MNG Kargo Gönderilemeyen Kargomun Ücretini Hala Ödemedi...

Muammet BEY   29 TEMMUZ 2020  

Yurtdışına kargo gönderecektim kargoyu aldılar fakat "bu kargo gitmez" dediler pandemiden dolayı kargoyu yollamadılar kargo türkiyeden çıkmadan geri verdiler parasınıda iade edeceğiz dediler ama 2 aydan fazla zaman geçti halen ödeme yapmadılar. Arayıp soruyorum halledeceğiz diyorlar ama halletmiyorlar. Benden dilekçe istediler verdim banka bilgilerimi istediler verdim ama halen para yatmadı en son bayrama kadar bu hafta kesin yatar dediler ama halen yatmadı.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

MNG Kargo Ürünlerimin Bir Kısmını Kaybetti...

Hayri BEY   28 TEMMUZ 2020  

Yaklaşık olarak 2 ay önce temizletmek için tek poşet yapıp bantladığım ve gönderdiğim 7 adet ayakkabımın iki tanesi kayboldu. Bununla ilgili tazmin dilekçesi oluşturmamı söylediler. Yaklaşık olarak 1.5 ay oldu.  Müşteri hizmetlerini arıyorum birisi en fazla 15 gün diyor 1.5 ay oldu diyorum susuyor diğeri aylarca sürebilir diyor. Diğeri tazmin dilekçesini yeniden yazmamı söylüyor bir diğeri ise gerek olmadığını beklemem gerektiğini söylüyor. Kurum kesinlikle sorunumu çözmüyor benimle iletişime geçmiyor. 2 aydır ayakkabılarım yok bir daha asla Mng kargo ile çalışmayacağım sokakta görsem yolumu değiştiririm.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

MNG Kargo Kargom 1 Haftadır Aktarma Merkezinde...

Erkan BEY    25 TEMMUZ 2020  

16.07.2020 tarihinde Trendyol üzerinden almış olduğum ürün 18.07.2020 tarihinde MNG Kargo’ya verilmiş.Ürün İzmir çıkışlı.Ancak bugün ayın 25’i olmasına rağmen hala aktarma merkezinde bekletildiğini öğrendim.Bu nasıl bir rezilliktir.Siz nasıl bir kargo firmasısınız. Bir haftada hala aktarma merkezinde kargo bekletiyorsunuz. Açıklama olarak da yoğunluktan bahsediyorsunuz. Sizden başka hiçbir kargo firmasında bunu görmedim.Yazık.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

MNG Kargo Adrese Teslim Konusunda Sınıfta Kaldı...

Ayten HANIM    25 TEMMUZ 2020  

MNG kargo 25 temmuz Cumartesi kargomu internetten takip ettim bugün teslim edileceği için tam gün evde bekledim fakat görevli arkadaş ev kapısına kadar gelmiş zili çalmadan bulamadım şubeden alın notunu bırakmış bu ilk kez olmuyor ve diğer kargo şirketleri ile bunu yaşamıyorum MNG kargo her pakette aynısını yapıyor mecbur kalmasam çalışmayacağım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

MNG Kargo Kargoyu Bina Girişinde Bırakıyor...

Ece HANIM    24 TEMMUZ 2020  

Beykoz r.bahçe şubesi kargoyu binanın kapısında bırakıyorlar ve yukarı çıkarmıyorlar. Ve iki erkek sadece küçük bir dolaptı ben tek kadın olarak çıkarabildim. Kargocuların işini düzgün yapmalarını rica ediyorum. Herkes çalışıyor yapmak istemeyen bu işi yapmasın. Şubeyi aradığımda yasak diyorlar . Ben tek kadın olarak çıkarabildiğim küçük bir dolap için dairemin kapısına gelmek nasıl yasak olabilir incelenmesini rica ediyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

MNG Kargo Asla Yardımcı Olmuyor...

Ebru HANIM    22 TEMMUZ 2020  

Mng Kargo Lüleburgaz şubesi tüm internet alışverişlerimde karşıma problemlerle çıkıyor. Çalıştığım için rica ettim şubeden gelmeden önce eve arasın diye bunu yapamayacağını söyledi ve her seferinde kapıya adımın soyadımın yazılı olduğu bir Kağıt yapıştırıyor ancak kağıdın üstünde şubeden ne zaman alabileceğime dair tek bir Bilgi olmuyor ve ben şubeye gidince de kargonuz şubede değil araçta gibi problemler çıkarıyorlar. Asla yardımcı olmuyorlar çalışanların hepsi küstah.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

MNG Kargo 2 Haftadır Kargomu Bekletmede...

Gökhan BEY    21 TEMMUZ 2020  

Kargom 2 haftadır şubede beklemekte aramama rağmen bana 2 günde iletileceğini söyleyip benim bulunduğum yere arkadaşlarımın kargosu gelirken benim kargom bana gelmiyor ve Trendyol hesabımdan teslim edilmeyen kargo diye ekleme yapıyorlar gerekli yere şikayetimi yapacağım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

MNG Kargo Kargom Şubede 3 Gündür Beklemede...

Fatih BEY    20 TEMMUZ 2020  

17/07/2020 cuma günü, aynı gün içerisinde ilçeler arası teslimat yapma taahhüdü ile alıcıya teslim şeklinde aciliyeti olan kargo evrakı verdim. bugün öğrendim ki 3 gündür trabzon arsin şubesinde beklemekteymiş. konuyu önce sorumlu şubeye bildirdim olur böyle şeyler dediler .tüm şaşkınlığımla daha sonra mng kargo genel müdür yetkili birimine ulaştım 0850 222 06 06 - (0212) 366 55 55 izah ederek mağduriyetimizi gidermesini ve hızlı bir çözüm sunmasını umarak iletişime geçtik. ALDIĞIMIZ CEVAP: SİSTEMİMİZ YOK YOĞUNLUK VAR ÇOK bize daha SONRA TEKRAR ULAŞIN YADA ACİLİYETİNİZ VARSA SUBEMİZE 15 KM MESAFEDESİNİZ SUBEDEN ALIP ALICIYA KENDİNİZ GÖTÜREBİLİRSİNİZ. cevap aldım ve hala kargom yerine ulaşmadı.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

MNG Kargo İle Defalarca İletişime Geçmeme Rağmen Sorunum İle İlgilenmedi...

Esra HANIM     20 TEMMUZ 2020  

Mng kargo şirketi 16 haziranda getirdiği kusurlu ürünü (ranza) 1 ayı geçmesine ve her gün aramamıza rağmen gelip almadılar bunu üstüne istemediğimiz parçaları getirip kapımızın önüne bırakıp gittiler şubelerine gidip konuştuğum halde hala bizi bekletiyorlar. Kargo şirketini her gün arıyoruz neredeyse defalarca talep oluşturduk ama maalesef şirket kendi şubeleriyle bile aralarında bağlantı kuramayacak kadar berbat acilen bir çözüm bulunmasını istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

MNG Kargo Çalışanı Kaba Davrandı...

Hale HANIM     17 TEMMUZ 2020  

MNG Kargo haramidere minihup şubesi- 17 TEMMUZ CUMA GÜNÜ cep telefonumdan arandım.MNG kargo çalışanı; kuryemi güvenliğe bırakacaklarını gidip ordan almam gerektiğini söyledi. bebeğimin olduğunu tek olduğumu ve gidip alamıyacağımı eve getirmeleri gerektiğini belirttim. Telefondaki saygısız mng kargo çalışanı ses tonunu yükselerek biz getiremeyiz siz gidip güvenlikten alın diye tekrar etti. 5 dakika telefonda münakaşa ettik. kendisini şikayet edeceğimi söyledim kendiside aynen şu cevabı verdi; edin şikayet edin nereye şikayet ederseniz edin. haramidere minihup şubesi. ismim ce**** ka*** . deyip kapattı. sonra akşam kargomu aynı araçta bulunan şoför arkadaş çıkarmış sağolsun. ben kargo çalışanınızdan şikayetçiyim. gerekli sözlü ya da yazılı uyarının yapılmasını talep ediyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

MNG Kargo Beni Sürekli Mağdur Ediyor...

Gönül HANIM     13 TEMMUZ 2020  

Mng kargo cihanbeyli şubesi iki defa kargomu, adreste olduğum halde, teslim edemedik diye iadeye çıkardılar. Kuryeler adresi bulamayınca telefonla iletişime geçmiyorlar. Aradık diyorlar ama yalan söylüyorlar. İkincisinde sonradan gelen kargomla yeniden dağıtıma çıkarmalarını rica ettim, asla yapamayız deyip azarlıyorlar. Bu kargo şirketi beni sürekli mapdur ediyor. Aylardır parami almakla uğraşıyorum. Bu kargo şirketi iş yapamayacaksa niye var anlamadım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

MNG Kargo Kafalarına Göre Kargomu İade Ediyor...

Nagehan HANIM     12 TEMMUZ 2020  

LCw aldığım ürünlerim Mng Kargo İle tarafıma ulaştırılmadan iade edildi. İade sebebi ise sözde 2 kez eve gelmiş ve beni bulamamışlar. Beni bulamadıklarına kargo şirketinin ne bir arama ne de bir mesaj var. Tam bir terbiyesizlik ürünümü resmen şubede bekletip kafalarına göre nasıl iade ederler anlamıyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

MNG Kargo Turgutlu Şubesini Defalarca Aramama Rağmen Kargomu Almaya Gelmedi...

Zekine HANIM     8 TEMMUZ 2020  

Mng kargo ile gelen ürünüm muhtemel kargo hatası yüzünden hasarlı geldi Satıcıyla değiştirmesi konusunda anlaşmama rağmen kargomu yaklaşık iki haftadır evimden aldıramıyorum ki evden gelip alacaklarını teyit ediyorlar Turgutlu şubesini defalarca aramama rağmen kargomu almaya gelmediler.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

MNG Kargo Şube Personeli Ve Müdürü İle Görüştüm Sorunumu Çözme Eğiliminde Değil...

Zekine HANIM     8 TEMMUZ 2020  

Trendyol Aracılığı ile, CU496000 numaralı fatura ile satın aldığım 177,90 TL değerindeki Hisar marka çaydanlık için, 424245256 teslimat kodu ile, MNG KARGO ÇANKIRI Şubesine 15.05.2020 tarihinde teslim edildiği tarafıma iletilmiştir. Kargo takip sitesinden, kargomun yaklaşık iki aya yakın aynı yerde olduğu iletisi görülmektedir. Kargomun durumunu araştırmak için telefon ile defalarca aramalarıma MNG KARGO İstanbul, Beylikdüzü, Büyükşehir Şube yanıt vermemiştir. Trendyol iletişim hattına durum iletilmiş, ancak çözüm bulunamamıştır. 08.07.2020 tarihinde MNG KARGO İstanbul, Beylikdüzü, Büyükşehir Şube personeli ve müdürü ile ayrı ayrı yüz yüze görüşülmüş, ancak sorun çözme eğiliminde olmadıkları görülmüştür.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

MNG Kargo Ürün İade Edildi Statüsünde Görünüyor Ama Kime İade Edildi...

Zekine HANIM     6 TEMMUZ 2020  

11 Haziran 2020 tarihinde gönderici ödemeli olarak şubeye teslim ettiğim paket ,alıcıya iletilmedi ve bana da geri iade yapılmadı.Müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen, şikayetim çözülmüyor, ürün iade edildi statüsünde görünüyor ama kime iade edildiği belli değil. Başka bir aramamda ürün Bakırköy depo da deniliyor ama neden orada ?Nasıl alabilirim paketimi cevap yok.Her aramamda müşteri hizmetleri yeni bir şikayet talebi oluşturuyor/48 saate dönüş yapılır deniyor ama herhangi bir dönüş yok maalesef.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

MNG Kargo Pandemi Sürecini Bahane Edip Kargomu Getirmiyor...

Havva HANIM     5 TEMMUZ 2020  

Pandemi sürecini bahane edip kargomu getirmiyorlar kaç gün oldu. Hep aynı keşke aldığımız ürünlerde kendi kargo şirketimizi seçsek de bunu yaşamasak Mng Kargo bunu hep yapıyor onlar getirmiyor ben gidip alıyorum şubeden.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

MNG Kargo Kargom Hiçbir Şekilde Hareket Görülmüyor...

Kübra HANIM    29 HAZİRAN  2020  

16 haziranda aldığım Vicco marka ürün 23 hazirandan beri Mng gürcükapı şubede hiçbir hareket görmüyor bilmem kaç kez akış oluşturuldu elit üyeyim asla çözüm yok ücret iadesi kargoda olduğundan yapılmıyor tiksindim trendyoldan Mng den vicco dan hepsinin birer marka değeri var ama sözde.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

MNG Kargo Siparişlerimi Kaybetti...

Gökhan BEY    29 HAZİRAN  2020  

12 Mayıs'ta MNG kargoya verdiğim ürünlerim kayboldu nerdeyse 2 ay olacak ne ödeme yapıyorlar ne de bilgi veriliyor sadece incelediklerini söylüyorlar neyi inceliyorlarsa.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

MNG Kargo Ürün Merkez Depoya Çekilmiş İki Ay Oldu Ne Teslim Var Ne Bilgilendirme...

Salih BEY    29 HAZİRAN  2020  

CL627111 fatura numaralı gönderi ile adrese teslim tarafıma kargo gönderildi adresime teslim edilmedi ürün geri göndericiye gönderildi onunda adresine teslim edilmedi şubeden almamız da söylenmedi ürün merkez depoya çekilmiş dilekçe de Yazdık iki ay oldu ne ürün hakkında bilgi verildi ne de ürün bize teslim edilmedi 444 06 06 numarayı arıyorum alt yapı calışması var diyip ilgilenmiyor genel müdürlüğe gittim ordada ilgilenmediler şubeye gidiyorum ilgilenmiyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

MNG Kargo Kargom Nerede Bilmiyor...

Mehmet BEY    25 HAZİRAN  2020  

16.06.2020 TARİHİNDE VERİLMİŞ OLAN KARGO HALEN TARAFIMA ULAŞMADI.ŞUBEYİ ARIYORUM KARGONUZ NEREDE BİLMİYORUZ DİYORLAR ,MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARIYORUM ONLARDA KARGONUN NEREDE OLDUKLARINI BİLMİYORLAR.TELEFONUN AÇTIKLARINDA ANONS VERDİKLERİNİ SİZLERE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ DİYORLAR BENCE ANONS DEĞİŞTİRMELERİNİ LAZIM SİZE YARDIMCI OLAMAYIZ DİYE. BİZ BU KARGONUN NEREDE OLDUĞUNU NASIL ÖĞRENECEĞİM.SÖYLÜYORUM ONLARA YERİNİ SÖYLEYİN BEN GİDİP ALAYIM ZAHMET ETMEYİN ONUDA SÖYLEMİYORLAR VAY BAŞIMIZA GELENLERE BAKIN. SİZE TAVSİYEM MNG KARGODAN UZAK DURUN.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

MNG Kargo Elimde Ürün Olmadığı İçin Fatura Gösterimi Yapamıyorum...

Gönül HANIM    22 HAZİRAN  2020  

MNG kargo hepsiburadadan kedi yaş maması aldım 15 Mayısta ve hala elime ulaşmadı. Kargo firmasını aradığımda faturayı istediler fakat fatura ürünle geldiğinden elimde ne faturam ne de ürünüm var bundan sonra özellikle mng kargolu ürün almayı düşünmüyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.