirim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Millenicom 2 Gündür İnternetim Yok...

Aydın BEY        16 HAZİRAN 2020  

 

İnternet aldığım firma ve 2 gündür internetim yok. Sürekli aramalarıma rağmen herhangi bir sonuç alamadım. Muhatap yok. Bu sürekli böyle. Lânet olsun abonelik yaptığım güne.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Millenicom İnternetim Çekmiyor...

Can BEY        22 MAYIS 2020  

 

Merhaba kolay gelsin sizden ricam bana yardımcı olur musunuz internetim çekmiyor memnun değilim arıyorum ulaşamıyorum WhatsApp destek hattından yazıyorum üç gün sonra cevap veriyorlar yarım yamalak fatura bir gün geç yatsın ardı ardına SMS atıyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Millenicom Yetkili Birilerine Ulaşamıyorum...

İbrahim BEY        19 MAYIS 2020  

 

Millenicom ınternet bağlantım 11 gündür yok 08.05.2020 'dan bu yana aradığım halde ilgilenen olması çok mağdurum lütfen biri sesimi duysun.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Millenicom Sorunlarımıza Dönüt Vermiyor...

Ömer BEY        19 MAYIS 2020  

 

Böyle rezalet görmedim ,insanlarla dalga geçiyorlar ,madem başında oturup internet kullanıyoruz ve bunun ödemesini yapıyoruz yazılı sözlü olarak bildirdik hiçbir çözüm bulunmuyor. Tek bir kuruşumu bile helal etmiyorum bu firmaya . yazıklar olsun reklam yerine hizmet verin.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Millenicom Biz Öderiz Dediler Ödemediler...

Halim BEY        12 MAYIS 2020  

 

Milleni.com ben dsmart İnternet kullanıyordum Milleni.com u aradım İnternet hakkında kampanya ve bilgi almak için bana hemen bize geçin dediler bende onlara dsmart kullanıyorum 3 ay kaldı taahhütlü paket dedim olsun dediler biz cayma bedelini ödüyoruz dediler siz cayma bedelini ödeyin dekontunu whappsat üzerinden atın bize dediler peki dedim ben geçtim bunlara fakat 10 defa aradım İnternet çekmiyor diye sonuç olarak 35 günün sonunda bedavaya keriz gibi para vermektense superonline ye geçerim dedim ve geçtim dsmart tan fatura geldi 134 lira cayma bedeli yine aradım Milleni.com u siz dekontunu bize yollayın ödeyip dediler ödedim yolladım WhatsApp tan şimdi kıvırıyorlar ödemiyorlar yardımcı olursanız sevinirim saygılar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Millenicom Modem Bozuk Bahanesi...

Büşra HANIM        11 MAYIS 2020  

 

Ev internetim Millenicomdan aldığım bir paket ile devam etmektedir. Ancak belli aralıklarla İnternet hızım o kadar yavaşlamaktaki hiçbir işlem yapamamaktayım. Benim anlam vermediğim 2 nokta var. Birincisi bana taahhüt edilen internete ulaşamıyor olmam. Bir diğeri ise sorun yaşadığımda millenicom müşteri hizmetlerini arayıp yardım aldığımda anlık olarak internetim bir süre hızlanıp daha sonra çalışmaz hale gelmesi. Devamlı olarak sorunun modemde olabileceği gibi savunmalar ile yaklaşıyorlar ancak dediğim gibi bir modem değişikliği olmadanda uzaktan müdahaleleri ile bile bazı düzeltmeler sağlayabilirlerken (bunun devamlı bir iyileştirmeye dönüştürülememesi verdiğim paraya yazık anlamına geliyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Millenicom İptal Denilip Fatura Gönderiyorlar...

Turgay BEY        11 MAYIS 2020  

 

Ben geçen sene 2019 .11 aydan beridir kullanmadığım halde sürekli fatura ödüyorum iptali icin bi çok kez aradım iptal edeceğiz deyip iptal etmiyorlar sürekli de fatura geliyor hesabınız dondurulmuş dediler soruşturduğumda 2 fatura gine gelmiş allah rızası için bi yardımcı olun ödeme durumumda yok borç edip ödeme yapıyorum deprem zereyim bi yardımcı olun lütfen

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Millenicom İnternet Arızam Yapılmadan Borç Çıkardılar...

Şahide HANIM        10 MAYIS 2020  

 

Milenicom........30 küsur gündür nakil yaptım bağlantı sorunum var bağlantı bina kutusuna yapılmış ama benim kablo beli değil kablomun ucuna abone numaram yazılması lazım ama tespit edemiyoruz kabloyu çekip öyle bırakılmış gereken yerleri defalarca aramama rağmen 8503330333 numaralı telefonu aradım bana hep mesajla ulaşıyorlar arıza kayda alınmıştır Diyarbakır'daki elemanlarını defalarca aramama rağmen gelir arızayı yaparım 70 ytl para alırım diyor telefon 5539903251 elamının numarası internetim nakilden dolayı bağlanmadığı halde bana 152 00 ytl borç çıkmış lütfen bununla ilgilenmenizi rica ediyorum saygılarımla.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Millenicom İnterneti Açmak İçin Para İstedi...

Sadık BEY        10 MAYIS 2020  

 

Millenicom Sözleşmeye göre 2 yıl 69,90 tl ye ödeme yapıcaktık.Ama iki ay kullandıktan sonra internette kesintiler yaşanmaya başladı sonradan ise tamamen kesildi.Müşteri hizmetlerini aradığımda artık faturaya 10 tl daha fazla ödeme yapmamızı yoksa internetimizi açmayacaklarını söylüyorlar.İnternet hızlarıda iyi değil.Sözleşmede yazmayan bir durum bu.Fazladan para almak için her şeyi yapıyorlar. İnstagram sayfasına girdim millenicom un.Yorumlarda hep şikayetler var.İnternet hızının kötülüğünden geçtim fazladan para almak nedir?

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Millenicom Çekmeyen İnternete Para Ödüyorum...

Can BEY        7 MAYIS 2020  

 

Millenicom Aylık 90 TL fatura ödüyorum internetten hiç memnun değilim çekmiyor arıyorum ulaşamıyorum kimseye geri dönüşte yapmıyorlar WhatsApp destek hattından yazıyorum iki 3 gün sonra cevap veriyorlar lütfen yardımcı olur musunuz

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK