N11 com Daha İlgili Olmanızı Beklerdim...

Fatih BEY   24 TEMMUZ 2020  

Siteden aldığım ürün tarafıma ulaştırılmadı. n11.com gibi büyük ve saygın bir şirkete ( Her ne kadar kargo şirketinin ihmali olmasa da ) yakıştıramadım. Sonuçta ben n11.com kalitesine güvenerek siparişi verdim. Daha ilgili olmalarını beklerdim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

N11 com Hesabımdan Ürün Gönderilmiş Gibi Gösterildi...

Pakize HANIM   20 TEMMUZ 2020  

10 gün önce satın aldığım Lancome Rengergie Multi Lift Cream, bana gönderilmediği halde, N11 hesabım sayfasında gönderildi gibi gösterilip, parası ürünü göndermeyen firmaya ödenmiş. Oysa ben N11’i de, mağazayı da defalarca arayıp durumu anlatmıştım. Ne paramı iade ediyorlar -ki 473,50TL’ydi- ne ürünü gönderiyorlar. Bir daha N11’den alışveriş etmem, onlar hiçbir sorumluluk taşımıyor, aradan çekiliveriyor çünkü. Kimseye de tavsiye etmem.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

N11 com Değişim Ürünü Hala Teslim Edilmedi...

Sevda HANIM   17 TEMMUZ 2020  

N11 kulak üstü kulaklık aldım garantisi varken 5 ay icinde buzuldu ve degisim veya tamirat istedik kargo kodu gelince yolladık ama reddedildi 2 ay oluyor ürün ellerinde tamir ettirmişler sözüm ona adresim yokmuş ellerinde tekrar iade talep açın diyorlar yollamak icin ama yine reddetiyorlar sayfasına şikayette bulundum kaldırın diye yazıyorlar ama hala kulaklık yok. Firmasının adı ise atlas Story.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

N11 com Ürün Elime Geçmediği Halde Kargo Ücreti Kesildi...

Dursun BEY   12 TEMMUZ 2020  

N11 com sitesinden ürün aldım ürün kargodan dolayı elime ulaşmadı ve iade talebinde bulundum ürün elime geçmediği halde. 8.90tl kargo ücreti kesilmiş iade edecek diyorlar fakat hiçbir şekilde iade edilmiyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

N11 com Teşir Ürünü Gönderdi...

Sercan BEY   8 TEMMUZ 2020  

Ipone 7 plus telefon aldım piyasa değerinden 100 TL ucuz diye Farklı telefon kurusunda teşir ürünü göndermişler. Şarj lollamamışlar kulaklık yan sanayi geri aradım faturadaki gönderen firmayı sayfada alırken yazdığını söyledi neyse dedim kullanmaya başladım 2 ay oldu bugün hoparlör ve dokunmatikte sıkıntı çıktı Apple mağazasına götürdüm garanti olduğu için ekranın çakma ahizenin çakma şarj soketinin çakmasıyla değiştiğini öğrendim gönderici firmayı tekrar arayıp olanı anlattım onların da orda yazdığını beyan etti n11.com la iletişime geçtim fakat sadece teşir ürünü olduğu yazıyor defo çizik olabilir kutusu farklı olabilir. Yazıyordu değişen parçalardan bahsedilmemiş tüketici haklarına gidicem en yakın zamanda.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

N11 com Muhattap Olabileceğim Kimse Yok...

Oğuz BEY   6 TEMMUZ 2020  

N11 com eevren Butikten çocuğuma takım elbise aldım 3 yaş seçtim gelen kıyafet çok dar ve çok kısa idi satıcıyla görüşmek için kargo paketinin üstünde numarayı aradım ve adam Kütahyalı bir Fırıncı olduğunu söyledi n11 le ve eevren butik ile hiç bir alakasının olmadığını söyledi. Ve dolandırıcı mısınız dedi N 11 gibi kaliteli bir sitenin yanına yakışmadı şu an muhattap alacam kimse yok satıya yazıyorum kimse ilgilenmiyor benimle kargoyu iade ettim fakat param halen yatmadı N 11 güvenli değil alışveriş yaparken dikkat edin muhattap bulamıyorsunuz.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

N11 com Ürün İade İşlemini Yapmadı...

Selime HANIM   29 HAZİRAN 2020  

 

N11 sitesinden aldığım domates fideleri kurumuş saksılarından çıkmış olarak geldi ve iade işlemini yapmadılar 30 tl tutar boşuna gıttı.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

N11 com İade Ettiğim Ürünü Kabul Etmediler Geri Gönderdiler 3 Aydır Kargoda...

Pervin BEY   29 HAZİRAN 2020  

 

N11 üzerinden dikiş makinesi aldım daha sonra ürün beklediğim gibi gelmedi ve iade ettım iade süresi dolduğu için kabul etmediler ve geri bana gönderdiler 3 aydır kargoda olarak gösteriyor kargo şirketini aradığımda öyle kargo bulunmamakta diyor mağazada kargoda diyor ne yapabilirim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

N11 com Bozuk Ürün Gönderdi...

Adem BEY   26 HAZİRAN 2020  

 

N11.com kamera aldım gelen kamera kutu yırtık vidaları içinde sallanıyorum neyse dedim çalışırsa sıkıntı yok dedim çalışmadı. Bozuk gönderdiler yardımcı olursanız sevinirim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

N11 com Hatalı Ürün Gönderdi İade Talep Ettim Ürüne Zarar Verdiğim Gerekçesi İle Alınmadı...

Adnan BEY   17 HAZİRAN 2020  

 

N11 mağazasından 3 ürün sipariş verdim. Eşofman takımı ürünü 1i eşime oldu. 2 takım bayandı ama erkek bedeni gibi kesimi büyük geldi. İade etim. Birinin etiketi koptu zımbayla aynı koptu yere etiketine zımbaladım diye 1 tanesinin iadesini aldım diyerek red geldi. Zımbayla zarar vermişim diye saçma sapan. Paçası sökük veya dikiş yapılmamış, L beden istememe rağmen M geldi. Hata onlarda hatalı ürünü bana gönderiyorlar o mağazadan şikayetçiyim!

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

N11 com Keyfi Olarak Siparişimi Reddetti...

Adnan BEY      16 HAZİRAN 2020  

 

14.06.2020 tarihinde N11 sitesi üzerinden Magic mağazasından amdryzen 7 3800x İşlemci satın aldım. Pazartesi günü kargo yapılır diye aldım. Ancak sipariş onaylanmadı bile. Mağaza ile iletişime geçtim neden onaylanmadı diye onlarda belirli bir sıraya göre işlem yapıyoruz dediler. Kargo sürecinden bahsetmiyorum sipariş dahi onaylanmamış. Bende bekledim salı günü kargo süreci geçmiştir deniyordu bende mağazaya stokta yoksa söyleyin diğer türlü iptal seçeneğine bakacağım dedim. Onlarda iptal edebilirsiniz demişler. Ancak birkaç saat sonra siparişimi kendileri reddettiler. N11 ile görüştüm biz mağazalara böyle bir hak tanıdık dediler. Yani isterse mağaza keyfi olarak siparişi reddedebiliyor. Bizle satış sözleşmesini onaylatırken kendileri keyfi işlem yapabiliyor. Tabi taksitli alışveriş yaptım kartla ilgilide limit dolmuş oldu. Kesinlikle N11den alışveriş yapmayın. Yapacaksanızda magic mağazasından yapmayın üç kuruş fazla verin diğerlerinden alın.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

N11 com Siparişim 36 Gün Oldu Gelmedi...

Metin BEY      10 HAZİRAN 2020  

 

Sony Xperia A1 telefon kılıfı 05.05.2020 tarihinde N11 mağazalarından cupcase adlı mağazadan siparişimi verdim.Ürün tutarı 57.90 tl N11 tarafından kredi kartımdan tahsil edildi.Sipariş kodum 206549591972 ardından kargo takip numarası 772549533861 Aras kargo fakat ne ürün geliyor nede para iadem yapılıyor bugün 10.06.2020 tam 36 gün oldu defalarca şikayet kaydı açıldı N11 fakat çözüm yok resmen paramı gaspettiler.Sizlere iyi çalışmalar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.