Morhipo Şikayetleri

Morhipo Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 16

Cevap Sayısı   : 00

Morhipo Kargom Gelmedi Param İade Edilmedi...

Yunus BEY      26 AĞUSTOS 2020  

Şirket : MORHİPO 6 7 ay önce ürün siparişi yaptım kargom gelmedi Ve paramı iade yapın demiştim Param defalarca aramama rağmen Param 7 aydır iade edilmiyor Mağdurum gerekenin yapılmasını rica ediyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Morhipo Alışveriş Yapılacak Bir Online Site Değil...

Engin BEY      18 AĞUSTOS 2020  

5 yaş mont siparişi verdik, 3 yaş gönderildi. Aynı ürün siparişi hala açık olmasına rağmen ürün değişimi talebime iade yapıldı. ısrarla değişim istememe rağmen değiştirilmedi ve gerekçe olarak da cevap '' depo stoklarımız kontrol edilmiş olup, talep etmiş olduğunuz ürün bedeni depo stoklarımızda bulunmaması sebebi ile sizlere değişim yönünde yardımcı olamayacağımızı belirtmek isterim.'' şeklinde. bu cevabı da 4 defa mesaj attıktan sonra aldım. tekrar almak istediğimde de fiyatı yükselmişti. kendi hatalarını telafi edemedikleri gibi benim zamanımı aldılar ve sonuç memnun edici değildi. daha önceden de 5 ürün siparişimin bir ürününü 1 ay sonra temin edemeyip para iadesi yaptılar. alışveriş yapılacak bir online site değil. müşteri ilişkilerine de ulaşılamıyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Morhipo Defolu Ürün Gönderdi...

Merve HANIM      13 TEMMUZ 2020  

Morhipo Beymen, Morhipodan 10.07.2020 tarihinde sipariş verdiğim Beymen studio kemer kapatmalı kalın topuklu ayakkabı siparişi verdim 13.07.2020 tarihinde elime ulaştı gönderilen ürün mağazada defalarca denenmiş, defolu, denenmekten yıpranmıştı nasıl gönderebiliyorsunuz utanmıyor musunuz yani bu kadar büyük bir markasınız gönderdiğiniz ürün utanç verici ürünü iade ediyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Morhipo Çağrı Merkezine Ulaşmak Mümkün Değil...

Cabir BEY      9 TEMMUZ 2020  

Morhipo sitesinden 29 haziranda aldığım ürünler hala kargoya verilmedi sipariş numaram MH 43903274 Trendyol sitesinden aldıklarım iki gün içinde geliyor. Morhipo ve boynerde ürünler hep geç geliyor. Çağrı merkezinede ulaşmak mümkün değil.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Morhipo Siparişim Onaylanmıyor Tekrarladıktan Sonra Ürünler İki Katına Satılıyor...

Cabir BEY      1 TEMMUZ 2020  

Merhaba. 1 hafta önce morhipo dan spor ayakkabı siparişi verdim ve mail olarak sipariş kodu geldi sipariş onaylanmış üyelik bölümünde sipariş gözükmüyor diye müşteri temsilcisini aradım ve siparişiniz onaylanmış teknik bir arızadan dolayı üyeliğiniz en kısa zamanda yansıyacak denildi üzerinden 4 gün geçti mail yoluyla iletişime geçtim ve sipariş numarasını belirttim ve şu anda siparişiniz teknik bir arızadan dolayı onaylanmamış yeniden sipariş verin deniliyor yani ürünü iki katı fiyata yeniden almam isteniyor ayrıca müşteri hizmetlerine bağlanmak için en az 20 dakika bekletiliyorsunuz ve hiçbir yardım göremiyorsun.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Morhipo 20 Gün Oldu Hala Ücret İadesi Yapmadı...

Murat BEY      1 TEMMUZ 2020  

Takım elbise aldım beden büyük geldi. İade ettim . 20 gün oldu. Hala ücret iadesi yapamadılar. Aradığımda ilgili kişilere bildirdik diyorlar başka bir şey demiyorlar. Alışveriş yaparken iyi düşünün.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Morhipo 1 Ay Oldu Ürünüm Gelmedi...

Nuray HANIM      24 HAZİRAN 2020  

8 mayıs 2020tarihimde morhipo önliberoyla alışveriş sitesinden yaptığım ödemeside yapılmış ürünüm hala 24 haziran itibariyle teslim edilmedi ayrıca firmanın çağrı merkezine ulaşıp yetkili birisiyle tam 1saat telefonda uğraşarak inatla ulaşmaya çalıştım hiçbir çözüm bulamadım ne ürün elime geçti ne de para iadesi yapıldı ürün hangi firmada veya takip no hiçbir bilgiye sahip değilim ayrıca bu aldığım ürün anneler günü içindi anneme karşı hem mahcup oldum hemde anneme üzüntü vermiş oldum böyle sözüm ona köklü Boyner grubundan hiç tahmin etmezdim ürün nerede belli bile değil ve hiç bir şekilde geri dönüş yapılmadı herkese anlatıyorum asla morhipodan bir ürün almayın diye rezalet ötesi

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Morhipo Güvenilmez Bir Kurum...

Zeynep HANIM      22 HAZİRAN 2020  

3 haziranda ilgili kurumdan alışveriş yaptım ürünü mng kargo ile gönderdiler Mng Süreyapaşa şubesi paketimi kendilerininde bilmediği bir kişiye teslim ettiklerini söylüyor Morhipo müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen bana iademi yapmadılar. İkinci ve son alışverişim oldu bir daha bedava verseler bir çöp almam ne kadar güvenilmez bir kurum olduklarını görmüş oldum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Morhipo Hediye Çekilişi Almayın...

Zeynep HANIM      22 HAZİRAN 2020  

Morhipo’dan tarafıma arkadaşlarım tarafından hediye çeki verilmişti.Şöyle çok saçma bir uygulama yapmışlar, hediye çekinin tutarından daha az bir şey alırsan üstünü Morhipo kendi cebine atıyor. Üstelik hediye çekleriyle birlikte kargo bedava haklarını kullanamıyorsun. Dahası eğer bir iaden olursa hediye çekinin tamamı iade edilmiyor yine ürün tutarı kadar iade ediliyor ve çekinde kalan tüm paralar yanıyor ve sana yanlış malzeme gelirse ki bana öyle oldu doğrusunu yeniden almak istediğimde tekrar kargo bedeli ödemek durumunda kalıyorsun. Para verilerek alınan bir hediye çekinin tutarından daha az bir şey alıp geri kalanı çekimde kalır diye düşünme, hepsi yanıyor ve bunu herhalde bir tek Morhipo yapıyordur!!! Özetle Morhipo'dan hediye çeki almayın!!!

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Morhipo Siparişlerimi Yanlış Ve Eksik Gönderdi...

Nur HANIM      18 HAZİRAN 2020  

Morhipo adlı alışveriş sitesinden 23 Mayıs 2020 tarihinde alışveriş yaptım. 3 adet pantolon aldım. Pantolonlardan ikisi biraz önce elime ulaştı fakat birini yanlış göndermişler. Üçüncü pantolondan ise hala ses seda yok, en son verdikleri teslimat süresi 20 haziran 2020. Siparişlerim hakkında hiçbir bilgi de verilmedi bu süre içinde. Konuyla ilgili konuşmak için telefonda çok bekledim hala konuşamadım. Bir daha alışveriş yapacağımı düşünmüyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Morhipo İade Ürünümün Ücreti Ödenmedi...

Sümeyye HANIM      16 HAZİRAN 2020  

Morhipodan MH 48665639 siparişim vardı. İadesini yaptığım halde hiçbir şekilde dönüş yapılmıyor maalesef. Sürekli biz sana mail yoluyla bildireceğiz diyorlar ama yardımcı olmuyorlar. 27 Martta alışveriş yaptım. Şu an 16 Haziran hala iadesi gerçekleşmedi.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Morhipo Ödemesini Yaptığım Ürün Elime Ulaşmadı...

Seda HANIM      15 HAZİRAN 2020  

Morhipo sitesinden haziran 3 de converse ayakkabı aldım. Ödemesi yapıldığı halde hala ürün elime ulaşmadı. Lütfen bana yardımcı olur musunız?

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Morhipo Siparişimi Anlaşılmayan Nedenlerden Dolayı İadeye Geçti...

Erden BEY      11 HAZİRAN 2020  

 

16 mayıs tarihinde aldığım 6 adet polo markalı ürün yaklaşık 1 aydır elime ulaşmadı.Ulaşmasını geçtim gelmeyen ürün anlaşılmayan nedenlerden dolayı iadeye geçmiş ve müşteri hizmetlerini yaklaşık olarak 2 günde 5 saat arayarak bağlanabildim. Bu süreçte anlayışlı olmaya çalıştıkça müşteri hizmetlerinin sürekli olarak haklısınız diyip başka bir şey demeden ürün ellerine geçtiği zaman iade edilmesini talep edip görüşmeyi sonlandırdık. Bundan sonra yakınlarıma moriphodan ürün almam aldırmam.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Morhipodan Müşteri Hizmetlerine Ulaşmak 60 Dakika...

Nursen HANIM      11 HAZİRAN 2020  

 

Siz insanlarla dalga mi geçiyorsunuz sizde S beden bir ürün sipariş ettim, XS yolladınız iade etmeye çalışınca internet siteminiz kitleniyor. Telefonla yardim almaya çalışınca sizi hat durmadan dışarıya atıyor ya da 50. 40. sıradasınız gibi 60 dakika bekleme süreniz var diyor. Kaç kisi çalışıyor bir telefonların ucunda 2 kişi mi. Bu işin en önemli ayağı müşteri ilişkileri beceremiyorsanız yatırım yapmamışsanız yapmayın. İnsanların sinirleriyle oynamak bedeli olan bir şey olmalı. Yasal düzenleme de hızlı bir şekilde buna gelmeli. Hattın ucunda makul olmayan zamanlarda bekleten firmalara ceza gelmeli ki her önüne gelen yapmasın şu işi.. 

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Morhipodan Aldığım Pikenin İlk Yıkamada Rengi Soldu...

Elif HANIM      8 HAZİRAN 2020  

 

Morhipodan eponj home adı altında çift kişilik pike aldım. Bir kez yıkayıp kullanmak istedim. Daha ilk yıkamada lacivert olan pikesi tamamen soldu ve ben mağdur oldum. Yatağımın üzerinde sürekli kullanacağım bir şey çok sıcakta da yıkamadım. 15 dakikalık programda yıkadım. Daha bir kez kullanmadan çöp oldu. Verdiğim 90 lirada çöp oldu. 

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Morhipodan İade Ürünümün Ücretini Yatırmadı...

Bülent BEY      8 HAZİRAN 2020  

 

29/5/2020 tarihinde üyesi olmadığım şirketten bir adet adidas eşortman altı almak için telefonumdan işlem başlattım. Alışverişi bitirdim. Kartımdan 307.99 TL 3 taksit aldı. Kartım Akbank axeses ama alışverişle ilgili bir mail gelmedi. Ücretimi mail ile geri istedim beni oyalıyorlar. 10 gündür paramı iade etmediler. Ben emekli memurum, gelirim az sizden ricam bu konuya el atmanız teşekkür ederim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK